שדיים של תום הנקה

אנונימי

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי אנונימי »

עוד דפים על ציצים: חזיות חזיות / הקטנת ציצים / הגדלת והקטנת חזה באופן טבעי / מכת ציצים
תרגיל מאמם לחיזוק שרירים והרמת העניינים

ש חף (2009-08-20T20:55:08):
ואם כבר בענייני חזה גדול, תרגיל מאמם לחיזוק שרירים והרמת העניינים. הוראות קצת מסורבלות, אבל אין לי כוח לחפש תמונה :-)
מיישרים ידיים כאילו לקראת מחיאת כף, אבל כף יד אחת מסובבים ככה שהאצבעות יהיו לכרית של היד השנייה. מזיזים קצת קדימה כדי שיהיה כרית יד מול כרית, מכופפים את המרפקים, ולוחצים כמה פעמים. אחר כך שומרים על הידיים אותו מצב, אבל מרימים / מורידים את הידיים, ושוב פעם לוחצים כמה פעמים. תוך כמה ימים השרירים מתחזקים שלא להאמין, ומה שהיה נפול, עולה למעלה.
והכי טוב, אפשר לעשות מול הטלוויזיה :-)

ציצי נפול (2009-08-20T22:09:28):
ואם כבר בענייני חזה גדול, תרגיל מאמם לחיזוק שרירים והרמת העניינים. הוראות קצת מסורבלות, אבל אין לי כוח לחפש תמונה
אפשר בבקשה הוראות בצורת תמונות או סרט? ממש רוצה לעשות והסתבכתי :-

נקודות ורודות אגדיות (2009-08-21T00:09:28):
שחף,
אפשר שוב הסבר קצת יותר תקשורתי? (-:

ש חף (2009-08-22T14:37:31):
טוב נו, כנראה שאני לא קומוניקטיבית.. אין לי תמונה, מישהו הסביר בעל פה. אפשר להיפגש, נעשה הדגמה מודרכת :-)
ניסיון שני להסבר: שמים את הידיים קדימה, על שולחן. עכשיו, מצמידים את הידיים כאילו שמוחאים כפיים. אחרי זה, כף יד ימין מסובבים, ככה שאצבעות יד ימין נוגעות בכרית יד שמאל, ואצבעות יד שמאל נוגעות בכרית יד ימין. מחליקים את יד ימין קצת קדימה, ככה שאצבעות יד ימין יושבות על פרק היד של שמאל, ולהפך.
מכופפים מרפקים, ולוחצים את כריות הידיים אחת לשנייה, כאילו שלשים פלסטלינה בצורה עקומה. לוחצים כמה פעמים, מרגישים את השרירים של החזה, ומרפים. משאירים את כפות הידיים באותה תנוחת לישה עקומה, ומרימים את הידיים קצת, כאילו מתגוננים ממכה מלמעלה. שוב לוחצים כמה פעמים, ועוזבים. אחר כך מורידים למטה את הידיים, כאילו שיושב תינוק על הבטן ורוצים ללטף אותו משני הצדדים, ושוב לוחצים כמה פעמים. וככה הלאה, בכל זווית שנראית לכן.
מקווה שזה היה יותר ברור..

י (2009-08-22T17:38:41):
חזה גדול, תרגיל מאמם לחיזוק שרירים והרמת העניינים
השרירים לא נמצאים בציצי עצמו, רק מתחתיו, לתשומת לבכן, כלומר, התרגיל יעשה משהו אבל לא לטפח ציפיות.

אהבת עולם (2009-08-22T18:37:52):
שחף, תודה.
עכשיו זה היה לי יותר ברור, ונדמה לי שהצלחתי. :-)

הרגע שלפני (2009-08-22T22:54:15):
אני עדין לא הבנתי איך מסובבים אחרי "מחיאת הכף" :-( אולי את יכולה לקשקש משהו ב"צייר" ולהעלות לכאן?

אהבת עולם (2009-08-23T02:07:19):
אני עדין לא הבנתי איך מסובבים אחרי "מחיאת הכף"

אני חושבת שהבנתי, ואנסה להסביר.
ה'מחיאת כף' זה לא חלק מהתרגיל, זה רק כדי לעזור במיקום הידיים. לא חייבים להתחיל ממחיאת כף.

אז ככה,
שתי כפות הידיים צריכות לגעת זו בזו בחלק של פנים כף היד במגע מלא, אבל לא כמו במחיאת כף כשהן חופפות (זו מול זו), אלא הפוך - כשהאצבעות של כף יד אחת פונות לכיוון כרית כף היד השנייה. (ואז יוצא שהמרפקים פונים החוצה).
(בפעם הראשונה כדי להבין איך זה נראה, באמת קל יותר להתחיל עם כפות ידיים צמודות כמו במחיאת כף, ואז לסובב אצבעות יד ימין לכיוון כרית יד שמאל, מבלי לנתק את כפות הידיים זו מזו ! בזמן הסיבוב הן צריכות להישאר צמודות בחלק של מרכז כף היד)

מהתנוחה הזו ממקמים אותן סופית, כמו ששחף כתבה: מחליקים את יד ימין קצת קדימה, ככה שאצבעות יד ימין יושבות על פרק היד של שמאל, ולהפך.
עכשיו כפות הידיים ממוקמות, מכופפים מרפקים, ואז מתחיל התרגיל:

לוחצים את כריות הידיים אחת לשנייה, כאילו שלשים פלסטלינה בצורה עקומה. לוחצים כמה פעמים, מרגישים את השרירים של החזה, ומרפים. משאירים את כפות הידיים באותה תנוחת לישה עקומה, ומרימים את הידיים קצת, כאילו מתגוננים ממכה מלמעלה. שוב לוחצים כמה פעמים, ועוזבים. אחר כך מורידים למטה את הידיים, כאילו שיושב תינוק על הבטן ורוצים ללטף אותו משני הצדדים, ושוב לוחצים כמה פעמים. וככה הלאה, בכל זווית שנראית לכן.

אהבת עולם (2009-08-23T02:09:10):
שחף, אני מקווה שהבנתי נכון.

@}

אשה_בעלת_עבר_חזותי_מפואר*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2007, 17:59

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי אשה_בעלת_עבר_חזותי_מפואר* »

הנקתי את ילדים שנים ארוכות ונהנתי מכך, אני לא מצטערת על כך, אבל לא מרגישה נעים עם שדי.
רב חיי היו לי שדיים גדולים וזקופים וכעת הם לא. אני יכולה לחיות עם הגודל הנוכחי שלהם , אבל קשה לי עם הצורה שלהם. עם העובדה שהם מרגישים מרוקנים ויש עור עודף. אני מרגישה לא נעים להתקלח ליד נשים אחרות
נגה*
הצטרפות: 24 יולי 2001, 01:01

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי נגה* »

אני אתך. הנקתי רק אחד בינתיים ומזוג שדיים קטנים ויפים נשארו לי שתי עטיפות ריקות של קונדומים. אני החלטתי כבר שאחרי שאני סוגרת את החנות אני עושה משהו פלסטי בנידון.
ואני מאוד בעניין של לאהוב את גופי ואת עצמי ואני מכירה את הדף המעט מופרך בעיני על דימוי עצמי ובכל זאת - בא לי ציצים.

שדיים של תום הנקה

הי נגה
נקטע לי קודם
אני מרגישה לא נעים להתקלח ליד נשים אחרות ובזמן יחסי מין אני מוטרדת ממראה שדי. אני לא כל כך בעד משהו פלסטי(עבורי). אני מודה לשדי שסייעו בעדי ואני מברכת אותם, אבל האם ניתן לעשות משהו כדי להחזיר קצת מוצקות לחיינו המשותפים?
תודה
נגה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי נגה* »

זו שאלה מצויינת. זה מזכיר לי ספר שקראתי בכיתה ו, שם היה תרגיל להגדלת חזה ("אלוהים אתה שומע זו אני מרגרט") ואני לא בטוחה שהוא עובד. חיפשת באינטרנט? לי יש תחושה שמיצוק חזה מדולדל זה אפשרי בערך כמו הגדלת פין - הרבה אנשים עושים כסף מלמכור מוצרים שמתיימרים לעשות את זה אבל אף זה תמיד נראה לא אמין ;-).

מה בנוגע לתרגילי ספורט של בונות שרירים? ראיתי דוקומנטרי על כאלה נשים והחזה שלהן מאוד מאוד מוצק.

בקשר להתביישות, זה משהו פנימי שאת יכולה לעבוד עליו, כי את יכולה להיות עם חזה שאת לא מרוצה ממנו, אבל עדיין להיות שמחה בגופך ולשים פס על נשים במקלחת. בנוגע לפתרון חיצוני.. חוץ מפלסטיקה אני לא יודעת מה עוד אפשר לעשות.

שדיים של תום הנקה

חשבתי אולי יש איזה דמיון מודרך או משהו דומה
לגבי הביישנות עם אחרים את צודקת מאד. פשוט יותר קל לכתוב על זה מאשר על הביישנות שלי מול בבואתי שבראי.
תרה*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2007, 22:51

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי תרה* »

אני סובלת בדיוק מאותה תופעה, והבושה שלי היא יותר מבן זוגי, ופחות מנשים אחרות (למרות שהוא אומר שהוא מת עליהם גם ככה).
אני מרגישה שאיבדתי המון מהנשיות שלי, למרות שהם האכילו במשך שנים שלושה ילדים קסומים. היה לי חזה גדול מאד ומוצק, ונשארו לי (כמו שנגה תיארה יפה) שני קונדומים ריקים...

אני גם יודעת שבן הזוג שלי נמשך לשדיים ענקיים, והתסכול שלי גדול עוד יותר.

גם אני כבר גמרתי אומר למלא אותם, אבל מלאה חששות. יש מישהי שמילאה ומוכנה לשתף?...

לגבי התעמלויות - לא נראה לי, גם לא הספר שמצויין בדף שהוזכר פה.
אני תמיד אומרת לבעלי שזה כמו שאני אגיד לו למצק את הביצים שלו באמצעות תרגילי התעמלות... משום מה, נראה לי שזה לא יעבוד.

יש יתרון אחד לשקיות הריקות - קל מאד לאתר בהן גושים מחשידים.
שלא תגידו שאין קצת טוב בהרבה רע....
שד_משחת*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2007, 14:25

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי שד_משחת* »

לרב עדיף שד מעט נפול מאשר סיליקון! זה טעמי וזה טעם רב הגברים שאני מכיר.
רוזמרין*
הצטרפות: 06 אוקטובר 2004, 09:35

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי רוזמרין* »

גם אני כבר גמרתי אומר למלא אותם, אבל מלאה חששות. יש מישהי שמילאה ומוכנה לשתף?...

תרה, לשאול שאלה כזאת באתר באופן טבעי זה בערך כמו לשאול באתר דתי
אם מישהו אכל חזיר ואם זה טעים...

וברצינות, למה את חשה לחזור לימי קדם (טרום היותך אמא)?
מה רע בלקבל את עצמך אישה בוגרת, בשלה וטבעית עם שדיים נפולות, קמטים, שיער לבן
(זה השלבים, להזכירך)?
מה גורם באמת לכל-כך הרבה נשים לרצות לחזור אחורה בזמן?
מה, לא יפה המסע שאנחנו עושים מילדות לזקנה?

שדיים של תום הנקה

יש דברים שפחות מטרידים אותי למשל שיער לבן וקמטים. יותר מטריד אותי החזה . למה אני חשה לחזור לימים טרום היותי אמא? אני לא, אבל מעבר להיותי אמא אני גם אשה וחלק מהנשיות שלי זה החזה שלי.
האם המסע לא יפה? יש בו יופי אבל הוא לא פשוט.
מ_י*
הצטרפות: 04 יולי 2002, 00:28
דף אישי: הדף האישי של מ_י*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי מ_י* »

יש גם את הדף הקטנת ציצים
ואני מעתיקה מתוכו את הקישור הזה, ובו גלרית צילומים של ציצים אמיתיים. כמו שכתבתי גם שם, חוסר שביעות הרצון מן הפרטיים עלול לנבוע מן העובדה שרובנו מכירות רק את שלנו ואת אלה הטלויזיוניים והווליוודיים, ונכנסות לחוסר נחת מן ההשוואה. מי אמר ששדיים חייבים להיות מושלמים? ורגע, מה זה, בכלל, שדיים מושלמים?
http://www.007b.com/[po]breast gallery 3[/po].php
תרה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי תרה* »

לרב עדיף שד מעט נפול מאשר סיליקון! זה טעמי וזה טעם רב הגברים שאני מכיר.

הוא לא נפול - הוא פשוט מרוקן. כמו שהבן שלי אומר - "רקוב"

_תרה, לשאול שאלה כזאת באתר באופן טבעי זה בערך כמו לשאול באתר דתי
אם מישהו אכל חזיר ואם זה טעים..._

לא מדוייק. אני לא מתייחסת כרגע להגדרה העצמית שלי, אבל בסביבה שלי אני "באופן" קיצונית.
אני בטוחה שיש הכל מהכל, וגם בבאופן טבעי יש כאלו עם שדיים ממולאים (ציצי מחשי :-) ). נכון שזה נוגד הרבה מאד מהאמונות שלי, וכל מי ששומע על התכניות העתידיות שלי מזועזע מהפער האדיר בין אורחות חיי
למילוי החזה.

א-ב-ל, קשה לי מאד מאד מאד עם מה שנהיה מהחזה שלי. לא מצליחה לחיות איתו בשלום. עבורי - הוא חלק מהמיניות שלי, ואני לא מסוגלת להנות ממנו.

_וברצינות, למה את חשה לחזור לימי קדם (טרום היותך אמא)?
מה רע בלקבל את עצמך אישה בוגרת, בשלה וטבעית עם שדיים נפולות, קמטים, שיער לבן
(זה השלבים, להזכירך)?
מה גורם באמת לכל-כך הרבה נשים לרצות לחזור אחורה בזמן?
מה, לא יפה המסע שאנחנו עושים מילדות לזקנה?_

מטבע הדברים, ההריונות השפיעו על כל הגוף, ועם השינויים האלה אני חיה בשלום ובאהבה.
אותות הגיל גם מתחילים להגיע. אני אפילו מחכה להם, נהנית להתבגר מאד מאד.

אני לא רוצה לחזור לנעורי, אני דווקא חושבת שאני נראית הרבה יותר טוב היום, גם בלי העור המתוח.
משהו בחזה - משתק אותי. אני חושבת שזה קשור לזה שעבור בעלי, זה האיבר המיני ביותר בגוף האישה.

אני מעריצה את השדיים שלי שהאכילו במשך שנים שלושה ילדים, אבל מעבר להיותי אמא אני גם אשה וחלק מהנשיות שלי זה החזה שלי.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי בשמת_א* »

כמה זמן אתן אחרי הגמילה הסופית מהנקה?
כמה זמן הנקתן?
מתי היה ההריון האחרון?

בעיקרון, כמה חודשים (כמה? משתנה מאחת לשניה) אחרי ההנקה האחרונה השדיים מתרוקנים לגמרי מחלב ונראים כמו בלון מרוקן אצל אמהות רבות. הסיבה היא שבמשך כל שנות ההנקה, צינוריות החלב ומאגרי החלב החליפו את רקמת השד השומנית. לכן, כשכל מנגנון החלב מצטמק, ועדיין לא התחדשה הריקמה השומנית בכמות שתמלא את המקום, זה נראה מדולדל.
לוקח כמה חודשים (כמה? משתנה מאשה לאשה) עד שהשד חוזר ומייצר את הריקמה השומנית שלו.
עניין של זמן, ולא כדאי לגעת בו כל זמן שהתהליך נמשך.
עד כאן מידע מחקרי בדוק (אבל |יד1| לא יכולה לחפש רשימת מקורות).

אישית, אני כבר מיניקה עשר שנים וחודשיים בדיוק. התחלתי הריון ראשון בגיל 35. בעשר השנים האלה עברתי 7 הריונות וילדתי שני ילדים. מתוך ההפלות, שתיים קשות (למשל, לאובדן הריון בסוף חודש שלישי יש ללא ספק השפעה על השד).
לא ייתכן שכאשר תסתיים תקופת ההנקה שלי יהיה לי חזה של בת שלושים ומשהו לפני הריון ראשון... פשוט לא ייתכן ולא נורמלי.
אני חושבת שיש משהו מחריד בזה שאנחנו בכלל מצפות לזה או רוצות את זה. זה שייך לדעתי לאספקטים המעוותים בחברה שלנו, לזה שאנחנו לא יכולות לחמוק מהחשיפה לדוגמניות קטינות בכל מקום.
תרה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי תרה* »

_כמה זמן אתן אחרי הגמילה הסופית מהנקה?
כמה זמן הנקתן?
מתי היה ההריון האחרון?_

אני עדין מניקה... קצת יותר משש שנים רצוף.

אמא שלי גם אמרה לי שאחכה קצת, ושזה עניין של זמן עד שהשד הופך לקצת יותר מוצק.
אז בינתיים אני מניקה, ועדין יש שם משהו... קצת

תודה בשמת
ואשמח להפניות למחקרים. אולי נקודת אור
לילה טוב

@}

שדיים של תום הנקה

הנקתי שנים ארוכות אבל אני אשה צעירה בקושי בת 30(התחלתי מוקדם) והשדיים שלי הם לא של אשה בת 30. לא שאני מצפה שדיים של בת 16, אבל הייתי מרגישה נוח יותר עם שדיים יותר מוצקים. אולי יש כאן מישהו שמאמין בנפלאות הדמיון המודרך ויודע אם זה יכול לעזור?

שדיים של תום הנקה

אגב התיעצתי עם מכרה- מזכירה של מנתח פלסטי והיא (שעשתה ניתוח בעצמה אמרה לי) שהוא לא מקבל אפילו לבדיקה פחות מחצי שנה אחרי תום הנקה או אם מתוכננים הריונות נוספים.
נגה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי נגה* »

אני לא רוצה את החזה שהיה לי, אני לא רוצה לחזור לעבר, אני רוצה לבנות עתיד מפואר יותר. בא לי. ואני מניחה שכשיגיע זמן ההגדלה, נניח עוד עשר שנים אחרי שאחרון ילדיי יגמור לינוק, אני אעשה את זה. כי אני לא רוצה לבלות ארבעים שנה עם שקיות קונדומים ריקות. לקבל את עצמי כמו שאני זה סבבה, אבל הציצים שלי לא עומדים את מבחן הפיה הטובה. והמבחן הולך ככה:
אם מחר באה אליי פיה טובה ואומרת לי שאני אוכל לשנות כל דבר בחיי ברגע, אני מבקשת ממנה:
  1. ברכיים יפות.
  2. ציצי.
וזהו בגדול. אני אוהבת את הברכיים שלי, אני אוהבת את החזה שלי, אבל בהנתן האפשרות אני מעדיפה אחרים. ולכל אחד יש משהו בחייו שבהנתן האפשרות - היה מחליף.
אם_הדרך*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2007, 19:38

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי אם_הדרך* »

נכון לעכשיו נראה לי שאקבל את עצמי כמו שאני כמו שאני מקבלת מאז ומתמיד את יתר הדברים שלא נחשבים מושלמים מבחינת מודל היופי המקובל,אבל רק ימים יגידו...
בכל מקרה כבעלת פובייה ממחטים והתערבויות רפואיות(ההתערבות היחידה שהיסכמתי לקבל בלידה הייתה ג'קוזי :) )נראה לי שפיתרון טוב יותר להגדלת השדיים הוא לשאוב חלב פעמיים ביום,כדי לשמור על צורה של שדיים מניקות, האם זה אפשרי להמשיך ככה שנים?
תרה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי תרה* »

לשאוב חלב פעמיים ביום,כדי לשמור על צורה של שדיים מניקות, האם זה אפשרי להמשיך ככה שנים?

מנסיוני, לאחר פרק זמן מסויים, החזה מתרוקן בכל מקרה, ומתמלא רק במהלך היניקה עצמה...

נגה - כל מילה...
אמנם נחמת טפשים - אבל אני שמחה שאני לא לבד...
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

אבל אני שמחה שאני לא לבד...
נראה לי שיש הרבה הרבה יותר ממה שאת חושבת, פשוט רוב האמהות שותקות. כמו על כל נושא אמיתי וחשוב שקשור בנשיות שלנו.
גם אני אשמח לשמוע חוויות, ומי שאמרה שיש לה חברה מהתחום: את יודעת אולי את סדרי הגודל של המחירים, לטיפול כזה (רק ייצוב, לא הגדלה)?
שאדע כמה להתחיל לחסוך D-:
שלולית*
הצטרפות: 24 אפריל 2005, 20:46

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי שלולית* »

אוף, שוכחת תמיד להכניס את שמי לדפים חדשים
עוד_אפשרות*
הצטרפות: 29 אוקטובר 2007, 08:45

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי עוד_אפשרות* »

אני אמנם די צעירה, והנקתי רק תינוק אחד עד כה, אבל אולי יש משהו בנסיון שלי:
אני סיימתי שנה וחצי של הנקה עם שדיים יותר מוצקים ופחות נפולים ממה שהיו לי קודם, דבר שהפתיע אותי מאד. הסיבה היחידה שיכולה להיות לכך היא שמתחילת ההריון ועד היום אני שוחה בהתמדה.
גם פעילות גופנית נפלאה להריון ואחרי הלידה (ובכלל, מלבד החשיפה לכלור, בריאה מאד), וכנראה גם מאד מחזק את החזה.
אולי בכל זאת שוה לנסות משהו כזה לפני שפוגשים את סכין המנתחים?
מישהי_שאוהבת_את_שלה*
הצטרפות: 29 אוקטובר 2007, 09:06

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי מישהי_שאוהבת_את_שלה* »

אמא שלי בת 55 עוד מעט, היניקה במצטבר כשנתיים, היו לה עד לפני כמה שנים ציצים ריקים שמסתכלים לרצפה.
כבר 3 שנים שהיא עושה פילאטיס ויש לה ציצים של בת 20.
תירגעו, הכל הרבה יותר הפיך ממה שנדמה לכן...

שדיים של תום הנקה

אני לא יודעת לשחות אבל כנראה שאפשר להתחיל ללמוד......
לגביי ייצוב- אין דבר כזה יצוב חזה, יש הרמת חזה, שהוא ניתוח לכל דבר. לגבי מחירים, תבררי כשיהיה רלוונטי, ובתחום הזה יש פערי מחירים טובים וכדאי ללכת למישהו בעל נסיון רב. אגב אני כותבת ומזכירה שגם ניתוח הוא לא פיתרון קסמים כי יש צלקות ולפעמים גם יש סיבוכים , ולפעמים התוצאה לא עונה על הציפיות כך שאני מזכירה לכולן וגם לי שלא מדובר בהוקוס פוקוס אלא בתהליך כואב שיש לו החלמה ממושכת , וכרוך בניתוח עם הרדמה מלאה.
נו, אז אין דרך שתרים את גאוותינו קצת?
תרה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי תרה* »

_את יודעת אולי את סדרי הגודל של המחירים, לטיפול כזה (רק ייצוב, לא הגדלה)?
שאדע כמה להתחיל לחסוך_

אגב, יש רק מילוי, לא תמיד נדרשת הרמה, וגם חזה מרוקן קל הרבה יותר לנתח, פחות סיבוכים עתידיים, ומראה טבעי יותר.
עלות - נושק ל 20000 ש"ח.

אבל.... אני הולכת לנסות קודם כל את כל מה שהוצע כאן (אפילו שאני מתעמלת קבוע...)

נראה לי מאד שיש גם קשר לסוג העור. מה לעשות - התורשה כאן משעותית.

גם לאמא שלי היו שדיים מרוקנים ונפולים, והם התמצקו בגיל 55 - 60.
אני חושבת שיש קשר להורמונים של גיל המעבר (כמו ההשפעות של גלולות - שברור לי שאם אתחיל לקחת גלולות, החזה יתמצק מעט).

טוב - נעשה מנוי לבריכה...

נו, אז אין דרך שתרים את גאוותינו קצת?

לי מאד עוזר הפרגון של הבעל....
(אבל לא עוזרים לי המבטים שהוא שולח לשדיים המפוארים... :-( )
בשמת_א*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי בשמת_א* »

נראה לי שפיתרון טוב יותר להגדלת השדיים הוא לשאוב חלב פעמיים ביום,כדי לשמור על צורה של שדיים מניקות, האם זה אפשרי להמשיך ככה שנים?
לא, כי ייצור החלב יירד בהדרגה, עם שאיבה בלעדית, מה גם שפעמיים ביום בלבד.

אמא שלי בת 55 עוד מעט, היניקה במצטבר כשנתיים, היו לה עד לפני כמה שנים ציצים ריקים שמסתכלים לרצפה
אני שוב מזכירה, שהם נופלים מההריונות ולא מההנקה. לכן לא חשוב כמה היא הניקה, חשוב שהיתה לפחות בהריון אחד.

התופעה של "הבלון הריק" אחרי סיום ההנקה האחרונה (וברור שאם מתוכננים עוד ילדים אז זו לא הנקה אחרונה ועוד יהיו שינויים למכביר) - היא תופעת ביניים, כאמור. צריך לחכות, ויותר מחצי השנה שאמר המנתח הפלסטי (טוב, לזכותו ייאמר שהוא לא בודק לפחות חצי שנה, אז אולי הוא יידע גם להגיד לנשים להמתין עוד זמן). אם זכרוני אינו מטעני, הריקמה השומנית מתמלאת בשמונה חודשים לפחות, אבל אני לא זוכרת. כמו כן, צריך להוסיף אותם לכמה חודשי המתנה שהשד מחכה לראות "האמנם ההנקה האחרונה היתה אחרונה" ויש עדיין חלב, ולכן הוא עוד לא מזדרז (השד) לסתום את הגולל על ההנקה ולהחליף ריקמת-ייצור-חלב בריקמה שומנית.
אז לא לרוץ.
תרתי משמע.
א. קצת סבלנות.
ב. פעילות גופנית מתונה תועיל בכל מקרה. (כאמור, לא לרוץ... הריצה מפילה את השדיים).

אבל מי שהזכירה שחייה ופילאטיס:
גם זה בא להזכיר לנו, שחלק מהנפילות של הגוף שלנו הן מהתרופפות השרירים פשוט מאוד. ולכן פעילות גופנית שמחזקת את שרירי החזה, הכתפיים והגב (כל מה שמחזיק את השד) עובדת מצויין.
למה להיכנס מתחת לסכינים עם כל הסיכונים לאבד את החיים או דברים מחרידים לא פחות (נשים הולכות לניתוח פלסטי עם כל התקוות והאשליות, ויוצאות... שלא נדע), כשאפשר לעשות קצת פעילות גופנית ולהיראות נפלא?

אני חושבת שיש קשר להורמונים של גיל המעבר (כמו ההשפעות של גלולות - שברור לי שאם אתחיל לקחת גלולות, החזה יתמצק מעט).
אליה וקוץ בה. מי שלוקחת את ההורמונים האלה, מעלה בענק את הסיכון שלה לסוגי סרטן שונים ועוד. אז זו לא חוכמה למצק את החזה רק בשביל לקבל בו סרטן שד )-:
רותם*
הצטרפות: 04 מרץ 2003, 06:37

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי רותם* »

_לא ייתכן שכאשר תסתיים תקופת ההנקה שלי יהיה לי חזה של בת שלושים ומשהו לפני הריון ראשון... פשוט לא ייתכן ולא נורמלי.
אני חושבת שיש משהו מחריד בזה שאנחנו בכלל מצפות לזה או רוצות את זה. זה שייך לדעתי לאספקטים המעוותים בחברה שלנו, לזה שאנחנו לא יכולות לחמוק מהחשיפה לדוגמניות קטינות בכל מקום._
|Y|
מגריינת
תרה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי תרה* »

מי שלוקחת את ההורמונים האלה, מעלה בענק את הסיכון שלה לסוגי סרטן שונים ועוד. אז זו לא חוכמה למצק את החזה רק בשביל לקבל בו סרטן שד

חס וחלילה לקחת גלולות... אבל אין מה לעשות, זה ממצק. וגיל המעבר, ללא מתן הורמונים, ממצק את החזה כי הגוף עצמו מייצר הורמונים.

אגב, כמה חזייה משמעותית?

אצלי חזיות ההנקה כבר לא אוחזות, סתם מחממות, משום שהן נקנו בימים שהחזה היה כפול בתוכנו.
האם חזיות תומכות יועילו?

כלומר - כמה הכבידה משפיעה?
נגה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי נגה* »

שחייה אני לא אעשה, כי אני רוצה לשמור על עור הפנים שלי (ומים עם כלור או מלח הם מתכון לקמטים)
ובשמת, אני כמעט שנתיים אחרי הנקה, ורקמות שומניות יש לי בצורה מאוד מצומצמת (כן, אני מאלה שלא משמינים). מלכתחילה היה לי חזה קטן, עכשיו גם הפטמות נוזלות להן.
אני ליוויתי גבר לניתוח להגדלת חזה שעלה 12,000 שקלים. יש נשים שלא זקוקות להכנסת סיליקון או מי מלח, אלא רק להסרת עור עודף. אין לי ספק שכניסה לניתוח היא לא מומלצת משום כיוון, ואני אשמח לעשות ספורט שיכול לעזור (אבל לא פלדנקרייז, זה מרדים אותי).
_אמא שלי בת 55 עוד מעט, היניקה במצטבר כשנתיים, היו לה עד לפני כמה שנים ציצים ריקים שמסתכלים לרצפה.
כבר 3 שנים שהיא עושה פילאטיס ויש לה ציצים של בת 20_ יש תמונות?
אבל אני שמחה שאני לא לבד...
אף אחד לא לבד פה, ביותר מובנים מדימוי גוף. רק לאחרונה קלטתי את זה.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

זה מזכיר לי ספר שקראתי בכיתה ו, שם היה תרגיל להגדלת חזה ("אלוהים אתה שומע זו אני מרגרט") ואני לא בטוחה שהוא עובד
"זהו זה, זהו זה
כך נגדיל את החזה"
:-D
בשמת_א*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי בשמת_א* »

זה מזכיר לי ספר שקראתי בכיתה ו, שם היה תרגיל להגדלת חזה ("אלוהים אתה שומע זו אני מרגרט") ואני לא בטוחה שהוא עובד
ברני סיגל מספר על חבורת נשים שעשו מדיטציה כדי להגדיל את החזה והצליחו. זה או ב"על אהבה, רפואה וניסים" או בשני שלו. לא מתחייבת שזכרתי נכון את שמות הספרים.
תות_שדה*
הצטרפות: 19 פברואר 2002, 21:05
דף אישי: הדף האישי של תות_שדה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי תות_שדה* »

אתרום קצת מנסיוני:
לא לרוץ... הריצה מפילה את השדיים נכון חלקית. כאמור אם החזה נתמך כמו שצריך בחזייה טובה, ואין "נדנודים" בזמן הריצה אז החזה לא ייפול. אני נוהגת לשים חזיות ספורט הדוקות כאלה כי אני לא מסוגלת להרגיש שהם מתנדנדים להם...
למי ששאלה על חזייה, אז זה בדיוק העניין. חזיה יכולה לתמוך בחזה שלא ייפול יותר. כלומר כוח הגרביטציה מושך את החזה למטה, ומאריך את השרירים והרקמות של החזה. חיזוק השרירים יכול לעזור מעט "להרים" אותו ולמנוע נפילה משמעותית עתידית.
למנוע לגמרי זה נראה לי בלתי אפשרי, בכל זאת, אנחנו עוברות הריונות וגם מסתובבות חלק מהזמן ללא חזיה...

אני דווקא אוהבת את החזה שלי כי אני מניקה במצטבר כבר 4 שנים (3 הריונות ו-2 ילדים) והחזה שלי דווקא גדול יותר ממה שהיה לפני ההריונות וההנקות. אני מתכננת להניק עוד 10 שנים במצטבר ואז אהנה מציצי גדול בגלל החלב....

נזכרתי עכשיו שאני תמיד מבקשת מבנזוגי להגיד לי לפני שיש "במפר" בכביש ואני חופנת את שדיי בידי ומחזיקה אותם שלא יזדעזעו מדי....
תרה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי תרה* »

והחזה שלי דווקא גדול יותר ממה שהיה לפני ההריונות וההנקות

גם זה קורה. שמתי לב שמי שהיה לה חזה גדול לפני הריונות הנקות, קיבלה אח"כ את השד המרוקן, וההיפך - מי שהיה לה חזה יחסית קטן, העסק התעבה אחרי הריונות/הנקות.
חגית_ל*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2001, 17:35
דף אישי: הדף האישי של חגית_ל*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי חגית_ל* »

אישית, אני כבר מיניקה עשר שנים וחודשיים בדיוק. התחלתי הריון ראשון בגיל 35. בעשר השנים האלה עברתי 7 הריונות וילדתי שני ילדים. מתוך ההפלות, שתיים קשות
כנ"ל. 7 הריונות, הראשון בגיל 34, 2 הפלות קשות (אחת בשבוע 20), 3 בנות, 10+ שנות הנקה עם 2 הפסקות של כמה חודשים.
אני תוהה איך אורנה שפרון עשתה את זה 7 פעמים! שיהיו בריאים @}
כרגע לא רואה את סוף תקופת ההנקה שהתחילה שוב רק לפני 3 חודשים. מרגישה כמו האפריקאיות שהציצים שלהן תלויים. זה בעיקר לא נוח, מפני שבבית אני מעדיפה בלי חזייה מעיקה. בכלל, כמה שפחות בגדים בבית עדיף לי.
ולמבטים מבחוץ אני מזכירה לעצמי שאני באמת כבר לא עם גוף נערי יותר והעיקר שהגוף שלי ממלא את תפקידו, מזין את בנותי ואני שמחה בחיי. אולי זה יתחיל להפריע לי כשאפסיק להניק.

שדיים של תום הנקה

בואו נחבר מדיטציה יחד שתצרף את כל הקולות הנשיים שלנו ליצירת חזה מוצק בגודל ובצורה שנרגיש איתה נשיות ושלמות עם גופינו.מה דעתכן?
הילה_ב*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2005, 00:34
דף אישי: הדף האישי של הילה_ב*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי הילה_ב* »

לפי דעתי צריך לא לחשוב על זה ואחרי חצי שנה להסתכל שוב ותראו איזה ניסים ונפלאות. ואם את חייבת לחשוב על זה אז תגידי רק "תודה על זה שהחזה שלך מיום ליום יותר מוצק ואיזה יופי שרקמות השומן מוצאות את דרכן בכזו קלות ושפע!"
נגה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי נגה* »

_"זהו זה, זהו זה
כך נגדיל את החזה"_
או! סופסופ מישהו עם עבר ביבליוגרפי דומה.

גם זה קורה. שמתי לב שמי שהיה לה חזה גדול לפני הריונות הנקות, קיבלה אח"כ את השד המרוקן, וההיפך - מי שהיה לה חזה יחסית קטן, העסק התעבה אחרי הריונות/הנקות.
לא לא. היה לי ציצי קטן, היום אין לי ציצי.

נזכרתי שמזמן מזמן היו בטלוויזיה שתי פמיניסטיות שיצאו כנגד אישה שעשתה מתיחת פנים. זה היה דיון שכזה. אז מתוחת הפנים שאלה אותן "לפני שבאתן לאולפן, עברתן אצל המאפרת?" והן ענו לה בחיוב. כי הן רצו להיראות יותר טוב מול המצלמה. וזו היתה התשובה שלה להתקפה שלהן, כי גם הן, כמוה, רוצות להיראות טוב יותר. השאלה מה נחשב בעיני כל אחד ל"טוב יותר". וזה לא קשור ללאהוב את עצמך.
תרה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי תרה* »

אז ככה -

רכשתי לי היום חזיית התעמלות כזאת תומכת תומכת. שלפחות בהתעמלות שאני עושה שלא ייגרם נזק נוסף.

אני משתדלת לומר
"תודה על זה שהחזה שלי מיום ליום יותר מוצק ואיזה יופי שרקמות השומן מוצאות את דרכן בכזו קלות ושפע!"

ומתפללת לטוב.

ונראה לי רעיון לא רע לחבר
מדיטציה יחד שתצרף את כל הקולות הנשיים שלנו ליצירת חזה מוצק בגודל ובצורה שנרגיש איתה נשיות ושלמות עם גופינו

והחלטתי לתת לעצמי לפחות שנה לאחר תום ההנקה, ולראות לאן העניינים מתגלגלים (או מטפסים... ;-) )
בינתיים אני מניקה באהבה

הדף הזה עוזר לי מאד.
תודה לכולכן
@}
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

שדיים של תום הנקה

בואו נחבר מדיטציה יחד שתצרף את כל הקולות הנשיים שלנו ליצירת חזה מוצק בגודל ובצורה שנרגיש איתה נשיות ושלמות עם גופינו.
הכי טוב למדוט על חזייה מרופדת איכותית :-)

מזכיר לי סצינה מצוינת מאיזה סרט אמריקני על נערות קולג'. שתיים נפגשות מול מראת האיפור בשירותים באיזה מועדון ומציצות זו בחזה של זו. האחת שטוחה ולשנייה חזה ענק.
השטוחה אומרת: יופי של חזייה מרופדת.
הגדולה: זו לא חזייה מרופדת (רגע של שתיקה). אבל לך בעצם לא תזיק חזייה מרופדת.
השטוחה: אני כבר לובשת אחת כזו.
עוד_אפשרות*
הצטרפות: 29 אוקטובר 2007, 08:45

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי עוד_אפשרות* »

שחייה אני לא אעשה, כי אני רוצה לשמור על עור הפנים שלי (ומים עם כלור או מלח הם מתכון לקמטים)
נגה, לא מדובר בשחייניות מקצועיות שמבלות חמש שש שעות ביום במי הבריכה. בסך הכל אימון פעמיים או שלוש בשבוע, 20 דקות בכל פעם - שעה בשבוע בבריכה לא עושה קמטים יותר מחשיפה של שעה בשבוע לשמש.
מה גם שפעילות גופנית נכונה מעכבת הופעתם של קמטים, ושל כל התופעות הקשורות להזדקנות הגוף.
בשמת_א*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי בשמת_א* »

כנ"ל. 7 הריונות, הראשון בגיל 34,
חגית יקירתי, כבר סיכמנו שאנחנו תאומות, לא? (-:

מתוחת הפנים שאלה אותן "לפני שבאתן לאולפן, עברתן אצל המאפרת?" והן ענו לה בחיוב
מניפולציה זולה.
הטלביזיה גורמת לעיוות במראה, שצריך לתקן אותו על ידי איפור. לגברים רק מורחים את החומר, לנשים גם מחזירים צבע שהצילום "מוציא". ככה זה באולפן טלביזיה, אין "מראה טבעי" עם או בלי איפור.
זה א. וב: נו, באמת. יש הבדל קטן בין קצת צבע על הפנים באופן חד פעמי לצורך צילום, לבין ניתוח פלסטי.
יופי להיראות טוב.
השאלה היא אם היא מוכנה למות בשביל זה.
בשמת_א*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי בשמת_א* »

הכי טוב למדוט על חזייה מרופדת איכותית
המממ... באמת הזכרת לי שהגיע הזמן שאלך לקנות חזייה שאיננה חזיית הנקה!
גברת_פלפלת*
הצטרפות: 26 אפריל 2005, 14:41
דף אישי: הדף האישי של גברת_פלפלת*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי גברת_פלפלת* »

בשמת, כתבת שמה שגורם לציצים ליפול זה ההריונות ולא ההנקה. זה מבוסס? אשמח לנימוק פירוט והסבר... או הפניה למידע בנושא צניחת הציצים אחרי הריונות/ הנקות.

כשאני חושבת על זה, עכשיו כשגיליתי סימני מתיחה על הירכיים (שבוע 35) ועם כל הורידים שיש לי על הציצים, גם ככה להשתזף טופלס זה משהו שכבר לא אעשה, אז מה זה כבר משנה.. )':
נגה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי נגה* »

_נגה, לא מדובר בשחייניות מקצועיות שמבלות חמש שש שעות ביום במי הבריכה. בסך הכל אימון פעמיים או שלוש בשבוע, 20 דקות בכל פעם - שעה בשבוע בבריכה לא עושה קמטים יותר מחשיפה של שעה בשבוע לשמש.
מה גם שפעילות גופנית נכונה מעכבת הופעתם של קמטים, ושל כל התופעות הקשורות להזדקנות הגוף._
אין לי ספק שכל שהייה בברכה מזיקה לעור. יש לי גם בעיה אידאולוגית עם ברכה ויש הבדל בין בריאות גופנית פנימית, לבין התעללות חיצונית בעור הפנים. ואני גם לא נחשפת לשמש.
באמת כדאי שאני אעשה איזו פעילות גופנית.
נגה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי נגה* »

_הטלביזיה גורמת לעיוות במראה, שצריך לתקן אותו על ידי איפור. לגברים רק מורחים את החומר, לנשים גם מחזירים צבע שהצילום "מוציא". ככה זה באולפן טלביזיה, אין "מראה טבעי" עם או בלי איפור.
זה א. וב: נו, באמת. יש הבדל קטן בין קצת צבע על הפנים באופן חד פעמי לצורך צילום, לבין ניתוח פלסטי.
יופי להיראות טוב.
השאלה היא אם היא מוכנה למות בשביל זה._
הן דיברו על כמה המראה החיצוני לא היה חשוב, ובעצם שיקרו לעצמן. נכון שהיא הלכה למקום אחד והן לאחר, אבל לכל אחד יש את הבחירות שלו. האם תייעצי גם לקורבן שריפה לא לעבור השתלת עור? למרות שזה קוסמטי? זו דוגמה קיצונית אבל היא מראה ששחור ולבן לא קיימים פה.
תלתל_בתוך_תלתל*
הצטרפות: 17 יולי 2005, 18:15
דף אישי: הדף האישי של תלתל_בתוך_תלתל*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי תלתל_בתוך_תלתל* »

אויש איזה דף מבאס...
האפשרות היחידה שהחזה שלי יחזור למקומו שלפני ההריון וההנקה
היא בעמידת ידיים

(-;
גברת_פלפלת*

שדיים של תום הנקה

_האפשרות היחידה שהחזה שלי יחזור למקומו שלפני ההריון וההנקה
היא בעמידת ידיים_
(-:
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

שדיים של תום הנקה

מכירות את מבחן העיפרון? תוכלו לעבור אותו בהצלחה אם תשתמשו במערוך במקום עיפרון.
אינדי_אנית*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2006, 22:38
דף אישי: הדף האישי של אינדי_אנית*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי אינדי_אנית* »

קרוטונית את הורסת אותי מצחוק...
נגה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי נגה* »

אויש, אני עוברת רק את מבחן המסקינג טייפ.
בשמת_א*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי בשמת_א* »

האם תייעצי גם לקורבן שריפה לא לעבור השתלת עור? למרות שזה קוסמטי?
זה לא ממש נמצא בהגדרה של קוסמטי.
כן יש גבול.
נכון שהוא לא חד אלא קצת נזיל וקצת מטושטש, ובכל זאת - יש גבול, ויש הבדל.

מכירות את מבחן העיפרון?
לא! מייד להסביר!

בשמת, כתבת שמה שגורם לציצים ליפול זה ההריונות ולא ההנקה. זה מבוסס?
כן, אבל אין לי כוח לחפש מראי מקום או את ההסבר המלא. ולא רק ההריונות - ההריונות והגיל. והגנטיקה. ועוד.
נגה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי נגה* »

אני פורשת מלהתווכח בשמת. אני רוצה ציצי. ודי. אז אשה בעלת עבר חזותי מפואר רציתי להגיד לך שאני נותנת לך חיבוק וירטואלי. קצת שכחתי מהעניין עד שהזכרת לי, יותר נכון, לא שכחתי, פשוט החלטתי לדחות אותו לעוד עשר שנים בערך, שזה הזמן שבו אני אפסיק ללדת ולהניק. כמובן שיש ימים שאני מחליטה שילד אחד זה מספיק ;-)
תרה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי תרה* »

אני רוצה ציצי. ודי

אני שמתי לב שספציפית לגבי העניין הזה של מילוי החזה אני משנה את דעתי חדשות לבקרים.
אז אפשר להפגיש בין שתיכן בעוד עשר שנים, וייתכן ששתיכן תשנו את דעתכן...
מי יודע, אולי בעוד עשור ההשתלות יהיו של רקמות שומן טבעיות?

הרי עובדים על זה...
כל_כולי_אמא*
הצטרפות: 10 מאי 2007, 19:11
דף אישי: הדף האישי של כל_כולי_אמא*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי כל_כולי_אמא* »

חברה שלי לאחר שתי לידות והנקה מצטברת של בערך שנתיים החליטה שהיא ממש לא יכולה להסתכל יותר בראי. היא הלכה ליעוץ אצל רופא פלסטיקאי שנחשב לידוע ומומלץ כדבריה (אין לי מושג מי ולא מבינה בזה כלום) אמר לה שאין בעיה לעשות ניתוח למלא את החזה למרות שיש בתוכניותיה לפחות עוד ילד אחד ועוד הנקה. לי זה נשמע מאוד מוזר, אבל מה אני מבינה?
היא עשתה את הניתוח - ואכן הציצי שלה יפה לתפארת - ממש של ילדה בת 16 - מקסים! אבל מה? בעלה מאז לא מפסיק להתלונן שאמנם הוא יפה אבל..... קשה ולא נעים - עכשיו הוא רוצה את שקיות השוקו של קודם.....

אני עצמי עדיין מניקה (כבר כ- 3 שנים - 2 בנות)והחזה לא נראה משהו - אבל אני לא מסוגלת לחשוב על התערבות כירורגית בגוף שהיא לא צורך רפואי ממשי, כמו למשל ניתוח לייזר שהייתי מתה לעשות להורדת משקפיים - אבל מתה מפחד.

שדיים של תום הנקה

אפשר למלא את החזה אבל הרמה לא כדאי לעשות אם מתוכננים עוד הריונות\הנקה. לא שאי אפשר. אפשר אבל 1 . החזה אחרי ההריון הבא "יפול" שוב 2. למרות מה שחלק מהרופאים אומרים ההנקה עשויה להיפגע.
אני ממש לא מדברת על לעשות ניתוח. אני?ההיפוכונדרית הגדולה בתבל שלא מסוגלת לעשות זריקה בלי להתעלף.
גברת_פלפלת*

שדיים של תום הנקה

אפשר למלא את החזה אבל הרמה לא כדאי לעשות אם מתוכננים עוד הריונות\הנקה. לא שאי אפשר. אפשר אבל 1 . החזה אחרי ההריון הבא "יפול" שוב 2. למרות מה שחלק מהרופאים אומרים ההנקה עשויה להיפגע.
טוב, גיסתי עשתה מילוי והרמה ואחרי חצי שנה נכנסה להריון עם ילדה הראשון. היא לא יכלה להניק (לפי מה שהבנתי בהרמה חותכים את בלוטות החלב).
חברה שלה עשתה רק מילוי, שבו לא אמורה להיות בעיה בהנקה. בפועל מה שקרה זה שבשד אחד יש זרימת חלב ובשד השני לא.
שני הבנות האלה צעירות -24-27) והניתוחים היו לפני שנתיים.
תרה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי תרה* »

בעלה מאז לא מפסיק להתלונן שאמנם הוא יפה אבל..... קשה ולא נעים - עכשיו הוא רוצה את שקיות השוקו של קודם.....

גם בעלי אומר את זה. הוא אומר שנראה לו שהריק הרבה יותר נעים למגע מהמילוי הסינטטי.
השאלה היא מה משמעותי יותר - המראה או המגע.
לי אישית - חשוב המראה.

מה לגברים יש לומר?
(אגב, מסתובבים פה גברים בכלל?...)

שדיים של תום הנקה

למי אכפת בכלל מהגברים? אני רוצה את זה לעצמי.
נגה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי נגה* »

הגבר לא קובע.
מה לגברים יש לומר?
היי.. מה אומרות נשים של נשים? זה גםמעניין אותי.
תרה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי תרה* »

למי אכפת בכלל מהגברים? אני רוצה את זה לעצמי.

לי אכפת. לא מגברים באופן כללי, מהגבר שלי.
כמובן שחשוב לי קודם כל להרגיש טוב בעיני עצמי, אבל אני מרגישה נבוכה הרבה יותר בשדיי כאשר הם חשופים ונשפכים
לעיני בעלי.
אני גם נוטה להאמין שאם לא היה לי גבר בחיים בשלב זה, אז סביר שזה היה פחות מטריד אותי.

הגבר לא קובע.

לא, אבל הוא משפיע.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

אני מרגישה נבוכה הרבה יותר בשדיי כאשר הם חשופים ונשפכים לעיני בעלי.
לא יותר פשוט לעבוד על המבוכה, מאשר לעבור ניתוח?
תרה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי תרה* »

זה לא עומד אחד מול השני. המבוכה קיימת עכשיו, קיימת כבר כמה שנים, ובעלי שותף מלא לחוויה.
אני מתמודדת עם המבוכה, אבל הייתי שמחה לקיים יחסים עם חוויה אחרת של גאווה בחזה שלי.

ניתוח כרגע לא עומד על הפרק, אני עדין מניקה, ומתעתדת לתת צ'אנס לכל מה שדובר פה, לפחות לשנה.
אלמונית_לעכשיו*
הצטרפות: 01 נובמבר 2007, 22:47

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי אלמונית_לעכשיו* »

שקיות שוקו - גם שלי קיבלו את הכינוי הזה, והאמת, די נעלבתי. מאז, אני תמיד מזכירה לו את זה, למרות שמה לעשות?! הוא צודק. לפני ההריון הראשון השדיים שלי היו מידה B ומוצקים. היום, בעודי מניקה את בני השני, הם נפולים, ריקים ומתדלדלים.
אותי מה שמטריד זה מראה השדיים שלי בזמן ההתעלסות. אני זזה והשדיים מלווים אותי (בעיכוב מסוים, אייקון חצי צוחק חצי בוכה) וזה ממש מפריע לי. לא אחת אני חושבת, תוך כדי האקט, איך בן זוגי רואה אותם זזים ועל זה שזה בטח לא מחזה מרנין במיוחד. או אם אני רוכנת מעליו והם נתלים ממני כמו נטיפים...
מאוד מקווה שרקמת השומן בוא תבוא מתישהו בעתיד, לאחר תום ההנקות.
תרה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי תרה* »

אותי מה שמטריד זה מראה השדיים שלי בזמן ההתעלסות

כן... אז ההתמודדות היא הכי קשה.
נגה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי נגה* »

אני גם נוטה להאמין שאם לא היה לי גבר בחיים בשלב זה, אז סביר שזה היה פחות מטריד אותי.
יש לי תחושה שאם הייתי צריכה עכשיו לשוב לשוק הפנויים פנויות - זה היה יותר מטריד אותי.
זה ממש לא אחד לאחד. הם לא מחליפים אחד את השני.
תרה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי תרה* »

יש לי תחושה שאם הייתי צריכה עכשיו לשוב לשוק הפנויים פנויות - זה היה יותר מטריד אותי.

אני חושבת שמשהו בתהליך של ההתרוקנות של השד הרבה יותר קשה מאשר חשיפה ראשונית ל"מוצר המוגמר".
אני דווקא מתקשה עוד יותר משום שבעלי מכיר את החזה שלי בתפארתו. נדמה לי שהייתי פחות מתביישת מגבר שנחשף אלי לראשונה.

זה גם הקושי הרב בניתוח. אחת הסיבות שמביכות אותי בניתוח הן דווקא בגלל שבעלי מכיר כל כך, ובטח (אם וכאשר בעתיד אולי אחליט שכן למלא....) ילווה אותי לתהליך, ויהיה שותף לכל הגועל נפש הנלווה לניתוח (החזה לא נראה סקסי במיוחד בחודשים הראשונים אחרי הטראומה...)
נגה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי נגה* »

אני בונה על התפתחויות טכנולוגיות מרחיקות לכת בעשר השנים הקרובות.
אינדי_אנית*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2006, 22:38
דף אישי: הדף האישי של אינדי_אנית*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי אינדי_אנית* »

אפשר גם לעשות סקס עם חזיה או גופיה סקסית ואז לא עסוקים בלחשוב איך החזה נראה..
בשמת_א*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי בשמת_א* »

אמר לה שאין בעיה לעשות ניתוח למלא את החזה למרות שיש בתוכניותיה לפחות עוד ילד אחד ועוד הנקה. לי זה נשמע מאוד מוזר, אבל מה אני מבינה?
רופא חסר אתיקה, ולא חסרים כאלה.
ניתוח כזה בהחלט עלול לפגוע בהנקה, ומי צריך את זה? חבל. שלא לדבר על לשלם הון תועפות, לעבור ניתוח מכאיב, רק בשביל שההריון יפיל את הכל שוב.
אמא_של_שפן*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2006, 12:19
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_שפן*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי אמא_של_שפן* »

אני חסידת התאוריה שזו לא בהכרח ההנקה או ההריון ש"מפילות" את החזה, אלא פשוט השינויים - ממלא לריק וכו'. הפתרון שלי - חזיה טובה , ולהשקיע ולמצוא גם חזיית הנקה שנותנת תמיכה טובה. אם החזה מקבל תמיכה טובה כל הזמן , יש פחות סיכוי שהוא "יפול" גם בסיום תקופת ההנקה. אצלי לפחות זה פעל. זה לא שהציצים עומדים כמו בגיל 20, אבל לעומת זאת הם גם גדולים יותר בשתי מידות, אז אני לא מתלוננת (-: . אני יודעת שזה לא עוזר רטרואקטיבית. וגם אי אפשר לדעת מה יהיה אחרי הצאצא הבא, אז הכל תחת הסתייגות.
למרות שאין בעולם כמו המראה הסקסי של חזה מלא בחלב. זכורתני פעם שיצאתי להשתלמות של יום כששפן היה בן 8 או 9 חודשים, וברחתי לפני הסוף כי לא עמדתי בלחץ. אבל איזו תשומת לב מהציבור קיבלתי באוטובוס הביתה...
תות_שדה*
הצטרפות: 19 פברואר 2002, 21:05
דף אישי: הדף האישי של תות_שדה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי תות_שדה* »

אפשר גם לעשות סקס עם חזיה או גופיה סקסית
ואפשר גם לעשות סקס בעמידת ידיים....
בשמת_א*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי בשמת_א* »

ובדיוק נחת אצלי במייל הקישור למאמר הזה
שמסכם מחקר שמצא שהגורמים המשפיעים על נפילת החזה הם הריונות (כל הריון פוגע יותר) ועישון, לא ההנקה.
תרה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי תרה* »

יש לי קצת ספקות לגבי המאמר הזה, ובכלל לגבי הטענה שאין להנקה השפעה על ריקון השד.

הקושי שלי הוא לא מול הנפילה של החזה, זה תהליך שתחילתו בגיל ההתבגרות כשהשד מגיע לגודלו, ועד זיקנה.
הבעיה היא בריקון של השד, והתופעה נראית לי קשורה להנקות.

אני רואה הבדל משמעותי מאד בין חזה של אישה שמניקה לבין כזו שלא.

כמובן שזה בכלל לא היה ולא יהיה שיקול מבחינתי לגבי ההנקה (שלא לדבר על התפקיד של השד שמיועד בדיוק לזה ולא רק למטרות עינוג הגבר...).

שאלה נוספת שמטרידה אותי - בהנחה שלא אלד בשנים הקרובות, והחזה יחזור למיצוק מסויים (כמו שהובטח לי פה... ;-) ), ואכנס להריון נוסף -
אז מה? כל התהליך מחדש? ריקון, דכאון, מיצוק?...
אהבה_טהורה*
הצטרפות: 18 יולי 2007, 09:49
דף אישי: הדף האישי של אהבה_טהורה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי אהבה_טהורה* »

כנראה הרעיון שההריון פוגם בשד הוא פרסום של " המשרד לפיקוח על הילודה" (-:

ומה עם הגברים? הקרחות? הכרס? השערות באף? ובכתפיים? חריץ התח....המבצבץ
מהמכנסיים? והתפקוד המיני המוטל בספק שהם ילקו בו בעתיד (-: ?
אז מה בנות? מה נעשה איתם? נשלח אותם להשתלת שיער? שאיבת שומן? הסרת שיער? ויאגרה? נעיף אותם מהבית? נסתכל על אחרים?נקח ממאהב?
יאללה, מה קרה? אני מתכוונת לאהוב את שלי גם אם כל הדברים המבאסים האלה יקרו לו, ואני מצפה ממנו לאותו הדבר,כי אם נמשכנו אחד לשני בעיקר בגלל המראה, איזה עתיד יש לנו בכלל? ראיתן איך הגברים של ארצנו נראים לאחר תקופת הזהר?

איזה מסר אנחנו שולחות לגברים שלנו כשאנחנו מנתחות את החזה? מסר שאומר: אני צריכה להראות ככה ולא משנה בת כמה אני ומה עברתי ואני מצפה גם ממך מתוק שלי שתעמוד בקריטריונים. זה מלחיץ.
אני הייתי מתבאסת אם חס וחלילה בעלי היה מקריח ועושה השתלת שיער, או שאיבת שומן, או ניתוח אף.

קבלה עצמית. אין משהו אחר.
...*
הצטרפות: 11 מרץ 2005, 01:11
דף אישי: הדף האישי של ...*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי ...* »

_לא יותר פשוט לעבוד על המבוכה, מאשר לעבור ניתוח?
זה ממש לא אחד לאחד. הם לא מחליפים אחד את השני._

קבלה עצמית. אין משהו אחר.
|Y|

ומוסיפה:
כשיש קבלה ואהבה עצמית, ודימוי גוף גבוה (ולא חשוב כמה הציצי נמוך) - הניתוח הופך למיותר.
מרוקנת*
הצטרפות: 12 נובמבר 2007, 10:20

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי מרוקנת* »

אני מאד מזדהה עם תרה ועם נגה.

אין לי בעיה נפילת השדיים, אלא עם ההתרוקנות שלהם. מי שיש לה שדיים, לא יודעת מה התחושה של אשה שהיו לה שדיים ואין לה, פשוט אין לה שדיים. אני לובשת חזייה מרופדת, אבל בזמן ההתעלסות, זה נראה לי קצת מגוחך. (כלומר, לפעמים זה נחמד, אבל לא באופן קבוע.)

הנקתי שני ילדים במשך ארבע שנים, ואני לא מניקה כבר למעלה משנה. ברור לי שזו תוצאה של ההנקה. זו תוצאה של מילוי וריקון השדיים שוב ושוב. כמו בלון שמנפחים ומרוקנים שוב ושוב. אני לא מאמינה שלהריון ולגיל יש השפעה מרחיקת לכת שכזו. וחוץ מזה, אני עוד לא בת 30, וריקון השד הופיע מייד לאחר תום ההנקה של הגדול.

התמודדות לא פשוטה.
גברת_פלפלת*

שדיים של תום הנקה

בדיוק לפני שבוע דיברתי עם קרובת משפחה על העניין. היא בשנות השלושים המאוחרות, 3 הריונות, 0 הנקות. היא אומרת שהיו לה ציצים כאלה יפים שכולם היו בטוחים שזה סיליקון. והם צנחו לה. אז אולי זה בכלל קשור לגוף של כל אשה ואשה?
אשה*
הצטרפות: 23 מאי 2002, 01:41

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי אשה* »

ברור שזה שונה אצל כל אשה
ולגבי מי שכתבה כאן על הגברים והקרחות.......
כפי שכתבתי למעלה, יש הרבה שינויים בגוף ובנפש .השינוי הספציפי הזה יותר קשה לי לקבל.
גברת_פלפלת*

שדיים של תום הנקה

אני ממש מבינה אותך, אני כל כך מבואסת מאיך שהציצים שלי נראים עכשיו (בשבוע 37 להריון ראשון..) פתאום הם גדלו וקצת נפלו, והוורידים האלה.. ועוד לא הנקתי!! היו לי את הציצים הכי יפים בעולם, בחיי! כאילו קראו תגר על כוח הכבידה. ( אני צריכה לכתוב שיר הלל לזכרם.. )-: )
גברת_פלפלת*

שדיים של תום הנקה

ומה איכפת לי מהגברים השעירים, זה בכלל לא בקטע של הגברים... זה בקטע שפתאום אני מאבדת את מקור גאוותי (ללכת בלי חזיה ולהרגיש עם!)
גברת_פלפלת*

שדיים של תום הנקה

מעניין מה נשות השבטים חושבות על הציצי שלהן.

אני זוכרת סרט דוקומנטרי ישראלי של כמה חבר'ה שיצאו לטייל איפשהו (ראיתי את זה ממש מזמן..)והגיעו לאיזה שבט נידח . הייתה שם בחורה ישראלית עם ציצים גדולים מאוד, ואיך שהנשים ראו אותה הן עטו עליה עם התינוקות שלהם בבקשה שתניק אותם... אפילו אותן זה הרשים!!
אמא*
הצטרפות: 02 ספטמבר 2001, 23:05

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי אמא* »

גם לי לא נשאר כלום, ממש כלום. ריק ואין שם כלום. היה לי פעם ציצי קצת גדול מדי לטעמי, ודי חלמתי על הקטנת חזה, אבל מה שעכשיו יש לי זה פשוט לעג לרש. קטן, ריק ונפול. אה, וגם מקומט (ואני רק בת 32)! זה מקומט בטירוף. די מבייש. עם חזית פוש אפ זה נראה טוב, נחמה קטנה.

חשבתי לעצמי, שאם היתי יודעת שקיבלתי את הציצי שלי רק ל - 20 שנה, היתי מתיחסת אליהם טוב יותר... יותר באהבה... מעריכים משהו רק אחרי שהוא נעלם (-:
אמא*
הצטרפות: 02 ספטמבר 2001, 23:05

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי אמא* »

בעצם יש עוד נחמה קטנה.

במשך כל חיי הציצים שלי היו נורא רגישים, כמעט אי אפשר היה לגעת בהם. עכשיו אפשר למזמז חופשי. אפילו הבעל שלי ציין את זה כשינוי לטובה...

רך ונעים, אוי איזה בעסה...
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי פלונית* »

תמיד חשבתי שהציצים שלי יפים ונחמדים.
הם לא מאוד גדולים,CAP C והפיטמות קטנות וורדרדות.
גם זה הפידבק שקיבלתי עליהם תמיד .אני מודה שאני בת מזל .לפחות בגיזרה הזו.

לאחר ההנקה הראשונה שנמשכה שנה ,הם די חזרו לעצמם.
ההנקה השניה ,שנמשכה מעל שנתיים וגם היתה הרבה יותר מאסיבית וגם הסתימה כי אני כבר רציתי שתסתיים , השדים נראו לי כמו שתי שקיות מרוקנות.
בזמן שאני מניקה אני לא סובלת מיזמוזי שדים.

לאט לאט אני חוזרת לעצמי .

אני ממש מבקשת שימזמז לי את השדיים אם אני מאוד מגורה מינית.

אני חושבת שההרגשה הזו שאני חוזרת לעצמי ומקבלת את החיים שלי לעצמי ולא כל הזמן סביב הנתינה וההתעסקות עם תינוקת ,תורמת לזה.

לי זה נראה די סביר שאישה בת 30 תאבד מהזקירות המאפינת את גיל 16.זה נראה לי טבעי . כמו שערות לבנות (לבני שני המינים)וקרחת אצל הגברים.
ברור שאפשר 'לטפל' בזה ,אבל למה ?
למה לא לתת לעצמנו הרגשה שזה נורמלי .
אני בעד שכל תו בגוף שלי יראה בדיוק איך הרווחתי אותו ביושר.
נמאס לי לעשות תחרות עם הנשים בזורנלים שגרפיקאים מעצבים כדי שימכרו יותר מוצרים שאני בכלל לא צריכה.
דלילה*
הצטרפות: 08 אוגוסט 2008, 08:56

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי דלילה* »

טוב בנות - זאת רק אני או שכמפסיקים להניק הציצי נהיה מפונצ'ר??

אני מפסיקה בימים אלה להניק וכבר מתגעגעת לימי הציצי העומד...:-)

האם זה כך אצל כולן??
ש_י_ר_י*
הצטרפות: 18 יולי 2008, 15:29
דף אישי: הדף האישי של ש_י_ר_י*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי ש_י_ר_י* »

אני עדיין מניקה די הרבה (בן שנה ו-8),
ודווקא הצד שהוא מעדיף נראה מפונצ'ר, בעוד שהשני עדיין בימים הטובים שלו...
ניצן_אמ*
הצטרפות: 28 נובמבר 2005, 19:35
דף אישי: הדף האישי של ניצן_אמ*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי ניצן_אמ* »

:-D
חברה שלי אמרה לי פעם (כשרק התחלתי להניק והשדיים עמדו עדיין יפה כמו מגדלי הנוי.. :-P) שמאז שהיא הפסיקה להניק השדיים נראים לה כמו שקיות חלב ריקות.
"ציצי מפונצ'ר" אינדיד.
אני מוכנה גם לשתף בכך שהיו לי שדיים מושלמים לפני ההריון (כמו בז'ורנלים. למעשה, לא ידעתי שיש כל מיני סוגים. חשבתי שככה נראים שדיים כי זה כל מה שראיתי)
אלא שאלה היו שדיים מושלמים של אשה שמעולם לא היתה אמא.
עכשיו אני מניקה כבר כמעט שנתיים וחצי, והשדיים משתנים כל שבועיים בערך :-D קמים ונופלים, מתמלאים ומתרוקנים. לפעמים הם נראים כמו שקיות ריקות.

אבל אני אשתף אותך באופן המחשבה שלי - אם היו לי שדיים מושלמים של אשה שאיננה אמא לפני ההנקה, מאד סביר שיש לי כרגע שדיים מושלמים של אמא. ואחרי שאסיים להניק יהיו לי שקיות חלב מפונצ'רות מושלמות של אשה שהיניקה באהבה שנים ארוכות את כל ילדיה.
כי אנחנו לא יודעות בכלל איך נראים שדיים מושלמים של אחת כזאת. הן לא מצטלמות למגזינים :-)
אז אם תרצי, אני אשלח לך תמונות בעוד עשר שנים ככה, להראות לך איך זה אמור להראות. :-D :-D

<נכתב בחיוך... אבל בהרבה אהבה. עצמית ולנשים מניקות בכלל~ |L|>
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

שדיים של תום הנקה

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

ניצן, חבל שאי אפשר לגריין פסקה שלמה.
אולי נלך על האפשרות של שלט חוצות...
שליחת תגובה

חזור אל “מדור הנקה שאלות ותמיכה”