פיסורה הצילו

תנסוו_מגנזיום_נוזלייייי*
הצטרפות: 29 מרץ 2017, 01:22

פיסורה הצילו

שליחה על ידי תנסוו_מגנזיום_נוזלייייי* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

עובד כמו קסם!! ידוענשמגנזיום עוזר לכאבי שרירים אבל כשלוקחים דרך הפה זה לא עוזר לשרירים הטבעתיים מה שכן עובד זה מי מגנזיום לשימוש חיצוני, כן! מגנזיום נוזלי! אני קיבלתי מרופא בבית חולים שמים על פד גזה ושמים בפי הטבעת וזה משחרר את השרירים שלא יהיו מכווצים והיציאות לא כואבות!! השרירים רפויים ובשילוב עם מרכך צואה למשל נורמלקס זה פשוט מדהים אפשר להתפנות נורמלי .
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

ממש סרט רע מה שהולך לכולנו ..
תומר זו אני עם הללא גלוטן , רציתי לדעת איך הולך לך .. ?

אני הפסקתי עם המשחה בנתיים הכל בסדר מחכה לתור שלי לכירוג. אני רק מקווה שתדאג לטפל ברופא הטמבל הזה שטיפל בך!

תעדכן יש עוד אנשים שעושים את הניתוח הזה שידעו תוצאות
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

אני נורא סובלת הצילו!!!
קודם כל יש לי פיסורה הרופא הביא לי משחה יקרה שעשתה לי כאב ראש והגבירה את הדם שלי בצואה ישר הפסקתי.
אני שותה הרבה שמן פארפין מהפחד..
לא מזמן קראתיאת התגובות שלכן והפסקתי עם הפראפין.
משתדלת שזה יהיה טבעי.
כל ימיאה ואחרי יציאה זה צורב מציק וכואב כל לילה בעיקר אחרי יציאה...
בבקשה מה אתם ממליצים לי רק לא ניתוח!!!
תומר*
הצטרפות: 13 אפריל 2004, 01:45

פיסורה הצילו

שליחה על ידי תומר* »

טוב אז ככה:
אני יעדכן לגבי מצבי ואחכ אנסה לעזור..
כמו שכתבתי לכם למעלה עברתי את הניתוח
בתל השומר ואחרי הניתוח כמובן לאחר שהפסיק ההשפעה של ההרדמה הייתי עם כאבי תופת עזים ששום דבר לא עזר אפילו הלכתי למיון בתל השומר נתנו לי כדורים עם אסטרואידים שנקראים פרקוסט ולא עזר לי
מה שעשיתי זה היה ללכת לקופח יום אחרי ודרשתי זריקת וולטרן
אין לכם מושג איזה פלא
כל הכאבים עברו בשניה ויכולתי לחזור לתפקד ולעבודה כמובן עם 50 טיפות אופטלגין נוזלי וכדור הפרקוסט
וכמובן הכי חשוב נורמלקס ליציאות רכות
ביום חמישי האחרון עברו שבועיים מהניתוח והיה לי תור לרופא המנתח לבדיקה
כמובן שהרגשתי טוב מאוד
אני עושה יציאות בכיף וכבר לא מפחד להיכנס לשירותים
הרופא בדק אותי ואמר שהכל תקין וה 2 פיסורה שהיו לי כבר עומדות להיעלם
וקבע לי תור לבדיקה חוזרת בעוד 3 חודשים
היום אני ברוך השם בסדר ולגבי מי שחושש מניתוח לדעתי מומלץ בחום,
מה שכן כמו שציינתי לגבי הכפל בשר שביקשתי להוריד מאחד המנתחים ולא הורידו אמרתי לרופא על זה והוא אמר לי חבל שלא אמרת לי אני הייתי מוריד לך, ועכשיו בשביל להוריד את זה צריך לעשות עוד ניתוח..

עכשיו לגבי הגלוטן
אני לא אשקר ואומר שאני לא שומר על עצמי מבחינת תזונה קשה לי אני לא יכול כמו שציינתי אני עובד מהבוקר עד הערב ואוכל בחוץ
משתדל לא לאכול בננות זה כן
לגבי אורז ולחם לבן זה המחלה שלי אז קשה להיגמל
קניתי כמה דברים מהמלצות שהיו פה לא אהבתי את זה וזרקתי לפח קופסא חדשה של ברנפלקס ועוד כמה כאלה
אני אומר לך אם את לפני ניתוח זה משחק ילדים אין מה לפחד
עכשיו לגבי אותה בחורה שהגיבה על המשחה שעושה כאבי ראש
זאת אחלה משחה שבעולם וזה התופעות לוואי שלה שהיא עושה כאבי ראש תיקחי כדור לאכבי ראש וזה יקל עלייך ככה אני הייתי עושה ועזר לי ולי יש 2 פיסורה
לגבי שמן פראפין לדעתי לא מומלץ כי זה לא ככ עוזר נורמלקס הכי טוב רק לא לשתות ממנו הרבה כדי שלא יהיה כמה פעמים ביום יציאות ואז יכאב עדיף לשתות קצת אין לזה טעם בכלל במים וככה יש יציאה אחת ביום או יום כן יום לא והכל טוב
אין_שם*
הצטרפות: 24 אפריל 2003, 18:03

פיסורה הצילו

שליחה על ידי אין_שם* »

מישהו ניסה אמבטית מלח אנגלי ? שזה בעצם מגנזיום גופריתי.....
אין_שם*
הצטרפות: 24 אפריל 2003, 18:03

פיסורה הצילו

שליחה על ידי אין_שם* »

מישהו יודע כמה בערך עולה זריקת בוטוקס?????? תודה
הסובל*
הצטרפות: 21 מאי 2014, 21:52

פיסורה הצילו

שליחה על ידי הסובל* »

גם אני מצטרף לכותבים ...לצערי....
יש לי פיסורה. הרופא נתן משחה רקטוגיסיק.
שאלה לכל אלו שהמשחה עזרה להם:
האם החדרתם את המשחה פנימה, כמו שכתוב בהוראות?
יש רופאים שאומרים שמספיק למרוח רק מסביב, חיצונית...
פשוט זה כאבי תופת להחדיר ואם אפשר להסתפק במריחה חיצונית אז אני כמובן מעדיף...
אשמח לתגובה ממי שהמשחה עזרה לו.
תודה רבה
תומר*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי תומר* »

הסובל זה בשבילך..
משחה מעולה שתדע לי היה 2 פיסורה אחת קידמית ואחת אחורית מה שלא הייתי עושה או לוקח שום דבר לא עוזר רק המשחה הזאת!!
לגבי אופן השימוש אז כן צריך להחדיר פנימה
ואז כשהמשחה תתחיל לפעול יהיו לך כאבי ראש כך תדע שהמשחה עובדת זה הדבר היחיד שמעצבן במשחות האלה.. אבל אתה יכול לקחת עם זה כדור לכאבי ראש כמו אופטלגין ואז הכל טוב
אדם*
הצטרפות: 24 אפריל 2004, 10:36

פיסורה הצילו

שליחה על ידי אדם* »

היי סובל גם כמה שבועות מפיסורה משתמש לסירוגין ברקטוגסיק שונא את המשחה גורמת לכאבי ראש אבל תורמת לריפוי..מחכה לשמוע עוד תגובות על פיסור x של שמן טוב
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

יש לי שאלה לתומר.. מי אמר לך שאחרי ניתוח הפיסורה לא יכולה לחזור?? לפי מה שאני יודע מהרופא בקופת חולים וממה ששמעתי זה שהפיסורה כן יכולה לחזור גם אחרי ניתוח..אולי לא מייד אחרי אבל כן יש סיכוי כזה .
אחד_שסובל128532*
הצטרפות: 28 אפריל 2017, 08:53

פיסורה הצילו

שליחה על ידי אחד_שסובל128532* »

אדם יש לי את המשחה פיסורx של שמן טוב שמעתי עליה המלצות רבות מאנשים קרובים שהשתמשו ומאאאד עזר להם. (לכן קניתי אותה) אך לצערי עלי זה עדיין לא השפיע. שיהיה בהצלחה.
תומר*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי תומר* »

לא אמרתי שהפיסורה לא יכולה לחזור, אני רק אומר שהסיכויים שהיא תחזור קלושים, וחוץ מזה אחרי הניתוח ההרגשה היא אחרת לגמרי וככה עושים סוף לסבל הזה ואם נדע לשמור על עצמנו טוב אז אני מאמין שלא יחזור..
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

היי לכל הסובלים.. אני 4 חודשים אחרי לידה ועם פיסורה ושלא נותנת לי לתפקד.. הייתי אצל פרוקטולוג שהביא לי ניפדיפין ונורמלקס. נראה לי שהמשחה רק החמירה לי את הכאבים ואת הנורמלקס שתיתי היום פעם ראשונה.. אני פשוט רואה כוכבים ולא יכולה לתפקד..
אז מה כדאי מבחינת תזונה? קראתי כאן שמומלץ להימנע מגלוטן אבל בשבילי זה ממש קשה כי אני לא אוהבת ירקות בכלל..
אני לא יודעת מה לעשות? הגיוני שהמשחה מכאיבה לי יותר? הרופא אמר לא להפסיק חודש גם עם עובר.. בנתיים סובלת ממש ולא מוצאת פיתרון. לפי מה שקראתי אין ממש פיתרון ורק צריך למצוא את מה שמתאים לי לשיכוך הכאב. אני כותבת עכשיו ובוכה מכאבים.. עד שהתחלתי עם הטיפול לא סבלתי עד כדי כך
תומר*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי תומר* »

ליולדת..
המלצה שלי לשתות נורמלקס בכמות קטנה פעם ביום או יום כן יום לא, הסיבה כדי שלא יגרום לך להיכנס לשירותים יותר מפעם ביום ואז תיראי כוכבים
דבר שני המשחה נפדיפין 2% אם היא לא עוזרת לך תבקשי משחה בשם רקטוג'סיק ותבקשי מראש מרשם לכמה יחידות כדי שלא תתקעי בלי, ואז תתחילי להרגיש הקלה ואם הפיסורה שלך לא חמורה יש מצב שזה יעביר לך את הכאב לגמרי ותוכלי לחזור לתפקד..
עכשיו לגבי תזונה אני כן אוהב ירקות אבל בגלל שאני עובד כל היום בחוץ אז אין לי דרך לשמור מבחינת האוכל ואני אוכל בחוץ הכל ועם המשחה הזאת והנורמלקס בכמות קטנה זה היה מקל עלי לפני שעשיתי את הניתוח של הפיסורה,
עכשיו כשאני אומר כמות קטנה של נורמלקס אני מתכוון שיש כוס מדידה שמגיעה עם הבקבוק לא לעבור את מס 8 גם אם על האריזה כתוב משו אחר, כי מספיק לבנאדם יציאה אחת ביום או יום כן יום לא מאשר להיכנס כמה פעמים ביום ולצעוק לשמיים מכאבים סתם מיותר,
עכשיו עוד 2 המלצות במידה והכאב לא עובר או מתחזק
ללכת לקופח לרופא משפחה ולדרוש בתקיפות (כי אם לא אז הם לא נותנים) כדור שנקרא פרקוסט זה כדור קטלני וגם זריקת וולטרן שנותנים בטוסיק ואז אני מבטיח לך שזהו לא תרגישי יותר כאב, אני אחרי שסבלתי כ"כ עשיתי לפני חודשים ככה את הניתוח והיום אני ממליץ גם אם חששתי בהתחלה בגלל שאמרו שיכול לגרום לאיבוד שליטה על הסוגרים כי אני בסהכ בן 30 ולא מחפש הרפתקאות מגיל צעיר יחסית בכל מקרה מעולם לא עברתי ניתוח חוץ מזה ולדעתי זה ניתוח קל ממש וגם אני זוכר שבאותו יום שהשתחררתי מהניתוח הלכתי לעבודה למרות שאמרו לי לנוח..
משו אחרון לסיום שתברכי אותי עליו
לא לשבת רגיל בשירותים ולעשות זה קשה ומצריך ממך ללחוץ וכו.. מה שתעשי זה לשים את כפות הרגליים על דופן האסלה ואז כשאת במצב של כריעה תעשי ותיראי איזה קל ומהר זה הולך..
מקווה שעזרתי לך, רפואה שלמה
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

בעקבות דברים שקראתי כאן, קניתי שמן זרעי המפ אורגני של pukka ולקחתי בערב כף אחת, כפי שהדריכו אותי בחנות הטבע. התעוררתי באמצע הלילה עם כאבים חזקים מאוד מאוד שנמשכו כמה שעות. אולי מישהו מהמשתמשים שזה עזר לו יכול לומר לי איך הוא משתמש בשמן, ואודה לו מאוד. האם יש כאלה שקרה להם מה שקרה לי?
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

תומר תודה רבה על התשובה המפורטת.. לצערי אני עדיין סובלת.. אמנם פחות כואב אבל עדיין יש דם בשירותים וכואב אבל הרבה פחות.. או שפשוט התרגלתי לכאב..
תומר*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי תומר* »

אני מצטער להגיד לך אבל עד שלא תעשי את הניתוח ימשיך לכאוב לך,
אין דבר כזה התרגלתי לכאב זה כאב בלתי נסבל כנראה שכואב פחות..
הייתי מציעה שתלכי להיבדק שוב אולי בעיקבות הטיפולים של המשחות זה מתרפא לך ואז לא תצטרכי ניתוח
רפואה שלמה
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

תומר כמה זמן ההחלמה מהניתוח? איך מופנים לניתוח? עבר לך לגמרי?
תומר*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי תומר* »

אני יענה קודם לשקטה לדעתי את צודקת כמובן שעדיף להימנע ממה שגורם לפיסורה ולאכול נכון, אבל אני מדבר על עצמי ולי זה קשה כי אני כל היום נמצא בעבודה מחוץ לבית ואין לי דרך לשמור..
תשובה לשאלה על ההחלמה מהניתוח למי ששאל:
לי לקח משו כמו שבוע וחצי זה דיי הרבה אני שמעתי שאנשים שעשו החלימו אחרי יומיים שלושה,
בכל מקרה התשובה לשאלה אם עבר לי לגמרי? אז כן בהחלט כן עבר לי לגמרי 2 פיסורות אחת קידמית ואחת אחורית
אני היום אדם חדש כמו שהייתי לפני הפיסורה הארורה הזאת, ממליץ בחום לעשות,
אם שום טיפול או משחה לא עוזרת כמו שהיה במקרה שלי אז פשוט לדרוש לעשות ניתוח מהרופא שאתם מטופלים אצלו, הוא נותן הפנייה לבית חולים ושם כבר קובעים תור למרדים ולניתוח רק אני חיכיתי לתור שלי 10 חודשים כי לא היה תורים, אבל ברוך השם זה מאחורי
אגב אין מה לפחד ניתוח קצר וקולע 20 דק ולא מרגישים כלום, הסבל מתחיל אחרי שנגמרת ההשפעה של ההרדמה אבל אני נעזרתי בכדור חזק שנקרא פרקוסט וגם בזריקת וולטרן
מאחל לכולכם הרבה בריאות
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

היי כיוון שזה פורום של גולשים רוצה לשתף סיפור אישי. בעלי סובל מזה שנתיים מפיסטולה פריאנלית וכבר עבר כמעט 10!!! ניתוחים.
מאז שהיינו בבית חולים ציבורי (טעות גדולה כי הניתוחים שם לא הועילו בכלל ורק היו כמו "פלסטר" לבעייה. כל הזמן היינו על "גחלים" והוא היה מגיע למיון בדחיפות וזה היה מסתיים בניתוח. בביח הוא טופל אצל מומחים עם שם והתשובה שלהם תמיד היתה שהם לא יודעים מה מקור הבעייה ומתי היא תיפתר). לפני מספר חודשים התחלנו ללכת לרופא בשם דר' ניר וסרברג באופן פרטי והוא באמת נותן אופק ופתרונות מוצעים לבעייה. אחרי ניתוח אחד המצב השתפר מאוד והכאבים פחתו. זה טיפ ומסר לכל מי שמרגיש אבוד ושלבעייה אין פתרון, אם משהו לא הולך צריך לנסות כיוון אחר. בארץ יש מומחים בתחום אבל מעט מאוד מהם יודעים באמת לתת פתרונות אז אל תתייאשו ואל תיכנעו למחלה הזו. בהצלחה ורפואה שלמה
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

רוב הכותבים מדווחים על כאבי הפיסורה (שאכן קשים) עצמם. אצלי זה מלווה גם בלחץ ליציאה שנמשך הרבה שעות (אם כי אין לי עצירות) ובגזים. האם התופעה הזו היא חלק מהפיסורה שגם אתם מכירים? ואולי זה עניין נוסף?
מיואשת*
הצטרפות: 20 ינואר 2002, 15:18

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיואשת* »

פשוט מדהים כמה אנשים סובלים מהבעיה הנוראית הזאת ואין פתרון חד משמעי. למה ???? לצערי אני בשיא הסבל שלי ועדיין לא מצאתי מזור לסיוט הזה . ילדתי לפני שלושה חודשים, אובחנתי עם טחורים פנימיים על ידי שני רופאים, עשיתי קשירה, טיפלתי בטיפול לטחורים במשך חודשיים אך הטיפול לא עזר כיוון שלאחרונה ביקרתי אצל פרופסור פרטי שאמר שבכלל יש לי פיסורה. עכשיו התחלתי משחה שרוקחים במיוחד, מתפללת לשיפור, אני עם תינוק קטן, סובלת!
מיואשת*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיואשת* »

אצלי זה מלווה גם בלחץ ליציאה שנמשך הרבה שעות (אם כי אין לי עצירות) ובגזים. האם התופעה הזו היא חלק מהפיסורה שגם אתם מכירים? ואולי זה עניין נוסף

לשאלתך... אני מכירה את מה שאת מתארת. פשוט נורא
מיואשת*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיואשת* »

אצלי זה מלווה גם בלחץ ליציאה שנמשך הרבה שעות (אם כי אין לי עצירות) ובגזים. האם התופעה הזו היא חלק מהפיסורה שגם אתם מכירים? ואולי זה עניין נוסף?
היי... לשאלתך
מכירה את מה שאת מתארת
פשוט נורא
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

אני גם סובלת אני בת 19 ויש טיפול לפיסורה הזרקת סיליקון בוטוקס לאזור פי הטבעת ממה ששמעתי זה הטיפול הכי טוב במקרים קיצוניים במקרים פשוטים יחסית כמו שייש לרובינו זה משחות /אופטלגין ולמקרה הצורך גם אנטיביוטיקה למניעת התפתחות של דלקת הפיסורה זה משהו כרוני לא כל אחד חייב לסבול מזה לאחר הלידה ובכללי קודם כל תרגעו עצבים גם גורמים לתחורים ופיסורה משקל כבד גם הרמת משקולות ומאמץ ביציאות או שממהרים ביציאות בדרך כלל נשים אחרי לידה מפחדות להשיר את התינוק לבד ועושות הכל מהר אז תזהרו מיזה ...
קצת קרח משחות אופטלגין לשבת בשירותים בנחת והכל עובר !! במידת הצורך אז יש את הבוטוקס שבאמת מומלץ ועוזר
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

למרוח טיפת Isoket - מקל מיידית על כאב התופת. יש כאב ראש חלש כתופעת לוואי.
כאוב_לאחר_ניתוח*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2017, 15:17

פיסורה הצילו

שליחה על ידי כאוב_לאחר_ניתוח* »

שלום לכולם,
אני כ-5 ימים לאחר ניתוח פיסורה..
הניתוח עצמו עבר בשלום אך שפג ההרדמה ויום לאחר עזיבתי את בית החולים התחילו כאבי תופת שגרמו לי לחזור לבית החולים ולעבור שוב ניתוח על מנת לבדוק שהניתוח באמת צלח..
הניתוח הראשון עבר בסדר וכנראה זה כאבים שצריכים לסבול לכשאחריי הניתוח..
קיבלתי בבית החולים המון תרופות-מורפיום,אוקסיקוד,אופטלגין ועוד המון תרופות שהיחידה שהדבר היחידי שעזר זה זריקת וולטרן..
כעת אני בביתי לוקח אופטלגין 4 פעמים ביום,משלב גם אדוויל/נורופן וגם כדורי וולטרן ולוקח שמן פראפין..
מאז הניתוח יצאתי פעם ביום לשירותים שבקושי הייתה לי יציאה והצואה הייתה מעטה וקשה כמו אבן ומלא דם שטיפטף וליווה את הצואה..
שאלתי למי שעבר את הניתוח היא כמה זמן ממשיכים לסבול??ומה יגרום ליציאה נורמאלית ורכה כי השמן פראפין לא מועיל בעליל(כמובן שאני עדיין צורך מזון רך ולא מעט ירקות ומזון בריא וללא מועיל..).
ומה יועיל לכאבי התופת מלבד משככי הכאבים והישיבה באמבטיות??
תודה ורק בריאות!!
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

סובלת מפיסורה כבר חודש, ממליצה בחום על קוביות אלוורה קפואה, זה מאוד מקל על הכאב ועל הצריבה ואני מאמינה גם שזה עוזר לריפוי
משום שמפעם לפעם הכאבים פוחתים. זה ממש מציל אותי! הגעתי ממש במקרה למישהו שמוכר אותם, אין לי שום אינטרס ואני לא מכירה אותו.
למי שמעוניין , קוראים לו נפתלי פלדמן 054-9409212.
החלמה מהירה לכולם!
תומר*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי תומר* »

כאוב לאחר ניתוח
אני גם עברתי לפני חצי שנה את הניתוח של הפיסורה אולי אוכל לעזור לך קצת..
לאחר הניתוח אתה עדיין בהרדמה כמו שכתבת אז לא מרגישים כלום
הבעיה מתחילה כשפגה ההרדמה ואז מתחיל הסבל הנוראי שלכאורה עדיף להישאר עם כאבי הפיסורה מאשר לסבול את הכאב שלאחר הניתוח
המלצה שלי זה 2 הדברים היחידים שעזרו לי
  1. כדור פרקוסט (זה כדור חזק עם מורפיום)
  2. זריקת וולטרן בישבן
לשלב את שניהם ואתה כמו חדש מקסימום יומיים שלושה וזהו ואתה אומר ברוך שפטרנו לפיסורה הארורה הזאת
עכשיו בגלל שהמקום עדיין טרי והנפיחות צריכה לרדת להמשיך עם נורמלקס כדי שיהיה יציאות רכות
ועוד סוד קטן שאתה תודה לי עליו
כשאתה נכנס להתפנות אל תשב רגיל
תשים את כפות הרגליים שלך על האסלה וככה תעשה בכריעה
זה יוצא חלק בשניה וללא כאב כמעט בכלל
עד שתרגיש לבד שאתה יכול כבר להתפנות רגיל
הרבה בריאות אם עזרתי לך אני ישמח שתכתוב פה בחזרה
אישה_במסע*
הצטרפות: 29 מרץ 2012, 10:55

פיסורה הצילו

שליחה על ידי אישה_במסע* »

עד שתרגיש לבד שאתה יכול כבר להתפנות רגיל
מומלץ לכל האנשים להתפנות בכריעה. עשיית צרכים בישיבה מזיקה ויוצרת כל מיני בעיות, כמתואר בדף יציאה בכריעה{{}}.
נדהמת*
הצטרפות: 21 ינואר 2009, 16:59

פיסורה הצילו

שליחה על ידי נדהמת* »

שלום, מישהו כתב כאן שהיה עליו לחכות 10 חודשים לניתוח?!
אני אמות! איך אפשר לקדם את זה?
אני בשיא הסבל
מישהו מכיר/יודע כמה זמן יש להמתין לניתוח?
איך ניתן לזרז לקדם
מייעצת*
הצטרפות: 14 נובמבר 2006, 08:13

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מייעצת* »

תנסו לשבת על כרית מיקרו חמה
או לשים אותה באיזור.... זה מרגיע מעט....
תומר*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי תומר* »

אישה במסע
אני אישית עד היום משתדל לעשות בכריעה
לא תמיד יוצא אבל בדרכ,
רשמתי לו "עד שתרגיש שאתה יכול להתפנות רגיל"
כי לא לכל אחד זה נוח, וגם בסופו של דבר הוא יחליט מה טוב עבורו
לגבי נדהמת
אני זה שרשמתי שהתור לוקח 10 חודשים
וכן זה עוד נחשב למהר
יש אנשים שמחכים מעל שנה
אבל תקחי מפה את העצות של החברים זה עוזר עד שתגיעי לתאריך הניתוח
תומר*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי תומר* »

עוד המלצה קטנה
לאחר שנכנסים להתפנות (כמובן שעדיף בכריעה כמו שכתבתי למעלה)
לא לנגב בנייר טואלט ובטח שלא במגבון שזה גם גורם לבעיות,
הכי טוב גם בריאותית וגם מבחינה הגיינית להכנס למקלחת ולשטוף טוב טוב במים
הכי בריא, הכי טוב והכי עוזר
רפואה שלמה לכולם
אישה_במסע*
הצטרפות: 29 מרץ 2012, 10:55

פיסורה הצילו

שליחה על ידי אישה_במסע* »

וגם בסופו של דבר הוא יחליט מה טוב עבורו
אני בעד החלטה מדעת, כמו בטיפול רפואי. אי אפשר להחליט אם לעשות צרכים בישיבה או בכריעה אם לא מכירים את כל הנזקים הבריאותיים שעשיית צרכים בישיבה גורמת. אני במשך רוב חיי בכלל לא הכרתי את האפשרות, אז רציתי להדגיש את זה שזה לא טיפול לפיסטורה, אלא הדרך הטבעית לעשות צרכים. וכשיושבים לקיי קשה יותר לצאת וזה מגדיל את הסיכון לכל מיני בעיות.
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

פיסורה הצילו

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

יציאה בכריעה
זה לא טיפול לפיסטורה, אלא הדרך הטבעית לעשות צרכים.
|Y|
פיסורה זו הזדמנות טובה לנסות את זה, ואז למצוא דרכים לעשות כך שזה יהיה נוח - ויהפוך להרגל.
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

פיסורה הצילו

שליחה על ידי אלמונית* »

היי אני סובלת מפיסורה קשה מאוד ובמיוחד ביציאות הכאב בלתי ניתן לתיאור ממש סיוט שורף ברמות קשות מאוד
התחלתי להשתמש המשחה של שמן טוב ויש טיפה הקלה בכאב אבל יש לי טחור בחוץ גדול שלא נכנס חזרה כבר שבוע וחצי ומאוד קשה למרוח משחה במצב כזה מישהו גם יש אותה בעיה ? או יכול להציע לי פיתרון לבעיה?
מור*
הצטרפות: 02 מאי 2002, 01:34

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מור* »

האם הטיפול בבוטוקס מומלץ ??
אני חוששת מניתוח בגלל הסיכוי לא לשלוט על הסוגר , אפילו אם זה סיכוי נמוך.
אם כן לגבי הבוטוקס, יש מקום מומלץ? דיברו איתי מסאן קליניק.. לא מבינה בזה כלום.
סובלת בטירוף. כרגע על נפדיפין ובמקביל שותה שמן פראפין ונורמלקס
תומר*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי תומר* »

מור
אני עשיתי את הניתוח ולא התפשרתי רק בביהח תל השומר
כל מי שאומר איבוד שליטה על סוגרים שטויות במיץ
זה לא נכון, לדעתי זה סתם שמועה כדי לנצל את המצב שהבנאדם נמצא בו כדי להמשיך ולפרנס כל מיני גורמים, תעשי את הניתוח ואת חוזרת למצב שהיית לפני שידעת מזה פיסורה בכלל את מקבלת את החיים שלך בחזרה
תומר*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי תומר* »

מור
לאצריך שמן פראפין זה לא עוזר
רק נורמלקס וגם שיהיה במידה ולא יותר מידי כי אחכ במקום להיכנס פעם ביום או פעם ביומיים לשירותים את תיכנסי כמה פעמים ביום וזה יכאב,
דבר שני תגידי לרופא שלך שהמשחה נפדיפין לא עוזרת לך
ושאת רוצה משחה בשם רקטוג'סיק
משחה מעולה הכי טובה שיש לדעתי והכי עוזרת
עושה קצת כאבי ראש אבל זה סימן שהיא פועלת ועדיף קצת כאבי ראש ולא את הכאב של הפיסורה,
עכשיו אם תחליטי לעשות את הניתוח מן הסתם שזה לא קורה מהיום למחר, לי קבעו לעוד 10 חודשים של סבל
לכן ביקשתי מהרופא כמה מרשמים לאיזה 5 משחות כדי שלא אצטרך כל פעם להגיע ולקבוע תור וכו.
תומר*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי תומר* »

מור
כשאני אומר לי קבעו לעוד 10 חודשים של סבל
זאת אומרת לפני ממזמן, היום אני אחרי הניתוח ולכן אני יודע בדיוק מה היה לפני ומה אחרי שלא תחשבי שאני מדבר סתם שטויות ועדיין לא עשיתי את הניתוח, עברתי את הניתוח בהצלחה כמובן
זה עניין של 15 דקות ואת בחוץ לא משהו רציני
כשיוצאים מהניתוח מן הסתם המקום מורדם ככה שלא מרגישים כאב אני זוכר שהלכתי לעבודה כשיצאתי מהניתוח הרגשתי מצויין
ב4 ימים שאחרי ההרדמה אז התחילו הכאבים אני לא יודע אם זה אותו הדבר אצל כל אחד אבל לי כאב, והלכתי לקופח כדי שיתנו לי כדור פרקוסט וגם זריקת וולטרן ומאותו רגע חיי חזרו בחזרה, בהצלחה ורפואה שלמה לכולם
ללא_גלוטן*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2017, 20:30

פיסורה הצילו

שליחה על ידי ללא_גלוטן* »

שלום חברים ..

אני אחרי לידה לפני כחצי שנה סבלתי ממש מהפיסורה גם קדמית ואחורית... כתבתי על תזונה של ללא גלוטן.. כיום אני אוכלת הכל!!!!!!!!!!!! בלי נורמלקס ובלי משחות..

פשוט התחלתי עם התהליך של הללא גלוטן ממשש בלי חריף בלי בננה אורז עגבניה וכו..

יש פסטות מצוינות שעשיות מתירס של ברילה ממש ממולץ...

וכמובן עד היום אני משתמשת בבידה..

לקח לי משהו כמו חצי שנה לחזור לעצמי והתחלתי לשלב אוכל רגיל הכוונה ללחם פסטה וכו... על פעם קצת קצת וככה חזרתי לעצמי... הכירוגי שהייתי אצלו הכין אותי מראש שזה יקח הרבה הרבה זמן הוא לא המליץ לי על ללא גלוטן ..
וכשסיפרתי לו התחלתי לאכול ללא גלוטן הוא אמר בלי שום קשר זה בריא... אני נשואה לבעל צליאק לכן היה לי יותר קל ואני יודעת שזה מקל על הבטן והצואה..

שחזרתי אליו כל פעם אחרי חודש הוא היה בהלם ! היה לי 2 פיסורות ענקיות וב"ה זה עבר הכל זה להקפיד לתקופה של זמן בסופו של דבר זה לא לנצח אצלי לפחות...

אני מפחדת פשוט מניתוחים ואם כבר ניתוח רק בהרדמה מלאה...

לכן תקפידו לשטוף טוב טוב את האזור . לאכול נכון ולברך אשר יצר על כל יציאה תקינה שיצא...
מסתבר שזה ממש לא מובן מאילו..

תומר אני שמחה מאוד לשמוע שב"ה עבר לך ואתה מרגיש טוב אחרי הניתוח!

רפואה שלמה לכולם ובהצלחה
תומר*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי תומר* »

ללא גלוטן**
קודם כל תודה, גם אני שמח שהצלחת להבריא ללא ניתוח, אני מקווה שתתפתרי מזה אחת ולתמיד,
בכל מקרה סתם לידע הכללי הניתוח לפיסורה מתבצע בהרדמה כללית בדיוק ל 15 דק
וזה הזמן שעורך הניתוח הזה קצר וקולע לא משו מסובך
לפי הבנתי מי שעושה את הניתוח הסיכויים שתחזור לו הפיסורה הם אפסיים, לכן העדפתי ניתוח למרות שגם אני מעדיף לא לעשות ניתוחים ולהבריא ע"י אכילה נכונה וכאלה, אבל היום אני צעיר ויכול לסבול את הכאבים האלהשל הפיסורה איך שהוא מי יודע מתי זה יכול לחזור ובאיזה גיל וגם שזה סוג של לסגף את עצמך ולא לאכול רק דברים מסויימים גם אם זה יותר בריא לי זה קשה מבחינת סדר היום שלי והשעות שאני נמצא בחוץ ולא בבית, כמו שכתבתי למעלה גם לי היו 2 פיסורה קידמית ואחורית סבל של החיים
אבל היום ברוך השם אלף פעם, אפשר להגיד שזה מאחורי וחזרתי למצב שהייתי לפני שידעתי בכלל מה זה פיסורה,
הסיבה שאני עדיין מגיב ומשתף כמובן כי גם אני סבלתי ויודע מה זה ואם אני יוכל לעזור אפילו לבנאדם אחד אז עשיתי את שלי,
יש דבר אחד שאני לא מוותר עליו מאז הפיסורה וזה להתפנות בכריעה עם שתי כפות הרגלים על דפנות האסלה הכי טוב שיש, שיהיה גמר חתימה טובה לכולם והרבה בריאות
אלמונית*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי אלמונית* »

תודה רבה לכל המשתפים לקחתי מפה המון טיפים מקווה שיעבור בקלות גם אני 3 חודשים אחרי לידה כבר בערך חודשיים סובלת ממש כאבים נוראיים יותר גרוע מהלידה עצמה לא קל גם לטפל בתינוק בתוך כל הכאבים האלו מאחלת לכולכם החלמה מהירה וקלה
הבראתי*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2017, 18:18

פיסורה הצילו

שליחה על ידי הבראתי* »

אחרי זמן מה שאני כבר לא נכנסת לאתרים ובלוגים שקשורים לפיסורה החלטתי לשתף אתכם במקרה שלי
אחרי הלידה האחרונה זה חזר באופן קשה מאוד וניסיתי המון דברים שבינהם פורמולת נונא ופיסורx של שמן טוב ועוד משחות וקרמים טבעיים שרקחו לי.
כלום לא עזר!
בסוף מייאוש וכאבי תופת הלכתי לרופא כירוג שנתן לי ניפידיפין עם החומר הפעיל, נרות ופגלקס
יום אחרי זה כבר לא כאב.
תנו לזה צ'אנס זה עובד כמו קסם!
) למי שעוד לא ניסה)
הפסקתי עם המשחה והפגלקס לאחר שבועיים וזהו
אין פיסורה!
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

אני סובלת מפיסורה מזה מספר שנים. עד לא מזמן הייתי בטוחה שמדובר בטחורים ולא ייחסתי לזה חשיבות יתרה. פשוט הייתי מורחת משחה או דוחפת נרות ומקווה שיעבור.
בשנה האחרונה התחלתי לסבול מכאבים, מדימום בעת יציאות ומנפיחות באיזור.
הלכתי לרופאת משפחה אשר בדקה אותי (בדיקה שטחית של אצבע בטוסיק) בזמן שהיתה לי נפיחות ונתנה לי שוב נרות לטחורים.
כמובן שזה לא עזר ושוב הלכתי לרופאת המשפחה ווהפעם יצאתי עם הפניה לפרוקטולוג.
החוויה אצל הפרוקטולוג לא הייתה מלבבת מן הסתם אבל בסופה נקבע שאני סובלת מפיסורה. בנוסף בגלל הפיסורה נוצר לי כפל עור אשר מתנפח לעיתים קרובת והוא אשר גרם לי ולרופאת המשפחה לחשוב בטעות שמדובר בטחורים.
מאז אני מטופלת בניפדיפין ולהשלמה אני מוסיפה בנפייבר 3 פעמים ביום. כמו כן אני מקפידה על אמבטיות חמות לטוסיק.
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

אני סובלת מכאבים בפי הטבעת למעלה משנתיים. עד לא מזמן הייתי בטוחה שמדובר בטחורים ולא ייחסתי לזה חשיבות יתרה. פשוט הייתי מורחת משחה או דוחפת נרות פרוקטוגליבנול ומקווה שיעבור.
בשנה האחרונה התחלתי לסבול מכאבים איומים בטוסיק, מדימום בעת יציאות ומנפיחות באיזור פי הטבעת. לאחר יציאות אני תמיד מקפידה לנגב עם מגבונים באופן יסודי ואם זה מתאפשר אז גם לשטוף את האיזור.
הלכתי לרופאת משפחה אשר בדקה אותי (בדיקה שטחית של אצבע בטוסיק) בזמן שהיתה לי נפיחות ונתנה לי שוב נרות לטחורים.
כמובן שזה לא עזר ושוב הלכתי לרופאת המשפחה והפעם יצאתי עם הפניה לפרוקטולוג.
החוויה אצל הפרוקטולוג לא הייתה מלבבת מן הסתם אבל בסופה נקבע שאני סובלת מפיסורה. בנוסף בגלל הפיסורה נוצר לי כפל עור אשר מתנפח לעיתים קרובת והוא אשר גרם לי ולרופאת המשפחה לחשוב בטעות שמדובר בטחורים.
מאז אני מטופלת בניפדיפין ולהשלמה אני מוסיפה בנפייבר 3 פעמים ביום. כמו כן אני מקפידה על אמבטיות חמות לטוסיק.
בהתחלה הטיפול מאוד עזר וכבר חשבתי שנפתרתי מהבעיה.
בשבועות האחרונים הכאב והנפיחות שוב חזרו אך בעוצמה יותר נמוכה.
הייתי אצל רופאת עור שבדקה את הכפל עור וקבעה שאני צריכה לשוב לפרוקטולוג וגם לבקר אצל כירורג פלסטי שיבחן האם ניתן להסיר את הכפל עור.
אחת הבעיות שבעבודה שלי אני יושבת על הטוסיק שעות רצופות ואין שחרור לאיזור והכאב גם גורם לי לכווץ את שרירי הטוסיק ופי הטבעת במקום לשחרר אותם.
אני ממש סובלת וכבר לא יודעת איך להתמודד עם הבעיה.
מקווה שבביקור הבא אצל הפרוקטולוג יהיו לי בשורות.
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

ממליצה לשתות על הבוקר מים עם כף שמן זית וכמה טיפות לימון, לאכול מרק דלעת בטטה וגזר, קינואה, לגרד מעט אגוז מוסקט לכוס תה ולשתות המון המון בעיקר אם מניקים וגם להשתמש במשחות בהמלצת רופא (אני שמה ניפדיפין)
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

אני בן 27 בגיל 25 עקב עצירויות כרוניות פעם בשבוע שירותים ומאמץ מוגבר יצא לי פיסורה ולאחר מכן טחורים כמובן שעכשיו עבר אבל אני משמש בלבולק ( משלשל) ברגע שאני מפסיק את זה לא יוצא לי בכלל מה לעשות לא יודע ניסיתי שתייה מרובה סלטים ירקות לא עוזר
תומר*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי תומר* »

בן 27
תשתמש בנורמלקס
כמות קטנה בכוס מים אין לזה לא טעם ולא ריח כאילו שאתה שותה מים
פעם ביום והכל טוב,
אל תפסיק לבינתיים כדי שלא יחזור לך הבלאגן
רפואה שלמה
אלמונית*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי אלמונית* »

גיליתי על עצמי קשר ישיר בין נעילת עקבים ופיסורה. ממליצה לכל מי שסובלת מפיסורה ונועלת עקבים לנסות הפסקה מוחלטת של עקבים. לי זה עזר מיד, וכשחזרתי לעקבים חזרה גם הפיסורה
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

לפלוני אלמונית מלמעלה. מקווה שלא מאוחר מידי... מה שאת מתארת יכול להיגרם בגלל השימוש במגבונים !

איך שלא יהיה מדובר בחומרים שי במגבונים האלה - ולי זה עשה בדיוק מה שאת מתארת וכשהפסקתי להשתמש במגבונים הכול הסתדר. לשטוף מותר (קניתי בידן...)
רם*
הצטרפות: 05 מאי 2009, 13:19

פיסורה הצילו

שליחה על ידי רם* »

אני בן 58. ואני כניראה סובל מפיסורה 9 שנים מכיוון שבגיל צעיר סבלתי מטחורים..חשבתי שאולי זאת וריאציה של סבל מהטחורים...
רק לאחרונה היתגלה לי שיש דבר כזה פיסורה וזה בעצם סדק בעור..
עוד אז כשהפיסורה רק התחילה סבלתי כאבים ושריפה ממש כי הייתי אוכל הרבה חריף.. ולא ידעתי על הקשר..אז כשמצאתי את הקשר..זה היה בשבילי כמו פטנט שהמצאתי... אבל עדיין סבלתי תכופות...
אני עדיין לומד... ורציתי לעניין אתכם במחשבה שעלתה לי במשך הקריאה פה..שאגב למדתי פה המון..ותודה רבה...אוקיי ..המחשבה ששמתי לב שיש פה גם דתיים..אז נזכרתי שבתקופה מסויימת היה קשה לי לשתות מיץ ענבים....הייתי מרגיש כמו אש בבטן.... וקראתי את המרכיבים ולהפתעתי הם מוסיפים ליין הקידוש גפרית.. אין מה לעשות אני חייב כל שישי לעשות קידוש אבל הפנטזיה שלי שייצרו יין ללא גופרית..ואולי אולי זה גם גורם לאש השורפת הזאת...אולי..
אם מישהו יכול להרחיב בנושא.. תבוא עליו הברכה...
ספיר*
הצטרפות: 29 דצמבר 2004, 14:54

פיסורה הצילו

שליחה על ידי ספיר* »

שלום, מכירים מטפל / ת בצפון עם התמחות לפיסורה? שמתעסקים גם בפן הרגשי, גופני, תזונתי...
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

גם שמן קוקוס מעורב עם אלוורהאו בלי אלוורה -עוזר מאד. מרגיש צריבה קטנה בהתחלה כי זה עובד. אבל מקל ומרפא
מטפל*
הצטרפות: 28 מאי 2018, 13:28

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מטפל* »

ממליץ מאוד על משחה Rectogesic. המשחה במרשם רופא, ויעילה בהפחתת הלחץ על פי הטבעת, שיפור זרימת הדם לאיזור והפחתה משמעותית בכאב שמורגשת תוך יומיים. המשחה אמנם יקרה, אבל שווה את המחיר.
יש אפשרות להכין לבד קרם לפיסורה מ 20 מ"ל קרם בסיס טבעי ובתוכו שמנים אתרים באיכות טובה: 12 טיפות שמן לבנדר, 5 טיפות שמן גרניום, 3 טיפות שמן עץ התה, 3 טיפות ויטמין E. למרוח על פי הטבעת וסנטימטר אחד לתוך הרקטום כשהמקום נקי.
לאחר יציאה, יש לשטוף את המקום עם מים זורמים ולא לנגב עם נייר טואלט או מגבון.
על מנת שהצואה תהיה רכה, מומלץ להרבות בשתיית נוזלים. מייד בבוקר, כוס מים חמימים עם כף שמן זית או שמן המפ או שמן קיק. אפשר להוסיף מעט מיץ לימון טרי. בארוחות לשלב מעט סלק אדום מבושל המשפר מאוד פעילות מעיים.
במקרה של עצירות או צואה קשה, אפשר להיעזר בחומר משלשל או לעשות חוקן. שתיית 4 כוסות מים חמים עם כפית שטוחה של מלח לכל כוס, תגרום לקליטת נוזלים רבים במעי הגס ולפינו הפסולת בצורה נוזלית.
בתזונה היומיומית מומלץ לשלב זרעי פשתן טחונים היוצרים ריר שמקל מאוד על היציאה. את הזרעים הטחונים אפשר לאכול עם יוגורט וכפית דבש.
סיבים תזונתיים כגון עלים ירוקים ודגנים מלאים - מציע לא להיסחף עם זה, כי זה גורם לנפח צואה גדול שמאוד כואב להוציאו. זו לא המלצה לאכול מזונות ריקים מסיבים, אלא למצוא את דרך האמצע.
בזמן התקף כואב מקל לשים שקית עם קרח. בין ההתקפים, נעים לשבת באמבטיה חמימה עם מעט מהשמנים שהוזכרו למעלה. גם בקבוק חם נעים ומרגיע לאחר שהכאב האקוטי נרגע.
במקרים חמורים, אפשר לעשות צום מיצים 3 ימים, בהם למעשה אין יציאות, ויש לפצע אפשרות להחלים, במיוחד אם נעזרים בקרם או המשחה שהוזכרה לעיל.
לאחר שהפצע נרפא, חשוב שהיציאות יהיו רכות ע"י שתייה של כ 10 כוסות מים ביום (המדד הוא שתן בהיר וללא ריח) ותזונה נכונה.
עצירות נגרמת גם ממתח נפשי ולא רק מתזונה. לכן חשוב מאוד עד כמה שניתן להפחית מתחים ואפילו להיעזר בצמחי מרפא מרגיעים.
פעילות גופנית כגון שחיה והליכה מומלצים מאוד. לעומת זאת, הרמת משקלות עלולה ליצור לחץ על פי הטבעת.
לא לקלל, לא לכעוס ולא להאשים אף אחד. לקבל את הייסורים ככפרת עוונות ולהתפלל שיחלפו מהר.
רפואה שלימה במהרה.
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

התחלתי למרוח משחת רקטוג'סיק והיא גורמת לי לכאבי ראש ובנוסף בזמן שהיא פועלת היא גורמת לי לכאבים מפלחים כמו סכינים בטוסיק.
אני כבר ממש מיואשת. אני חושבת ברצינות על ניתוח.
מישהי כאן עברה את הניתוח הזה?
מטפל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מטפל* »

כאבי הראש הנם תלונה שכיחה, אבל עם הזמן נחלשים ובקושי מורגשים.
הכאבים החדים בטוסיק, כיוון שהמקום פצוע ומאוד מאוד רגיש. אחרי כמה ימים זה מרגיש אחרת. צריך לעבור את הימים הראשונים שהם הכי קשים.
ממליץ לשכב על הגב עם רגליים מורמות כשיש כאב.
בנוגע לחוקן, צריך מאוד להזהר עם זה ולעשות עם מעט נוזלים ורק כשמרגישים שהעסק תקוע. בכל אופן, לא מומלץ לבצע חוקן כשהאיזור פצוע ומאוד רגיש, כיוון שלאחר החוקן, בזמן היציאה, יש לחץ חזק מאוד על פי הטבעת.
מטפל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מטפל* »

יש מקרים בהם מוצרי חלב עלולים לגרום לתגובה דלקתית בדרכי העיכול והרקטום. שווה לנסות להמנע מהם לכמה זמן.
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

2018
עברתי לפני שנה ניתוח פיסורה.פצע גדול.
כל מי שסובל חבללללל.
הניתוח הציל את חיי לאחר 7 שנים קשות.
הפחד מהניתוח עצר אותי מלהבריא.
החלמה קלה לא כואבת .
בשלושה ימים הראשונים לקחתי אופטלגין.לא כאב בכלל אבל מהפחד לקחתי.
חיי באושר.איזה טיפש היתי לפני.
מסקנה :לא לפחד והחיים ישתנו אחרי הניתוח.כמו שאמר לי אח בבית חולים"הכאבים שאחרי הם קטנטנים כמו טיול בפארק"וואלה צדק.
מטפל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מטפל* »

מגנזיום נוזלי מחולל פלאים. כף משקה מביאה ליציאות רכות מאוד שיוצאות בקלות מבלי להכאיב, דבר המאפשר לפצע להתרפא.
משחת פרוקטו אובליפיכה מסייעת באופן יעיל לריפוי הפצע.
השילוב של שניהם יעיל ביותר.
מברכת_בריפוי*
הצטרפות: 20 אוגוסט 2018, 05:58

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מברכת_בריפוי* »

כתבתי כבר בפורום תזונה לפיסורה אבל אני כל בהודייה והרי כתוב שצריך לפרסם את הנס. אחרי 3.5 חודשים שרק מי שחווה את מופע הפיסורה במלואו יכול להבינם הגיעה הישועה בצורת מישחה שרוקחת אשה בשם חוי קליין משמיים יברכו אותה. לא פגשתי אותה כי היא בצפת חברה שהיתה שם נעבירה לחברה שהעבירה לי. תוך יום הקלה סופר משמעותית תוך שלשה ארבעה ימים אפשר לנשום לרווחה בכל מובן המילה. אוסיף למען הגילוי הנאות שעשיתי גם הרבה עבודה רגשית ורוחנית וגם דיקור ומוקסות .המשחה פשוט ריפאה את הסדק. המשחות של קופת חולים רק מרפות את השריר נה שאמור להקל כאב ולהזרים דם אבל זה לא נוביל לריפוי במקרנ שלי עד שעכשיו בזכות המשחה זכיתי. כאן הטיפול הוא בסדק עצמו ובריפויו.. הכל מאה אחוז טבעי העלות נמוכה כמו שאמרתי ראיתי לעצמי זכות כמי שהיתה שם חודשים וזכתה להעביר הלאה את הבשורה בצרוף ברכה לרפואה שלמה ושנה טובה.
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

איך מגיעים לחוי קליין
כהן_כהן*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2018, 20:47

פיסורה הצילו

שליחה על ידי כהן_כהן* »

הי לכולם סובל כבר תקופה ארוכה מפיסורה משתמש בנפידין ונורומלקס יש הקלה ואם מפסיק שוב פעם חוזר יש למישהו המלצה מה לשותת כבר מיואש
מיטל*
הצטרפות: 07 ינואר 2005, 08:52

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיטל* »

שאלה למי שכבר החלים פעם מפיסורה

מה מרגישים כמה ימים לפני ?
מהם הסימנים שהפיסורה עומדת לעבור ולהתרפא?

מחפשת סימנים של תקווה להבין איפה אני בדרך ...
מיטל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיטל* »

האם עוצמת הכאב היא המדד לעומק הפצע?
מיטל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיטל* »

מברכת בריפוי
אפשר טלפון של חוי קליין?
מיטל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיטל* »

שלום לכולם !

אפשר להחלים מפיסורה עם המשחה של שמן טוב רפואה טבעית
בשילוב עם תזונה נכונה
והרפייה כשהולכים לשרותים

רק אל תשכחו להחדיר את המשחה פנימה ולר למרוח רק בחוץ
אפשר עם קיסם אוזניים

רפואה שלימה לכולם!!
אודי*
הצטרפות: 24 מרץ 2004, 13:44

פיסורה הצילו

שליחה על ידי אודי* »

בבקשה לפרסם סיפורי הצלחה. מי שעברו לו הכאבים שיספר כמה זמן זה לקח ומה עזר לו.
מיטל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיטל* »

הכירורגית

עידית. . הטראומיל עזרה לך ?
מיטל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיטל* »

אודי....
הפיסורה שלי נעלמה ביום שכתבתי את ההודעה

אבל נפתחה לי שבוע אחר כך ...
מיטל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיטל* »

הטיפול שעשיתי עם משחת שמן טוב ותזונה עזר
אבל נפצעתי מחדש כמה ימים אחכ
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

קוראים וקוראים ומתבלבלים מרוב הצלחות כישלונות ובעיקר כאבי תופת שרק מי שחווה יכול להבין מה זה, מתפללת שיגיע נס לפתור את הזוועה הזו
פלונית_אחרת*
הצטרפות: 26 אפריל 2002, 21:27

פיסורה הצילו

שליחה על ידי פלונית_אחרת* »

אני מאוד ממליצה על טיפול בשיטת פאולה, לי מאוד עזר עם טחורים ובכלל מיטיב עם הבריאות. כל מני פתרונות חיצוניים, לא עובדים לאורך זמן.
מיטל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיטל* »

אפשר לפרוק קצת?

אני מרגישה עייפות נפש גדולה מהפיסורה הזו
שפשוט עצרה לי את החיים....

הטיפול השמרני דורש המון המון סבלנות שכבר נגמרת....
מיטל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיטל* »

מאוד ממליצה לכולם לעשות בכריעה.
לי מאוד עזר.
תנוחה שהייתה נוחה לי היא ישיבה מזרחית על האסלה
מיטל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיטל* »

אשמח שתפרטי כאן איך משתמשים בשיטת פאולה
מיטל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיטל* »

שוב נפצעתי
ובאמת לא יודעת למה
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי בשמת_א* »

קראת מה שכתוב על פיסורה בדף שיטת פאולה?
לפיסורה יש קשר לאלרגיות, למזון אבל לא רק.
מיטל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיטל* »

לוקחת אבילק לשחרר את העצירות
כעבור כמה שעות יש בחילות מטורפות
ואני מקיאה הרבה

מישהו חווה את זה עם האבילק ?
ויכול להמליץ מה לעשות כדי למנוע את הבחילות או לטפל בהם ?
פלונית_אחרת*
הצטרפות: 26 אפריל 2002, 21:27

פיסורה הצילו

שליחה על ידי פלונית_אחרת* »

מיטל, אין פה כ"כ מי שיענה לך בענייד הזה.
לפעמים לרפואה הקונבנציונלית אין פתרונות טובים, נשמע שזה המקרה.
אני יכולה להציע לך לצאת למסע לפתרון כולל יותר לבעיה שגורמת לפיסורה הזו, סביר להניח שטיפול בפן הרגשי משולב בגופי יוכל לקדם אותך לקראת בריאות טובה יותר.
מיטל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיטל* »

כמה מינון. לוקחים מפגלקס כדי שיהיה שלשולים יציאות רכות וקטנות . מישהו יודע ???
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

הזמנתי את המשחה של שמן טוב פיסורה x
מישהו יכול לשפוך אור על המשחה? האם שמע מאנשים או ניסה ובאמת עזר לו כמו שאומרים? בבקשה אם אפשר לענות
תודה_לאל*
הצטרפות: 15 ינואר 2019, 08:05

פיסורה הצילו

שליחה על ידי תודה_לאל* »

הבטחתי לעצמי שלכשארגיש טוב אכתוב כאן..
אצלי התחילה פיסורה בדימום משמעותי שראיתי בשירותים - בשבוע 6 להריוני. התעלמתי לחלוטין.
לאחר 3 ימים התחילו לי כאבי אימים. כל יציאה כאילו יוצאים ממני זכוכיות. וכאב בלתי נסבל!!! לאורך כל שעות היום. היתה הפוגה של כמה שעות בין לבין.
אבל ממש לא ישנתי בלילות. בכיתי מכאבים. לא האמנתי שזה יכול לכאוב כל כך.
התחלתי לקחת נורמלקס לריכוך היציאות, כף שמן זית מעורבב בתוך כוס מים בוקר וערב, וכן למרוח נפידיפין 4 פעמים ביום. משככי כאבים לאורך כל שעות היום והלילה. מהסבל ומהפחד להכנס לשירותים בקושי אכלתי במשך שבוע שלם כמעט. שתיתי הרבה מים והשתדלתי לאכול איזה פרי וירק.
אחרי שבוע של יסורי גיהנום הלכתי לבקש זריקת וולטרן לשיכוח הכאב ( לאחר שראיתי פה המלצה על זה )
(הרופא משפחה שלי לא הסכים בשום אופן לתת לי אותה כיוון שאני בהריון ולטענתו אסור . היות והתייעצתי עם המכון הטרטולוגי ונאמר לי שאין בזה שום סיכון, לא דאגתי ונאצלתי ללכת למיון.)
שם קיבלתי את הזריקה שמאד הקלה עלי. מאד. למשך כמה שעות טובות.
בלילה זה ישנתי ברצף כל הלילה (לאחר כמעט שבוע בלי שינה בלילות ). ויום לאחר מכן נרשם שיפור משמעותי בכאב לאורך כל שעות היום.
עדיין לא יכולתי ללכת לעבודה, עדיין בקושי אכלתי, אבל כבר לא רצתי בבית כמו משוגעת הלוך חזור רק כדי להכהות קצת את הכאב.
לאחר שבוע וחצי מתחילת הופעת הפיסורה והכאבים חזרתי לעבודה..
בשלב זה היו כאבים לאחר יציאות לכמה שעות. אבל כאבים נסבלים. בכל פעם הפיסורה נפתחה ודיממה על אף שהיציאות היו רכות וללא מאמץ.
אז לא לדאוג!! זה חלק מתהליך הריפוי.
אחרי שבוע כזה התחלתי לקחת נרות גליצרין. הן עזרו לי גם מנטלית- כיוון שבמצב כזה יש דחף להכנס לשירותים , וזה כביכול לא בשליטה שלך להתאפק...
זה מאד עזר בשלב זה .. לקחתי במשך שבוע. והפיסורה כבר הפסיקה לדמם ולכאוב לחלוטין!!
לאחר שבוע כזה, עדיין משתמשת בנורמלקס, בסיבי פסיליום, וכן ממשיכה עם הנפידיפין. במקביל מקפיה על שתיה מרובה ותזונה עתירה בסיבים תזונתיים. ברוך השם מקווה שכך ימשיך. אין כאבים ואין דימומים יותר ברוך השם ברוך השם!!
מה שאני רוצה להמליץ:
  1. לא לדאוג. ולא להתייאש!! בסוף זה עובר. אצלי לקח חודש בערך. (לריפוי מלא ושירתים נינוחים וחביבים :) )
  2. אם הפיסורה ממשיכה לדמם קצת זה לא אומר שאתם לא בשלבי ריפוי! אצלי רמת הכאב היתה המדד לשיפור.
  3. שירותים- דמיון מודרך ונשימות. למרוח שמן זית באיזור, להניח רגליים על שרפרף. ולא לכווץ! זה פוצע שוב .
  4. להיות קשובים לעצמכם. לגוף שלכם. אצלי הפסיורה הופיעה כבר כמה חודשים קודם לכן, בקטנה, הלכתי לרופא שנתן רקטוג'סיק למריחה, מרחתי יומיים ולאחר שהכאב עבר , זלזלתי והפסקתי לטפל . גם כשראיתי דם התעלמתי לחלוטין ולא הבנתי שזה איתות שמצריך התייחסות. וחבל. כי לאחר מכן הפיסורה חזרה ובגדול!!
  5. אמבטיות חמות עם מגנזיום סולפט- מלח אנגלי הקלו עלי מאד. בשבוע הראשון הייתי רב היום בתוך האבמטיה.
תרגישו טוב ותשימו לב למה שהגוף אומר. באופן כללי. אני למדתי מיזה הרבה.
מיטל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיטל* »

זהירות !!!!!!!!!!

הדגנים של פיטנס. עושים.פיסורה וחתכים בפי הטבעת!!!

משו שם בדבק שהם עושים גורם לזה לצאת כאבן חדה וכואבת . שאינה מתגבשת עם היציאות.
מיטל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיטל* »

Fitness. X
פלוני_אלמונית*

פיסורה הצילו

היי, אני בת 21 סובלת מפיסורה כחצי שנה. נבדקתי לא מזמן פעם ראשונה והרופא נתן לי נפידיפין. המשחה עזרה לי לשבוע אך לאחר מכן חזרו הכאבים. חזרתי לרופא אחרי חודש של מריחה והוא המליץ לי לעבור ניתוח. חשוב לציין שאני חרדתית נורא לגבי ניתוחים ומעדיפה למנוע את זה מעצמי. אין לי בעיה להמשיך לסבול עם זה אבל אני חייבת טיפים של איך להעביר את זה כי הצואה שלי כן רכה!
מיטל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיטל* »

לא לאכול ירקות חיים רק מבושלים
כנל לגבי פרות
תנסי גם להוריד כל מאכל שיש בו גלוטן אולי את רגישה לגלוטן תבדקי אם יש פחות כאבים כשאת אוכלת ללא גלוטן
מיטל*

פיסורה הצילו

שליחה על ידי מיטל* »

עברתי הזרקת בוטוקס לפיסורה
ואני כבר חודשיים סובלת מאז הזריקה
מתופעה של עצירות ושיתוק של השריר
זה פוגע באיכות החיים
יש כאן עוד מישהו שקרה לו ככה ?
שליחת תגובה

חזור אל “טכניקות לעריכה”