כניסה להריון

אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

כניסה להריון

שליחה על ידי אני* »

עצובה, יש מה לעשות- את צריכה להתייעץ עם הרופא שלך, יש כדורים שמאחרים את הביוץ. אולי תנסי להשתמש במסטיק התימני, זה עוזר לקצר את המחזור.בהצלחה!
מחכה_לתשובה*
הצטרפות: 27 אפריל 2005, 19:12

כניסה להריון

שליחה על ידי מחכה_לתשובה* »

שלום, אני מנסה להיכנס להריון כבר שישה חודשים. יש לי מחזור סדיר ובבדיקת מעקב זקיקים נראו זקיקים "טובים" "בשלים". לצערי, לא נקלטתי ויש לומר שאני לחוצה מכך. החודש עובר על הגוף שלי משהו "מוזר". ביום ה - 24 היה לי מעיין הפרשה לבנה מלווה במעט מאוד כתמי דם, שנעלמו לאחר יום. והיום שוב, היום ה - 27 יש כתמי דם, זעירים מאוד. האם יכולה להיות התפתחות של השתרשות הריון? האם כדאי לבצע בדיקת הריון ביתית?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

מחכה לתשובה שלום, אם את אכן מרגישה שהחודש יש לך סימנים שלא היו קודם לכן אז בצעי בדיקת הריון ביתית (פעם או פעמיים)מכיוון שלעיתים קשה לאבחן הריון בימים הראשונים ואם הינך רואה שלא קיבלת מחזור שלפי הבנתי יש לך מחזור סדיר אז לכי לבצע בדיקת הריון דרך הרופא, אכן ישנם סימנים כאלו ואחרים כמו שאעת מתארת רק שעל כל אחת סימנים שונים מהאחרת לכן לא תוכלי לקבל תשובה ,אני מאחלת לך שזה יהיה אכן הריון ואם לא חצי שנה זה עדיין מעט בכדי לנסות , גם אני מנסה כמעט שנה להיכנס להריון ללא הצלחה ואין לי או לבעלי שום בעיה שיכולה להצביע על משהו אנחנו עדיין מנסים , רק לידיעה לפעמים שהרצון כל כך גדול לילד כל סימן שאנו רואות או מרגישות מפתח בנו תקוות לכן תנשמי עמוק וכן תעשי בדיקה ואני מאמינה שנשמח לשמוע שהנך בהריון ואם לא אל דאגה , כל דבר בא בזמנו !!!
מחכה_לתשובה*
הצטרפות: 27 אפריל 2005, 19:12

כניסה להריון

שליחה על ידי מחכה_לתשובה* »

תודה לגברת "פלוני אלמוני" שקראה את שאלתי והגיבה: בהמשך להצעתך ולימלותיך החמות רוצה לשאול שאלה נוספת: כאמור יש לי תחושות גוף די מוזרות שמלוות בכאבי שדיים דיי רציניים. מחזור אחרון שלי 31/3 היום 30/4 לא ניתן לומר שיש איחור במחזור, אך בדר"כ מחזור מגיע לאחר 27 ימים. ביצעתי בדיקת הריון ביתית שהראתה לי "שלילי". האם הבדיקה בוצעה מוקדם מידי ואין עלי להסתמך עליה? מה את אומרת? מי שמוכן לעזור ולהשיב מוזמן.
ניקול*
הצטרפות: 28 פברואר 2005, 02:54

כניסה להריון

שליחה על ידי ניקול* »

מסטיק תימני הוא "תרופה טבעית" ישנו עץ שנקרא אלת המסטיק וזה כנראה מופק ממנו זה מגיע בכדורים ובטיפות אבל הטיפות מגעילות רצח עדיף כדורים וזה אמור לחזק את הרחם או משהו כזה אני מכירה מישהי שזה עזר לה והחודש אני מנסה את הכדורים אני מנסה כבר שנה וחצי להרות וקיבלתי איקקלאמין וזריקות וכל מיני והתייאשתי אז אני פונה החודש לצד הטבעי של הרפואה, אם זה יעזור אני יודיע לך, שיהיה לכולנו בהצלחה
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

מחכה לתשובה שלום שוב חזרתי אלייך אך עניתי לך על אחת מהשאלות ששאלת בתגובה הראשונה , קיראי שוב ו ודעי שלפעמים לא תמיד אפשר לענות על כל השאלות מכיוון שבפורום הזה כולן מחפשות תשובות לאותה בעייה אז עוד אפשרות היא ללמוד והשכיל מתגובות אחרות , אז שיהיה בהצלחה ואשמח לשמוע אם יש חדש בנוגע להריון
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

אני נשואה למישהו שיש לו זרע נמוך אך יש לו זרע 7 מילון אני בת 30 מה הסיכוי להצליח בטיפול השבחה שעשינו השבחה לאחרונה יצא 10 מיליון שמתוכם 35% בתנועה האם מספיק השבחה רגילה או צריך הפריה חוץ גופית וכמה טיפולי השבחה כדאי לעבור לפני הפריה חוץ גופית בהתחשב בגילי והאם צריך לא לקיים יחסים לפני הטיפול וכמה זמן
תודה רבה
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

אני עדיין אותה אחת שכתבה שורה קודם רציתי רק לציין שבעבר בעלי היה נשוי 6 שנים ובטיפולי IVF הפרופסורים אמרו לו שהבעיה שלו נפתרה והזרע הגיע לבלסטות אך גרושתו שהיתה בת 39 לא נכנסה לטענת הרופאים היתה לה בעיה בהשרשה אך עדיין אני מודאגת קצת האם להמשיך בהשבחה כמה טיפולים או לעבור ישר לUVF אני בת 30 כפי שאמרתי מעולם לא עברתי ניתוחים וגם לא נטלתי כמעט גלולות ובהשבחה עם אקלולמין יצאו לי 8 זקיקים וחלק מעל 20 מ"מ יצא לי 18 מ"מ 22 מ"מ 26 מ"מ וכו' רירית 7 מ"מ והרופאים לא ראו אצלי בעיה עוד אין לי תוצאה זאת ההשבחה הראשונה
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

אם מישהי בכל זאת יודעת לעזור לי אז הייתי רוצה לדעת האם כדאי לדלג על שלב ההשבחה של הזרע של בעלי וללכת ישר לIVF למרות שהרופאים חושבים שלא גילי 30 ולא ידוע על בעיה אצלי עברתי השבחה אחת בלבד ויצא לי 8 זקיקים כפי שכתבתי בשורות הקודמות ונראה שהכל תקין אצלי לכאורה חוץ מכמות הזרע וההשבחה הראשונה נכשלה
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי יונת_שרון* »

כדאי לדעת ששיטת השבחה לזרע זולה במיוחד היא חופש. שווה לנסות.
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

תודה יונת שרון שהתייחסת אליי אבל השאלה שלי האם יש לזה סיכוי גדול שכמות הזרע לאחר השבחה 10 מיליון ו35 אחוז בתנועה אני מפחדת שהרופאים סתם מושכים אותנו כי IVF עולה לקופת חולים יותר כסף
שירן_מודאגת*
הצטרפות: 18 מאי 2005, 07:01

כניסה להריון

שליחה על ידי שירן_מודאגת* »

לי שאלה שאני מאוד מודאגת ממנה האם מבחינת משרד העבודה טיפולי פוריות הם כמו הריון זאת אומרת שאסור לפטר אשה בטיפולים לפי מה שהם אמרו לי אסור אך זה לא כמו הריון בדיוק, משהי יודעת את החוקים, אני 4 וחצי שנים בעבודה והצטיינתי שם ועכשיו אני עוברת לצוות חדש ואני מפחדת שלא יאבו זאת אם אני אספר,העבודה חשובה לי מאוד בלי זה אני יהיה בדיכאון
טושטוש*
הצטרפות: 19 מאי 2005, 10:07

כניסה להריון

שליחה על ידי טושטוש* »

האם אפשר להרגיש את הביוץ?
רוצים_עוד_תינוק*
הצטרפות: 19 מאי 2005, 16:48

כניסה להריון

שליחה על ידי רוצים_עוד_תינוק* »

שלום, אני בת 23 ויש לי תינוק בן 8 חודשים , אך בעלי רוצה להביא עוד ילד , עכשיו ואחר כך לעשות הפסקה 4 שנים. אך הבעיה שלי היא שהמחזור שלי לא סדיר ואני לא יודעת מתי הביוץ שלי איך אני יכולה לדעת מתי הביוץ שלי אם המחזור לא סדיר .?
צפריר_שפרון*
הצטרפות: 04 יולי 2001, 00:31
דף אישי: הדף האישי של צפריר_שפרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי צפריר_שפרון* »

רוצים עוד תינוק,
מה זה חשוב?
פשוט תקיימו יחסי מין כל יום, פעמיים ביום, שמונה עשרה פעמים ביום, כמה שאתם יכולים. אז, תיכנסי להריון גם בלי לדעת מתי התרחש הביוץ.

<האפשרות לקיים יחסי מין בלי חשבון היא מקור לשמחה אמיתית>
נס_קפה*
הצטרפות: 22 מאי 2005, 21:08

כניסה להריון

שליחה על ידי נס_קפה* »

פשוט תקיימו יחסי מין כל יום, פעמיים ביום, שמונה עשרה פעמים ביום, כמה שאתם יכולים. אז, תיכנסי להריון גם בלי לדעת מתי התרחש הביוץ.

למי יש כוח ?

הרופא שלי נתן לנו הוראות ברורות. לא יותר מפעמיים ביום לא פחות מפעם ביום.

צפריר, מה אתה חושב
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

היי בנות,
אני רוצה להרות ואני די בן אדם של תכנונים אז אני מנסה לשער דרך המחשבונים באינטרנט את תאריך הלידה המשוער ומבקשים שם תאריך וסת אחרון.
הם מתכוונים ליום הראשון של ההפרשות, ליום הראשון של הדם, ליום האחרון של הדם או ליום האחרון של ההפרשות (וסליחה על הפירוט)?|אוף|
תודה מראש...
ג'קי*
הצטרפות: 01 פברואר 2005, 14:26

כניסה להריון

שליחה על ידי ג'קי* »

פולני,
מחשבים מיום ראשון של הדימום
בהצלחה
צפריר_שפרון*
הצטרפות: 04 יולי 2001, 00:31
דף אישי: הדף האישי של צפריר_שפרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי צפריר_שפרון* »

נס קפה,

_הרופא שלי נתן לנו הוראות ברורות. לא יותר מפעמיים ביום לא פחות מפעם ביום.
צפריר, מה אתה חושב_
פעם ביום בהחלט מתאים.

למי יש כוח ?
למי שמעוניין בהריון?
סימבה*
הצטרפות: 06 יולי 2005, 16:44

כניסה להריון

שליחה על ידי סימבה* »

סחתיין על הפורום!
יש לי 2 שאלות:
  1. יש לי מחזור סדיר כבר 5 חודשים לאחר הפסקת גלולות. אורך המחזור הוא 28 ימים בדיוק (מיום ד' עד יום ד' שלאחר 4 שבועות). לפי טבלה של ימי ביוץ הביוץ שלי אמור להיות ביום ה - 14 מתחילת הווסת. האם זה אומר בוודאות שהביוץ יתקיים ביום ה - 14? האם זה יהיה יום ג' או ד' או ה' (בהנחה שאני מקבלת בימי ד')?
  2. לפני כ - 8 חודשים הייתי אצל רופאת הנשים. היא אמרה לי שכשארצה להיכנס להריון עלי לומר לרופא שאין לי נוגדנים נגד CMV... מישהו יודע מה (בשורה התחתונה) אני אמורה לעשות עם המידע הזה כשאהיה בעזרת ה' בהריון??? עד כמה זה מסוכן לעובר וכו'.
תודה מראש,
עירית_לוי
הצטרפות: 13 יוני 2004, 20:33
דף אישי: הדף האישי של עירית_לוי

כניסה להריון

שליחה על ידי עירית_לוי »

ראיתי פה על מישהי שכתבה "מתכון" לכניסה להריון להסדיר את הביוץ
לכל המעוניינות/נים להיכנס להריון רציתי לדעת אם ז עוזר ובעלי שבמקרה מתעסק שארומוטרפיה אמר לי שצריך להכניס לאמבט 1ק"ג של מלח גס כדי להמיס את השמן
וחוץ מזה קיבלתי תערובת דל טיפות להסדרת הביוץ זה נקרא :30 או משהו כזה
האם זה אפקטיבי?
זהו המתכון:
.
שימו לב, שמכיון שמוסרת המידע היתה אישה דתיה, לא מוזכר המינוח 'ביוץ', אלא 'יום הטבילה'.
ולהלן המתכון: 50 גרם עלה דפנה
50 גרם רוזמרין
50 גרם מרוה רפואית (סוז', Salvia)
50 גרם אקליפטוס
(ניתן לנסות במקום הצמחים המיובשים להשתמש בשמנים אתריים של הצמחים הללו)

אופן השימוש:

מערבבים את כל העלים הטחונים ומחלקים ל5- חלקים שוים.
ביום הטבילה במיקוה יש למלא אמבטיה במים חמים למדי , לשים את 1/5 כמות הצמחים במסננת דקה או בבד גזה ולהערות מעליהם מים רותחים לתוך האמבטיה. האמטיה נראית אז כמו אמבטיה של תה ירוק המדיף ריח חזק. (אם משתמשים בשמנים, יש לטפטף לתוך המים 6 טיפות מכל שמן).

על האישה לשבת בתוך המים באופן כזה שיגיעו לה לפחות עד לטבור, במשך כ20- דקות עד חצי שעה.
יש לחזור על הפעולות 4 ימים נוספים.
לחוצה*
הצטרפות: 24 מאי 2004, 10:34

כניסה להריון

שליחה על ידי לחוצה* »

אני בת 24 נשואה באושר 10 חודשים.
אנחנו מנסים להכנס להריון מזה 8 חודשים ללא הצלחה, כולם מסביבנו מתעברים וזה מלחיץ אותי.
ובואו לא נשכח את ה"נשמות הטובות" שלא מפסיקות לשאול: "נו, את עוד לא בהריון?"
המחזור שלי לא סדיר 40-43 ימים האם אפשר לעשות משהו בנידון? איך מחשבים ימי ביוץ עם מחזור כ"כ ארוך?
אשמח אם אקבל תגובות.
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

היי לחוצה,
אני ניסיתי להיכנס להריון במשך שנה שלמה, והייתי בטוחה שמשהו לא בסדר. לפני חמישה ימים גיליתי שאני בהריון, שתביני שהייתי בטוחה שלי זה לא יקרה והינה זה הגיע...
בכל אופן הדאגות לא נגמרות וכל מי שיש לה תשובה אנא תענו לי, עשיתי בדיקת דם להריון שכמובן יצאה חיובית, הבדיקה אומרת את כמות ההורמון בדם ויצא לי ערך של 162 ואני בשבוע הרביעי וחצי, האם זה ערך תקין לשבוע הזה? אנא כיתבו לי חזרה כי אני די לחוצה
לחוצה*
הצטרפות: 24 מאי 2004, 10:34

כניסה להריון

שליחה על ידי לחוצה* »

תודה על העידוד והכי חשוב מזל טוב, כניראה שזה פשוט לוקח זמן וצריך לחכות בסבלנות.
שיהיה לך בהצלחה מכל הלב!
ביוצית*
הצטרפות: 11 אפריל 2005, 09:17

כניסה להריון

שליחה על ידי ביוצית* »

שוב שלום לכן
מישהי יודעת אם הופעת דימום קל לאחר יום אחד של הביוץבצורת כתמים חומים בהפרשות אומרת משהו בקשר להשרשה/קליטה של הריון ?
תודה : )(קצת לחוצה)
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

שלום האם מישהי יכולה להגיד לי אם מכירה כדור בשם מטפורמין,
ובקיצור אספר לכן שאני מנסה להרות מזה כשנה ולאחרונה גילו שיש לי שחלות פוליציסטיות המחזור שלי ממש לא סדיר ועשיתי בדיקות והראה כי רמת האינסולין שלי בגוף גבוהה (עדיין לא הבנתי איך היא גבוהה אם אמור להיות הכי הרבה 29 ושלי 16.8 כוכבית אמצעית בבדיקות) אבל התחלתי בטיפול של מטפורמין שכביכול אמור לאזן לי את רמת האינסולין והדאגה שלהם היא עקב זה שאבי חולה בסכרת ואז שרמת האינסולין בגוף מתאזנת המחזור יגיע גם ואז יעשו לי מעקב זקיקים , אני בשבוע השני של הכדורים ועדיין לא קיבלתי אז אם מישהי מכירה או נטלה כדורים אלו אודה אם תחזיר לי תשובה.
לבנת*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2005, 21:40

כניסה להריון

שליחה על ידי לבנת* »

אני בת 38 . אני ובן זוגי חושבים כעת על הריון (ראשון). אך כולם אומרים לי שבאופן טבעי כמעט אין סיכוי בשל גילי. למותר לציין שאין לי כל בעיות רפואיות וגניקולוגיות טפו טפו טפו.....אבל בכל זאת מתוחה.
גליה*
הצטרפות: 16 יוני 2004, 23:06

כניסה להריון

שליחה על ידי גליה* »

נכנסתי לפורום הזה בגלל שרציתי לדעת מה מרגישים בביוץ, והאם מרגישים את הכניסה עצמה להריון, ז"א, האם האישה אמורה לדעת שזה זה.(אני מרגישה חום במזגן של 16 מעלות, חוסר מנוחה וחרמנות מטורפת מלווה בשיאי אורגזמות מטורפים שעוד לא חוויתי בחיים)
בזמן שאני מחפשת בפורום הארוך, אני מגלה שהרבה נשים לא יכולות להכנס ועם הרבה בעיות. אני באופן אישי אוטומטית הייתי הולכת לטיפול אלטרנטיבי משולב.
אני רוצה להמליץ על בחורת פלא, מקסימה, שעדיין בשנתה האחרונה ללימודים האלטרנטיביים, וכבר עוזרת להרבה אנשים ובעיקר לנשים (רק משנת ההתמחות)..
היא מטפלת אלטרנטיבית שעובדת גם על הגוף וגם על פסיכותרפיה, ועד כה הצליחה להכניס שלוש נשים להריון, כאלו עם בעיות שהרופא כבר התייאש מהן.
לכל אלו שיש להן בעיה, שווה להרים טלפון לשאול אותה, היא מקסימה ונותנת את הנשמה, ואתן תשימו לב לזה רק מהשיחה...
קוראים לה שירה 0524206494
בהצלחה
ואם אפשר לענות לי גם על שאלתי, אשמח מאוד...
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

שלום, שמי חגית אני נשואה. אני ובעלי מנסים להביא ילד לעולם אנו נשואים מזה 4 חודשים.
כל אחד אומר לנו משהו אחר למשל:צריך לקיים כל יום במהלך השבועיים יחסיי מין לנסות אפילו פעמיים ביום.
לא כל יום יש לנו כח לחדירה אושבעלי עייף או אני מה עושים? אני מאוד לחוצה בקטע הנ"ל אנא עיזרו לי בבקשה
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

היי חגית קודם כל מזל טוב את נשואה טרייה, כרגע לא לחשוב על זה יותר מדי ולהילחץ מעכשיו הניסיון קצר , 4 חודשים לא יכולים לקבוע עדיין אם משהו בסדר או לא , אני נשואה שנתיים ומנסה להיכנס להריון שנה וחצי כמעט עכשיו אני במעקב אבל אם המחזור סדיר אז ישנה אפשרות שתעקבי אחרי הביוץ ולעשות זאת בימים הנכונים ואם אפשר אז כמה שיותר ,הורידי דאגה מליבך לעת עתה ונסי בימים הנכונים +ליתר ביטחון בקשי בדיקות מקיפות מרופא הנשים שלך שתהיי רגועה שהכל בסדר כי בכל זאת ישנם נשים כמוני למשל שלוקח להן זמן ואם הייתי יודעת שייקח המון זמן הייתי מנסה להיכנס להריון בתחילת נישואינו פשוט רציתי קום כל לקנות בית ולפני 4 חודשים נכנסנו לבית וכבר רוצים אקשן בבית , בת כמה את? אני בת 25 , אנחנו עדיין צעירות , חשוב להיות רגועות !!! אשמח לשמוע שבסופו של דבר הכל הסתדר , בהצלחה לנו ולכולן!!!
קרינה*
הצטרפות: 13 אוגוסט 2005, 21:34

כניסה להריון

שליחה על ידי קרינה* »

האם מישהי יודעת על טיפול טיבעי לעבוי רירית הרחם והאם מישהי ניסתה דיקור סיני והצליחה
אני סובלת מרירית דקה שלא עוברת את החמש מלימטר יש לי עוברים נפלאים אבל בגלל הרירית
לא מצליחה להיכנס להריון אודה לכם אם תייעצו לי בעניין
נועה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2001, 13:21

כניסה להריון

שליחה על ידי נועה* »

כמה תשובות:
לפלוני אלמוני שניסתה בדיקת הריון, יש לך איחור במחזור? אם בדקת לפני האיחור, תנסי שוב בעוד כמה ימים. מאחלת לך בהצלחה, ראיתי שמישהי אמרה לך לנסות יומים באיזור הביוץ ואם לא המבין יבין.. לא הבנתי למה היא התכוונה! ההמצלות הן לקיים יחסים כמה ימים לפני הביוץ עד כמה ימים אחרי הביוץ, יש שטוענים יום כן יום לא ויש שטוענים שאם אין שום בעיה בזרעים, אפשר גם כל יום במהלך חלון הפוריות (שהוא יומיים לפני הביוץ עד יומים אחרי) וגם אז יש סיכוי של בערך 30% הצלחה בכל חודש. אז אל יאוש אם לא הולך החודש תמיד יש את החודש הבא!
חדשה_שמנסה*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2005, 21:43

כניסה להריון

שליחה על ידי חדשה_שמנסה* »

שלום לכולם ,
אני רוצה להיכנס להריון , ואני התחלתי בפעם השניה לקחת איקאקלומין עשיתי כבר 2 בדיקות אולטרסואנד שהראה שהזקיקים עדיין לא התפתחו מספיק , השאלה שלי האם בתקופה שלאחר שסיימתי את הכדורים (יום הראשון של המחזור 12.8) ועדיין לא קיבלתי את הזריקה אוביטרל יש סיכוי שאני יכולה להיכנס להריון ? אודה על תשובה של אחת הבנות
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

לבחורה שהרירית שלה דקה, גם לי היתה אותה בעיה של רירית דקה, אחרי מס' טיפולי IPEC, הרירית שלי התעבתה- מ- 5 ל7.5, בהצלחה
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

לפני שבוע בייצתי ואחרי יומיים התחילו לי כאבי בטן, משיהו יודע למה זה קורה, אני מנסה כבר 8 חודשים להיכנס להריון עם הפלה אחת בשבוע ה- 5 גם אז היו לי כאבי בטן החל מהביוץ שלא הפסיקו עד להפלה
ש.ש*
הצטרפות: 14 אוקטובר 2004, 16:22

כניסה להריון

שליחה על ידי ש.ש* »

שכחתי להסביר מזה IPEC- - סוג של טיפול אלטנרנטיבי בבסיס הטיפול עומדת התפיסה ההוליסטית, לפיה האדם הוא מערכת, שבה קיימת זרימה מתמדת של אנרגיה, בין כל חלקיה, גוף ונפש כאחד. לפיכך, בעיה גופנית עלולה להיות תוצאה של חוסר איזון רגשי, ובעיה רגשית, עלולה להיות תוצאה של חוסר איזון גופני. לפי תפיסת טיפול IPEC, רגישות יתר היא תגובה מיותרת או מוגזמת של הגוף, למפגש עם גורם רגשי או פיזי (למשל אלרגן), שהגוף מזהה כשלילי. בטיפול IPEC ניתן לבטל רגישויות אלו, פיזיות ונפשיות כאחד, ובכך לשפר את בריאותו הכללית של המטופל.הערכת הבעיה נעשית על ידי מבחן שרירים (Muscle Test) במהלך ההערכה, המטפל בוחן את מתח השריר בזרוע המטופל אל מול חומרים, מחשבות, רגשות ורעיונות, החשודים כיוצרי חסימה אנרגטית וכגורמים לפיכך לתגובות פיזיות של אלרגיות מחלות פסיכוסומטיות ומגוון סימפטומים.

ניתן להכנס לאתר www.ipec.co.i, בהצלחה....
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

אני ובן זוגי מנסים להכנס להריון כבר 7 חודשים, המחזור שלי לא סדיר.
ויש לי דימום בזמן הביוץ.
מה אומר דימום בזמן הביוץ?
האם זה מעיד על בעיות בביוץ?
בנתיים הרופא שלח אותי לבדיקום דם עדיין אין תשובות.

אני לא מאד לחוצה ובחודשים הראשונים אפילו הייתה הקלה כשקבלתי עכשיו ככל שעובר הזמן אני יותר ויותר רוצה.
רק לא רוצה להלחץ.
אני בת 32.
תודה.
ש.ש*
הצטרפות: 14 אוקטובר 2004, 16:22

כניסה להריון

שליחה על ידי ש.ש* »

בהמשך לטיפול IPEC ,(טיפול ברירית הרחם ולכל בעיה כלשהי הודעה מיום 27/8),להלן מס' הטלפון של המטפלת שלי, מומלצת בחום,
מרים גרבר טלפון: 9604620- 03 ניתן גם לכתוב בכל מדור חיפוש באינטרנט את שמה והאתר שלה יעלה.
כמעט_בדיכאון*
הצטרפות: 05 ספטמבר 2005, 16:45

כניסה להריון

שליחה על ידי כמעט_בדיכאון* »

אנחנו נשואים כבר כ-3 שנים ומנסים להיכנס להריון מזה כ-9 חודשים.קודם לכן סבלתי מוסטיבוליטיס. מישהי יודעת האם יש קשר בין השניים??? כבר ממש מיואשת...
טול*
הצטרפות: 06 ספטמבר 2005, 21:28

כניסה להריון

שליחה על ידי טול* »

שלום ל"כמעט בדיכאון" גם אחנו מנסים כבר 9 חודשים להכנס להריון, אחרי 5 חודשים כמעט והצלחנו אך זה נפל אחרי שבוע, אני מבינה ללבך אני כבר מתחילה להתייאש, במיוחד לאור העובדה שכל חברותי בהריון או ילדו בחודשיים האחרונים, אני במעקב זקיקים כבר חודשיים אצל הרופא ושום דבר לא קורה, הדבר היחידי שאני יכולה לעודד אותך שבסוף כולם מצליחות בדרך זו או אחרת, אני יודעת כמה שזה סיוט לקבל את המחזור - אני כל פעם פשוט שבוע בדיכאון, אולי כדי שתתחילו לבדוק שהכל בסדר ובמקביל תנסו רפואה אלטרנטיבית, זה מה שאנחנו התחלנו, בהצלחה לשתינו ולכול הבנות שעדיין מנסות, פשוט אסור להתייאש זה יבוא...
עינת_אמא*
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 14:52

כניסה להריון

שליחה על ידי עינת_אמא* »

היי לכולם, אני מבקשת שלמי שיש תשובה שתענה לי זה חשוב השאלה שלי היא כזו: איך אני קובעת את היום הראשון של המחזור מהרגע שיש הפרשה חומה או מהרגע שיש דימום?
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

שלום , אני שוב חוזרת לשאול אם מישהי מכירה או לקחה מטפורמין?
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

מה איקאקלומין גורם למעשה לבחורה שלוקחת את הכדור אבל עדיין לא קיבלה אפשר להיכנס ככה להריון הרי האיקקלומין מעודד ביוץ ואם יש ביוץ אז אפשר להיכנס להריון , לפחות ככה אני מבינה, אם מישהי יודעת , אשמח לדעת.
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

איך אני קובעת את היום הראשון של המחזור מהרגע שיש הפרשה חומה או מהרגע שיש דימום?
מהרגע שבו יש דימום טרי (אם אינני טועה).
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

שלום,
אני מניקה תינוק בן 8 חודשים וטרם חזר לי המחזור.
יש סיכוי בכל זאת להכנס להריון? <אני רוצה בכך כמובן>.
תודה.

<האפשרות לקיים יחסי מין בלי חשבון היא מקור לשמחה אמיתית>
מקסים (-:
שלווה_במדבר*
הצטרפות: 04 נובמבר 2005, 08:18

כניסה להריון

שליחה על ידי שלווה_במדבר* »

אני לא רוצה להכנס להריון עדיין אך לא ממש מצליחה עם השיטה שבה עוקבים אחר ההפרשות הפוריות בימי הביוץ

אני כן רוצה לעבוד עם השיטה אבל צריכה להיות בטוחה ב-100% (כדי לדעת אם הצלחתי , ללא תינוק בסוף...) ולכן אני מעוניינת לקנות ערכה למדידת ביוץ

ומבקשת המלצות והערות
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

כניסה להריון

שליחה על ידי פלונית* »

ישנן ערכות שונות בשוק
הערכה יכולה לסייע לך לזהות מתי הביוץ, אך אם את רוצה להמנע מהריון, ערכה כזו או אחרת אינה האמצעי המתאים. להסתמך על בדיקה כזו זה הרבה פחות בטוח מאשר ללמוד את השיטה באופן מסודר.
אני הייתי ממליצה לך להשתמש באמצעי מניעה אחר (קונדום למשל, כי גלולות משבשות את ההליך הטבעי של הגוף ואז לא תוכלי לעקוב אחרי הסימנים ולזהות את הביוץ)
ותוך כדי ללמוד להכיר את הסימנים בגוף שלך. תוכלי להיעזר גם בערכה לבדיקת ביוץ
אך בפירוש לא הייתי ממליצה לך לסמוך על זה כאמצעי מניעה, כי זה לא.

לגבי בדיקות ביוץ יש לא מעט חברות. בארץ זה מאוד יקר. ישנה חברה קנדית שאפשר להזמין דרכם באינטרנט וזה הרבה יותר זול

כאן
http://www.saveontests.com/index.htm
בת_שחר*
הצטרפות: 31 דצמבר 2005, 13:59

כניסה להריון

שליחה על ידי בת_שחר* »

בת 43. לראשונה בבדיקות לפני טיפולים. מבקשת לדעת בהקדם האפשרי אם אתן מכירות מישהי שתוצאת ה-FSH בסביבות 53 (ביום השלישי של המחזור)והצליחה להכנס להריון בטיפולי הפריה. בנוסף, האם ידוע לכן על טיפול אלטרנטיבי כלשהו (דיקור סיני בשילוב צמחי מרפא, רפלקסולוגיה), ללא טיפול קונבנציונלי במקביל, שעזר להגדלת כמות הביציות ואכותן.
תודה תודה מראש.
סימבה*
הצטרפות: 06 יולי 2005, 16:44

כניסה להריון

שליחה על ידי סימבה* »

הי כמעט בדיכאון, אני לא יודעת אם את בכלל משתמשת בדף האישי שלך או שהוא סתם קיים.
בכל אופן קראתי הודעה שלך מלפני כמה חודשים, אני מקווה שכבר הצלחתם להיכנס להריון, הייתי חייבת לציין שגם לי יש וסטיבוליטיס (שזו סיבה בפני עצמה כדי להיות בדיכאון) בכל אופן, ממש אין קשר בין הדברים מכיוון שאני נכנסתי להריוןבניסיון השני... ברוך ה'...
בהצלחה, אשמח לשמוע האם התסדרתם!!!
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

כניסה להריון

שליחה על ידי אלמונית* »

הי,
עשיתי אתמול בדיקת הריון ביתיית,והופיעו שני פסים. הפס המעיד על הריון בהיר יותר מהפס השני, האם מישהי יודעת לאמר אם זה אכן הריון באופן ודאי?
יש לציין שאני כשבועיים וחצי לאחר הביוץ(באופן ודאי).
ענת_ב_פ*
הצטרפות: 10 נובמבר 2004, 09:18
דף אישי: הדף האישי של ענת_ב_פ*

כניסה להריון

שליחה על ידי ענת_ב_פ* »

הפס המעיד על הריון בהיר יותר מהפס השני, האם מישהי יודעת לאמר אם זה אכן הריון באופן ודאי?
אלמונית, למיטב ידיעתי מה שחשוב זה עצם הופעת הקו ולא עוצמתו.
עצתי- או שתעשי בדיקה חוזרת, או שתעשי בדיקת דם, או שתיהן :-)
בהצלחה @}
ירוק_בתחום*
הצטרפות: 23 ינואר 2006, 18:40

כניסה להריון

שליחה על ידי ירוק_בתחום* »

אישתי ואני מנסים להנס להריון,זה חודשיים מכבר. אולם, לעניות דעתי בזמן הביוץ שלה הייתי חולה, מה שמנע מאיתנו לשכב ביומיים המשוערים של הביוץ, אולם לפני כן ולאחר מכן, שכבנו, אם כי בידיעה שאת הביוץ הזה, כנראה פספסנו....
אולם ביום שבת, אישתי היתה אמורה לקבל את המחזור החודשי שלה, אך כבר יום שני, והוא בושש לבוא. הייתי תולה תקוות אלמלא היו לה כאבים חזקים ביותר (כמו שלא היו לה אף פעם...). מאז התחילה לקחת חומצה פולית כאבי המחזור מתחזקים, הפעם הכאב עלה בחוזקו על הפעמים הקודמות.
שאלתי היא: האם ישנם כאבים בזמן המחזור החודשי (המשוער) למרות שהאישה כבר בהריון? או שמא לא מרגישים כאב או הרגשה חריגה לאחר הכניסה להריון.
כמו כן,האם ההתאמה בין השימוש בחומצה הפולית ועליית סף הכאב (של טרום המחזור חודשי) מצביע על קשר בין שני הדברים
אודה אם נשים/אנשים עתירי נסיון ממנו בתחום יוכלו לענות לנו
רוני*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 23:19

כניסה להריון

שליחה על ידי רוני* »

התחלתי להשתמש בשיטה, אני רק בחודש הראשון, בינתיים אני לא מקבלת מחזור.
האם בהתחלה לוקח זמן עד שהגוף מתנקה מהגלולות? האם יש סיכוי שזה לא בריא לי השיטה הטבעית? אני לוקחת גלולות מזה 7 שנים ועכשיו הפסקתי לראשונה, ואני זוכרת שלפני הגלולות לא היה לי מחזור סדיר, האם יש סיכוי שזה יסתדר?
הילה*
הצטרפות: 29 דצמבר 2001, 17:10

כניסה להריון

שליחה על ידי הילה* »

שאלתי היא: האם קרה למשהי שנכנסה להריון עם מיומה בגודל 3ס"מ, האם המיומה מעכבת הריון,האם יש בכך סיכון לעובר?
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

רופא הנשים שלי המליץ לי לעשות הפסקה של 3 חודשים מרגע שאני מפסיקה לקחת גלולות למניעת הריון ועד שאני מתחילה לנסות להכנס להריון
מישהו יודע למה ההפסקה חשובה?
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

שלום לכולם
אני אמא לתינוק בכור מדהים בן שנה ו ארבע חודשים, שיונק הנקה מלאה. מאז שהפשוש נולד לא השתמשנו באמצעי מניעה ולא שמרנו. בכוונה להכנס להריון . ואנחנו לא מצליחים להיקלט, האם בגלל ההנקה ? ברצוני להוסיף שבחיים לא השתמשתי בגלולות . ותוך חודשיים נכנסתי להריון של בכורי. יש בעיה ????
לפלוני_אלמונית*
הצטרפות: 22 נובמבר 2006, 11:42

כניסה להריון

שליחה על ידי לפלוני_אלמונית* »

שלום

אם את לא מקבלת בכלל מחזור אז סביר מאוד שזה בגלל ההנקה וגם אם את מקבלת .
אומרים שבזמן ההנקה אין ביוץ למרות שיש נשים שכן נכנסות להריון בתקופה הזו אבל זה שונה מאישה לאישה וגם בתדירות ההנקה .
אני יודעת על עצמי שבזמן שהינקתי אז לא קיבלתי בכלל מחזור ובעיקבות זה לא ראיתי את ההפרשות הפוריות , כשהפסקתי להניק אז רק אחרי שני מחזורים ראיתי את ההפרשות הפוריות.
אז לפי מה שאני יודעת לא נראה לי שיש לך בעיה אם את רוצה מאוד עוד הריון אז אולי כדי להפסיק את ההנקה .
מאחלת בהצלחה
יהל
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

היי יהל,
מחזור ראשון קיבלתי אחרי 8 חודשים , ומאז הוא משחק חודש מגיע חודש לא. וגם כשהוא מגיע הוא מאוד ארוך. אני חושבת שאני יודעת מתי אני מבייצת ההנקה כואבת מאוד ויש רגישות בפיטמות. להפסיק להניק כן זה משהו שעובר בראש במיוחד כי הבכור כבר גדול.

תודה בכל מקרה
לפלוני_אלמונית*

כניסה להריון

הי זו יהל

האם יש לך עוד סימנים שאת מבייצת ?
האם את מכירה את ההפרשה הפוריה? [הפרשה שקופה וצולולה נמתחת מאוד דומה לחלבון של ביצה טריה ]
אם כן זה יכול מאוד לעזור לך הלו הימים שאת יכולה להיקלט .

בהצלחה!
היי_יהל*
הצטרפות: 22 נובמבר 2006, 14:14

כניסה להריון

שליחה על ידי היי_יהל* »

רק אלו הם הסימנים וגם הם הופיעו רק בחודשיים האחרונים, קראתי על ההפרשה . אבל לא הצלחתי להבין יותר מדי, אשמח לפרטים נוספים.
אבל בכל זאת אם הבנתי נכון אז בשתן הראשון של הבוקר שמים את האצבע בפתח הנרתיק. ואם יוצא נוזל לבן שמים אותו בין האצבע והאגודל אם זה נמתח ולא נקרע אז זה זה ????
לפלוני_אלמונית*

כניסה להריון

היי
זו אני יהל
במשך היום כשאת נכנסת לשירותים את צריכה לשים את האצבע בפחח הנרתיק ולהיסתכל עליה במשך החודש אחרי המחזור ההפרשה היא דביקה ולבנה או שאין הפרשה .לקראת הביוץ מתגלה ההפרשה השקופה בהתחלה היא באה בכמות קטנה כמו חוט דק ושקוף אבל אם את מותחת אותה את רואה שהיא נמתחת ושקופה [ את צריכה להחזיק אותה בין האגודל לאצבע ולמתוח אותה אם היא נקרעת אין זו ההפרשה הנכונה ].
היא צריכה להיות שקופה חסרת ריח [כמו חלבון של ביצה טריה , כמו נזלת שקופה ] את יכולה גם להרגיש שאת רטובה .
תזכרי ההפרשה צריכה להיות שקופה .

בהצלחה!

וכמובן אם יש לך עוד שאלות אשמח לנסות לעזור.
שני*
הצטרפות: 13 מאי 2004, 14:40

כניסה להריון

שליחה על ידי שני* »

שאלה לגבי ההפרשות-
אם קיימתי יחסי מין יום לפני או ערב לפני- איך אני יכולה לדעת מה הן סוג ההפרשות שיש לי?
האם הן שלי או שאריות זרע מערב אתמול?
תודה
לשני?*
הצטרפות: 26 נובמבר 2006, 23:17

כניסה להריון

שליחה על ידי לשני?* »

ההפרשה הפוריה היא חסרת ריח ובזמן שאת מותחת אותה היא לא נקרעת
לשני?*

כניסה להריון

שליחה על ידי לשני?* »

נ.ב האם את יודעת לזהות את ההפרשות הפוריות?
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

האם מישהי יכולה להמליץ על רופאת נשים טובה ומקצועית בצפון, בקופ"ח כללית או פרטי וכמובן באוריינטציה טבעית
תודה
שני*
הצטרפות: 13 מאי 2004, 14:40

כניסה להריון

שליחה על ידי שני* »

למי ששאלה-(יש לך שם?)
כן אני יודעת לזהות את ההפרשות הפוריות (בעיקר ע"י זה שהיא נמתחת)
אך עדיין זה מבלבל אחרי קיום יחסים. יש כל מיני הפרשות...
בכל מקרה החודש הזה עשיתי מעקב צמוד צמוד אחרי עצמי עם טבלה:
מדידת חום כל בוקר, הפרשות, צוואר רחם, ערכות ביוץ, סקס בימים הנכונים...
ואם החודש הזה זה לא יקרה אני פשוט אשתגע! (אחרי שנה של ניסיונות והפלה אחת)
תחזיקו לי אצבעות שהווסת לא תגיע...
שני
לשני?*

כניסה להריון

שליחה על ידי לשני?* »

הי
אני מאחלת לך ומחזיקה לך אצבעות שהווסת לא תגיע אם עשית מיום שראית את ההפרשה אז רוב הסיכויים שאת בהריון .
בהצלחה
יהל
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

הי
אני נשואה כמה חודשים
אני בת 36.5 ואציתי לדעת אם ניתן להיכנס להריון באופן טבעי ללא התערבות
ג'ינ_ג'ית*
הצטרפות: 28 פברואר 2004, 00:23
דף אישי: הדף האישי של ג'ינ_ג'ית*

כניסה להריון

שליחה על ידי ג'ינ_ג'ית* »

קראתי פה כמה משפטים בהודעות שונות שבהן נשים כותבות שאחרי חודשים רבים ובדיקות רבות של האישה נזכרו למעשה לבדוק את הגבר והסתבר שאצלו מצוייה הבעיה. (למשל באמת תמיד האישה מצטיירת כבעייתית.. ישר חושבים שמשהו אצלה לא בסדר , שהיא לא פוריה וכו' , בהצלחה (: ).

אני לא מדברת מניסיון בתחום של הריונות, פוריות וכו' רק אומר שברמה העקרונית, המוכחת מערכת הרפואה בכללותה היא מראה לחברה השוביניסטית שלנו. בכל הנגוע לילודה - היא שוביניסטית פי עשרות מונים.
העניין של חיפוש בעיות הפוריות באישה קודם ולא בגבר, או לפחות במקביל אצל שניהם - הוא עניין תרבותי . לגברים יש שלל בעיות רפואיות שיכולות למנוע כניסה להריון ופשוט חבל וצורם לקרוא על מסכת ארוכה של בדיקות, בזבוז זמן, סבל נפשי משותף של שני בני הזוג - רק כי הרופאים בהחלטה תרבותית ולא רפואית החליטו להתחיל מבדיקות בכיוון האישה - מבלי לחשוב לרגע שיש מקום לעשות בדיקות במקביל אצל שני בני הזוג (לפחות את הללו הקלות והראשוניות) .

אני לא אכנס להסברים תרבותיים שאינם מעניינו של הדף, אבל אומר בקצרה שקיימת מורשת עתיקה שלפיה מיתוס האם הטובה גם משייך לה את האחריות להתעברות ולכן אצלה מחפשים קודם את הבעיות. כמובן שכמו כל מיתוס הוא מבוסס בעיקר על בולשיט. בעוד שהסטטיסטיקות מראות שאין לכך סיבה של ממש. כאמור, ההגיון הפשוט והסטטיסטיקות המגבות זאת מעידים שאם לשם הולדה צריכים שני אנשים אז יש מקום לבדוק את מקור העיכוב/ הבעיה אצל שניהם. עצוב לראות כל כך הרבה טירטורים, בדיקות חודרניות, שלא לדבר על העיסוק של הסביבה בבעיה שמלכתחילה משוייכת קודם כל וראשית כל לאישה - בעו דשניתן לעשות בירור מקביל שיחסוך זמן ועוגמת נפש לכל הצדדים. זמן שלפי הסיפורים יקר מאוד בייחו דכשמדובר בזוגות בגיל מבוגר יחסית.

ברמה הפרקטית, נדמה ש לפעמים צריך לחשוב במקום הרופאים מבחינת כיווני הבדיקה ופשוט לבקש ללכת להיבדק במקביל, על מנת להימנע מזה:
_רציתי להעיר תשומת לבכם בנות כמעט כשנה הייתי מאשמה את עצמי שיש משהו לא בסדר שאני לא נכנסת להריון ובסוף יצא שלבעלי יש בעיה בוורדים באשכים וזו הסיבה היחידה שאנו לא בהריון.
מוזר.... למה תמיד מתנפלים על האישה??!!!!_
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

דנדנה
הזמנתי מד חום-השחר (=עם שתי ספרות אחרי הנקודה) מאתר בשם "הריונית", 35 ש"ח+15 ש"ח דמי משלוח, הגיע בדואר תוך יומיים
בהצלחה
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

כניסה להריון

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

תחזיקו לי אצבעות שהווסת לא תגיע...
גם לי..................................
מנסה ומנסה.
אולי סוף סוף החודש?!
נואשת*
הצטרפות: 21 ספטמבר 2004, 16:52

כניסה להריון

שליחה על ידי נואשת* »

מה יהיה?
אני מנסה ומנסה....רשמית כבר שבעה חודשים.
בפעם האחרונה הגניקולוגית אמרה שזה בדיוק הזמן המתאים..ולקחנו ימים נוספים בסביבה ליתר ביטחון.....אבל כלום לא עוזר!!!!!!!!!!!!!
יש לי כבר שנים,אחד שנקלט בניסיון הראשון,והשניה תוצאה של הנקה מלאה-ובמובן הכי רצויה בעולם....,
כיום שש שנים אחרי.
אנו רוצים להתרחב אבל לא הולך......
מה יהיה?
אני כל כך לחוצה לקראת כל סוף חודש,ולעיתים בדיכאון על כך.....
יש למשהו איזה קסם?(())(())(())
מבינה_אותך*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2003, 22:36

כניסה להריון

שליחה על ידי מבינה_אותך* »

_מה יהיה?
יש למשהו איזה קסם?_
כל כך מוכר..
אני הרגשתי בדיוק ככה. וקראתי פה (את מוזמנת גם להתרשם) שהריון מגיע כשלא שמים לב/ כשרגועים/ כשעסוקים במשהו אחר/ כשסתם נהנים מיחסי מין ולא לחוצים לחשוב על התנוחה הנכונה כדי שהזרע יגיע טוב..
אנחנו ניסינו כמה חודשים "לפי הכללים": בדקנו במדחום ביוץ ושכבנו רק לפי התנוחה הנכונה, ודווקא אז זה לא הלך....
כשלא עשיתי את כל זה -הצלחנו ב"ה.
קראתי פה (לא זוכרת באיזה דף) על אחת שהחליטה להיות רגועה, יצאה לצימר, יצאה לבלות (אפשר לעשות יוגה..) והצליחה.
בקיצור, ללחץ יש השפעה על המערכת ההרומונלית (ככה אמרו לי) אז חשוב להרגע!

מרגיעון: אם יש לך ילדים אז הגוף שלך יודע להקלט וללדת- תסמכי עליו .
_פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 02 ינואר 2007, 08:42
דף אישי: הדף האישי של _פלונית_אלמונית*

כניסה להריון

שליחה על ידי _פלונית_אלמונית* »

_מה יהיה?
אני מנסה ומנסה....רשמית כבר שבעה חודשים.
בפעם האחרונה הגניקולוגית אמרה שזה בדיוק הזמן המתאים..ולקחנו ימים נוספים בסביבה ליתר ביטחון.....אבל כלום לא עוזר!!!!!!!!!!!!!_

יש למשהו איזה קסם?
_פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 02 ינואר 2007, 08:42
דף אישי: הדף האישי של _פלונית_אלמונית*

כניסה להריון

שליחה על ידי _פלונית_אלמונית* »

שוב חודש חדש,ושוב אותה אכזבה....
ודווקא הפעם היתה לי תחושה כה חזקה כי הינה הפעם זה יצליח...הפעם זה יהיה שונה מהחצי שנה האחרונה....
החודש הביוץ היה מלווה ברופאת הנשים שלי,שהביטה שוב ושוב בזקיק ואמרה:"יש ביוץ,יש שלושה ימים של כייף,והרבה אהבה..בהצלחה..".
לקחנו יחד חופשה לארבעה ימים,השארנו את שני הגדולים אצל סבתא..ולדרך....
והיום,היום התחיל המחזור!!!!!!!!!!!!!!
כמה אני מיואשת....
כמה עצוב לי...
אני יודעת שאני צריכה להודות לאלוהים על שני הגדולים שלי-שאגב הגיעו בקלות,ניסיון ראשון כל אחד מהם..-אבל כל כך קשה לי.
אני מרגישה כיצד העצב תופס לי מקום נכבד בלב.
אולי בעתיד?!?
אולי....
מלוש*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2007, 15:37

כניסה להריון

שליחה על ידי מלוש* »

הי,כמה שאלות לכל המקסימות!
מהיום התשיעי למחזור ראיתי את ההפרשה המדוברת[נימתחת,שקופה,נטולת ריח]
ככה במשך 5-6 ימים
ביום השישי טבלתי[יש לצין שאני לוקחת איקקלומין,בעקבות מחזור לא סדיר,יש לי ילדה מקסימה בת שנה וארבע וגם בהריון הקודם ניכנסתי עם אקקלומין]
עכשיו אני ביום ה20 ויש לי הפרשה מועטת עם מעט גבישונים לבנים[סורי על התאור]
מה זה אומר לגבי הריון/אי הריון?
אמא*
הצטרפות: 02 ספטמבר 2001, 23:05

כניסה להריון

שליחה על ידי אמא* »

מנסה כבר הרבה זמן הריון שני. מבקשת המלצה להומיאופת טוב באזור פרדס חנה, וגם האם מישהי שמעה או ביקרה אצל ברכה מזור? תודה לכן
יום_אביבי*
הצטרפות: 28 פברואר 2005, 15:10

כניסה להריון

שליחה על ידי יום_אביבי* »

יש לי שאלה קטנה:
אנחנו רוצים להיכנס להיריון עכשיו. האם חשוב להישאר לשכב מייד אחרי השפיכה בפנים, או שאלו סתם סיפורי בדים? האם אתן, שכב נכנסתן להיריון, הקפדתן לשכב הרבה זמן אחרי השפיכה, או שזה לא רלוונטי, ומה שנכנס נכנס?
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

שלום רב, מישהי יודעת איך נכנסים להריון תאומים???
אשמח לדעת-תודה!
מתחילים_לנסות*
הצטרפות: 14 דצמבר 2008, 11:42

כניסה להריון

שליחה על ידי מתחילים_לנסות* »

שלום ותודה על הפורום המועיל!

קראתי בו רבות ולמדתי הרבה.

אני בת 31. לפני חודש וחצי הפסקתי לקחת גלולות במטרה להרות, לאחר כ-13 שנים של נטילת גלולות. תאריך וסת אחרונה - 28.10.

לפני שהתחלתי ליטול גלולות היה לי מחזור ארוך למדי וגם לא ממש סדיר. זה היה לפני המון זמן, אבל אני זוכרת משהו שנע סביב 5-6-7 שבועות בין וסתות.

לפי מעקב אחר ההפרשות היה לי ביוץ בין ה-22 ל-23 לנובמבר (יום-יומים של הפרשה שקופה וגמישה כמו חלבון ביצה, ולאחר מכן, ב-23 לחודש השתנתה לצמיגית ועכורה עם "חוט" של דם). קיימנו יחסי מין מספר פעמים בסמוך לתאריך זה.

לפי זה שיערתי שהמחזור יגיע בערך ב-6.12. אולם הוא לא הגיע. יום-יומיים לאחר מכן התחילה לי מעט הפרשה חומה שנמשכה כמה ימים והפסיקה. מלפני 4 ימים אני גם חשה בצורך תכוף להשתין, בתדירויות שלא מוכרות לי בד"כ. יש גם בעיה של עצירות אבל זה יכול לנבוע מכדורי הברזל שאני לוקחת.

ב-9.12 ביצעתי בדיקת היריון ביתית שיצאה שלילית. גם היום בדיקה נוספת יצאה שלילית.

כעת אני תוהה מה קורה. ידוע לי שקורה הרבה שהמחזור לא סדיר ומתעכב אחרי הפסקת גלולות, במיוחד אצלי שלא היה סדיר עוד קודם. אבל האם המחזור לא אמור להגיע כשבועיים לאחר הביוץ? אני די משוכנעת שזיהיתי נכון את הביוץ.
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

שלום אני ובעלי מנסים כבר 4 חודשים להכנס להריון ואני יודעת שזה לא נחשב להרבה זמן, אבל בשבילי זה מרגיש המון , ואני מרגישה שדי התחרפנתי מכל זה ... אני כל הזמן חושבת רק על זה באובססיביות ולא מצליחה להשתחרר הבנתי שלחץ ומתח נפשי משפיעים על הגוף ומפריעים לו לקלוט את ההריון אבל אני לא מצליחה שלא לדאוג... כמו כן שאני מקבלת את המחזור זה מכניס אתי לדיכאון ואני לא ישנה טוב בלילות. אני רוצה להרגע ולא להתעסק בזה אבל לא יודעת איך... כאילו כולם אומרים "אל תחשבי על זה" אבל איך אפשר לא לחשוב על משהו שכ"כ רוצים? אם למישהו י רעיון מה לעשות?.
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

כניסה להריון

שליחה על ידי אני* »

ניסינו להיכנס להריון. כמה ימים ארי הנסיון התחילו בחילות קשות חולשה עצומה, תשישות וגודש קל בחזה.לאחר שבועיים כאלו יום אחד זה הפסיק(אחרי שיעור יוגה...יש קשר?).המשיכו להם עוד שבועיים בלי תחושות מיוחדות והמחזור הגיע באיחור של שבוע.(!!??) מחזור קשה למדי.
יש למישהי כיוון מה היה פה?
צריך ללכת לרופא נשים?
סילן*
הצטרפות: 27 אפריל 2003, 23:09

כניסה להריון

שליחה על ידי סילן* »

שלום, אני נשואה כחצי שנה ומנסה להיכנס להריון כבר כמה חודשי, הבעיה היא ואני מופתעת שאני הראשונה כאן שמעלה את הבעיה הזו היא שיש לי וגיניסמוס, ניסיתי סקסולוגיים, מרחיבים וכו' אך לשווא. רופא הנשים אמר שאוכל להיכנס להריון גם אם בעלי יגמור כסנטימטר מפתח הנרתיק, האם זה נכון? יש סיכוי?
הריון*
הצטרפות: 12 יוני 2008, 20:04

כניסה להריון

שליחה על ידי הריון* »

ל אני, בהחלט יתכן שהיה כאן הריון, שהחזיק כמה שבועות.
את יכולה לספר את זה לרופאת הנשים, או לשאול אם זה משהו אחר.
אם מדובר בהריון, אז התופעה לא כל כך נדירה.
חני*
הצטרפות: 30 מרץ 2004, 20:38

כניסה להריון

שליחה על ידי חני* »

שלום לכולם אני 4 חודשיים נשואה ומאוד רוצה הריון ויום כן ויום לא מנסה מקווה להיקלט בעזרת השם ובהצלחה לכולם
שואלת*
הצטרפות: 25 ינואר 2004, 10:05

כניסה להריון

שליחה על ידי שואלת* »

אני רוצה להכנס להריון והרופאת נשים אמרה לי שהחיסון נגד אדמת שלי גבולי וכמעט איננו,ואמרה שקודם אני צריכה לעשות חיסון נגד אדמת אחרי זה להמשיך עם אמצעי מניעה ל3 חודשים(כיוון שבחיסון יש מעט מן הנגיף) ורק אחרי אני יכולה להתחיל בתהליך של הפסקת גלולות ונסיון להריון...
מישהי שמעה על זה?יודעת על זה משהו?
ואם לקיים יחסים עם אמצעי מניעה כי הנגיף בגופי 3 חודשים מזמן החיסון,איך יודעים שאחרי 3 חודשים אין סיכון?האם זה בטוח שאחרי שלושה חודשים האדמת שנימצאת מהחיסון במינון קטן בגופי תעלם?
מאוד מאוד אשמח אם מישהי תתנדב להסביר לי
תודה ויום טוב
כינור_לשירייך*
הצטרפות: 10 יוני 2008, 09:08

כניסה להריון

שליחה על ידי כינור_לשירייך* »

אני לא יודעת לענות לשאלותייך, אבל אספר לך על מה שנאמר לי, וייתכן שזה יועיל לבירור:
בהיריון השני שלי נמצא שרמת החיסון שלי גבולית. הנחו אותי להתחסן מחדש אחרי הלידה, וכך עשיתי. בבדיקות דם לקראת ההיריון השלישי נמצא שוב שהרמה גבולית. הרופא הסיק מכך שחיסון נוסף לא יועיל לי, והמליץ לי להיזהר מקרבת חולי אדמת (מאיפה לי לדעת?) בשליש הראשון. הוא אמר לי שאם אחרי שני חיסונים אני עוד לא לגמרי מחוסנת - אין טעם לעשות חיסון שלישי. ליתר ביטחון בדקתי בפנקס החיסונים שלי אם באמת חוסנתי בילדותי, וגיליתי שלא רק שחוסנתי, אלא גם חליתי באדמת בילדותי הרכה. כששאלתי על זה את אמא שלי היא לא זכרה כלום. תעלומה.
דובונית*
הצטרפות: 05 ינואר 2009, 14:33

כניסה להריון

שליחה על ידי דובונית* »

האם העובדה שהיתה לי אדמת כילדה לא מצביעה על כך שאני מחוסנת כיום מפני אדמת?
לי_קרה_נס*
הצטרפות: 28 יוני 2009, 14:43

כניסה להריון

שליחה על ידי לי_קרה_נס* »

רציתי לשתף משהו שכתבתי לפני מספר חודשים בדף בעיות פוריות

כמה סימבולי שאני באה לשתף פה בנס שקרה לי(ותכף אני אסביר למה נס, זה חשוב מאוד שכל הנשים שמנסות להכנס להריון ידעו אותו,כמו שמישהי גילתה לי,כי אני חשבתי שאין סיכוי שאוכל להכנס להריון) ,אז ההודעה מלמעלה זאת אני ואפילו לא ידעתי שאני בהריון happy
כמה ימים הסתובבתי בתחושה מוזרה,ואז בדקתי מתי קיבלתי בפעם האחרונה וגיליתי שבעצם כחודשיים לא היה לי בכלל מחזור
ושלפי דעתי,המחזור הקודם בכלל היה הפלה כי היה לי דימום של יומיים ואז הפסקה שבועיים ואז דימום נוסף שנמשך כ5 ימים
אבל זאת פעם ראשונה מזה 8-9 שנים שהמחזור לא היה סדיר בצורה מוזרה שכזאת. אז חשדתי..וקניתי ערכה לבדיקת הריון ובזמן הישיבה על האסלה
אני רואה קו אחד ברור,ואז פתאום עוד קו בהיר מאוד מאוד. בהתחלה לא קלטתי הסתכלתי והסתכלתי ולא הבנתי מה זה happy
ואז נזכרתי שבעבר שבדקתי היה קו אחד מאוד ברור שלא משאיר מקום לספק. הלב דפק כמו משוגע,הסתכלתי בהוראות וראיתי שכתוב,שאם יש קו בהיר מאוד זה סימן להריון צעיר. קמתי מהאסלה והתחלתי להסתובב בבית כמו סהרורית ולמלמל "יואו יואו יואו" כמו מפגרת yummy הייתי בשוק מוחלט
בסך הכל ניסינו כחודשיים שלושה.
  • כשלושה חודשים לפני שנכנסתי להריון סיפרה לי מישהי חמודה שהם ניסו להכנס להריון המון זמן,וללא הצלחה.הם ניסו טיפולי פוריות כואבים ומה לא.
ואז יום אחד היא גילתה את הרייקי ככה פשוט ככה עבד. היא אמרה לי שרייקי הוא עוצמתי וזה מה שגרם לה להכנס להריון ולהביא ילד בריא לעולם*
אני עושה רייקי לעצמי כבר שנים,אבל יותר בקטע של להעביר כאבים,לעזור לעצמי להרדם,ולפעמים גם לעשות לאנשים אחרים ,שסובלים ממשהו אקוטי.
למדתי רייקי 1 ואני ממליצה לכל אדם לעשות את הקורס הזה,כי רייקי זה דבר נפלא. *ואז היא סיפרה שחברה שלה התחילה לעשות רייקי לעצמה בעקבות
הסיפור שלה,היא אמרה לחברה (שלא כ"כ האמינה) שלא תעשה סתם אלא אם היא באמת מתכוונת להכנס להריון ברגע זה. החברה בסופו של דבר נכנסה להריון מאוד מהר,היא לא האמינה שזה קרה לה,היא לא התכוונה להביא ילד לעולם עכשו* אני מציינת את זה כי רייקי זה כלי חזק,ותעשו את זה רק אם באמת אתם רוצים להכנס בזמן הקרוב להריון.
גם אני לא האמנתי,לא ציפיתי שזה יקרה כ"כ מהר,אבל ניסיתי,מה כבר יכול לקרות happy בכל ערב הייתי שוכבת במיטה ושמה את הידיים על הרחם,הייתי מזרימה לרחם חום,חושבת על איך אני מחממת אותו,חושבת מחשבות חיוביות וככה הייתי נרדמת. אחרי סקס,הייתי עושה את אותו הדבר,מדמינת את הזרעונים שטים לכיוון הביצית שולחת חום ואהבה,ומדמיינת איך אחד נכנס לביצית ומפרה אותה. והצליח לי! מבחינתי זה נס! הייתי בבדיקת אולטרסאונד לפני שבוע(אני בשבוע 10) והטכנאית שאלה אותי אם יש לי מחזור סדיר? כי השחלות שלי לא נראות תקינות לחלוטין כנראה.
אני מקווה שהסיפור שלי יעזור למישהי,כמו שכ"כ הרבה סיפורים פה עזרו ועוזרים לי
בהצלחה לי ובהצלחה לכולן ותזכרו שכשמשחררים ונרגעים זה קורה ,כי כמעט הכל בראש.
heart
  • שכחתי לציין שאיזו רופאה סינית אמרה לי שהרחם שלי קר,וכל מה שיבוא בתוכו לא יקלט. זה ליווה אותי במשך חודשים,גם אחרי אחרי שנכנסתי להריון,במיוחד בהתחלה הייתי בחששות שמשהו יקרה והעובר לא יקלט. אני יודעת שלא טוב לחשוב על זה,ובאמת אני מכניסה לי לראש שהכל טוב,העובר גדל יפה והכל בסדר,אני בסדר אני חזקה.
שליחת תגובה

חזור אל “תכנון הריון”