יום הולדת בסימן מים

איטה*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2003, 19:48

יום הולדת בסימן מים

שליחה על ידי איטה* »

אני מעונינת לחגוג יום הולדת לבני (בן 6) שנולד בשיא החום- סוף אוגוסט וחשבתי לעשות זאת בחצר הבית (החצר אינה גדולה אך מספיקה) ולהציב בה בריכה בינונית ומספר תחנות בסימן מים.
עדי (26.06.2003 00:10) שפירסמה תגובה באתר ציינה שיש "מלא משחקי מים באינטרנט". לצערי, האתרים בהם ניתקלתי פרטו משחקי מים שניתן לשחק בבריכת שחיה אמיתית (ולא אלו שמציבים בחצר הבית).
אשמח לקבל כתובות לאתרים, רעיונות והצעות למשחקי מים בבריכה בינונית ובתחנות שניתן לעשות בחצר הבית לקבוצה של 20 ילדים.
תודה מראש
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

יום הולדת בסימן מים

שליחה על ידי אביב_חדש* »

גליצ'ות מים וסבון. פורסים ניילון או לינוליאום. מרטיבים במים ושמים סבון. מתגלצ'ים בהנאה...
יולי*
הצטרפות: 31 אוקטובר 2002, 17:33

יום הולדת בסימן מים

שליחה על ידי יולי* »

איטה
נסי באתר הבא
http://www.education.gov.il/preschool/[po]koteret m[/po].htm
דיאנה_ב*
הצטרפות: 29 מאי 2003, 02:49
דף אישי: הדף האישי של דיאנה_ב*

יום הולדת בסימן מים

שליחה על ידי דיאנה_ב* »

שני רעיונות: בועות סבון - להציב קערות עם מי סבון ולחלק לילדים חישוקים גדולים שטובלים בפנים ועושים איתם בועות ענק. היינו השבוע בהפעלה כזו והיה צריך לגרור את הילדים משם (בני 2.5 ו 8)
חוץ מזה בתי חוזרת כל יום מהקייטנה בבגדים רטובים לגמרי ומספרת שהם שיחקו ב duck duck splash. אבקש ממנה עוד פרטים כשתחזור הביתה אחה"צ (שעון ארה"ב). איזשהו משחק השפרצות מים.
פרטים על המשחק duck duck splash עד כמה שהצלחתי להבין ממנה:
כל הילדים יושבים במעגל. ילד אחד עובר ביניהם עם קערת מים ומטפטף קצת מים עם האצבע על כל ילד. באיזשהו שלב הילד עם הקערה מחליט לרוקן את כל הקערה על אחד הילדים. הילד הרטוב צריך לרדוף אחרי הילד עם הקערה, והילד עם הקערה צריך לרוץ חזרה למקום שלו. אם הוא מצליח לחזור למקום שלו בלי שתפסו אותו, הילד הרטוב מקבל את הקערה, ממלא אותה ומתחיל לעבור בין הילדים. אם תפסו אותו, הוא יושב באמצע המעגל, עד שילד אחר נתפס ומחליף אותו. עכשיו לא ברור לי מי מקבל את הקערה אם הוא נתפס... טוב, נשלים פרטים מחר. בכל מקרה הם משחקים בזה כל יום ומאד נהנים.
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

יום הולדת בסימן מים

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

הנטיה שלי למזג, אבל ההוא נורא גדול, כך שמה שבאמת צריך לעשות זה להעביר משם לפה את כל עניני המים (היו בועות סבון, נדמה לי).
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

יום הולדת בסימן מים

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

כך שמה שבאמת צריך לעשות זה להעביר משם לפה את כל עניני המים (היו בועות סבון, נדמה לי).

אולי בועות סבון בדף נפרד (האמת, נדמה לי שיש?) כדי שיהיה מה לשים באינדקס !!
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

יום הולדת בסימן מים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

איזה שטויות איפה המשחקים...?!
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

יום הולדת בסימן מים

שליחה על ידי יעל* »

הבת שלי נולדה באוגוסט ואני לא ממליצה לעשות יום הולדת בגינה. אני עשיתי את זה עם 2 בריכות ומגלשה. הילדים נהינו מאוד ההורים ושאר אורחים ללא ילדים סבלו מאוד החום (וזה עוד היה בשעה 17.00). מאז אני עושה רק בבית במזגן.
תזמורת_הים*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2003, 11:13
דף אישי: הדף האישי של תזמורת_הים*

יום הולדת בסימן מים

שליחה על ידי תזמורת_הים* »

הועבר מ-יום הולדת לילדים:

{אמא איילה:
באחד מרעיונות יום הולדת בסימן מים היה רעיון של תחרות כיבוי נרות בעזרת אקדחי מים, והכנת בריכת בועות סבון למשחק חופשי,
אני פיתחתי את הנושא והרעיון הוא: להכין בריכה גדולה יותר עם קצף אמבט, להטמין בתוכה מספר אקדחי מים ומס' חוטי ברזל מגולגלים לפי מספר המשתתפים, כך שבהתחלה כל אחד בתורו צריך להכנס לבריכה ולהוציא ממנה משהו, לפי מה שיצא לאותו ילד זוהי התחנה בה ישתתף במשחק הבא, לכבות נרות או להתחרות על הבלון הגדול ביותר שיעשה מבועות הסבון.
פלוני_אלמונית*

יום הולדת בסימן מים

שלום. אני צריכה עזרה דחוף
לחבר שלי יש יום הולדת עוד חודש ואנחנו מחפשים להשכיר מקום עם בריכה ( אפשרות ללינה במקום) ל24 שעות לכ 15 חבר'ה.
חשוב מאוד שזה יהיה באזור המרכז (ראשל"צ).
אז אם מישהו מכיר מקום כזה בבקשה תפנו אותנו למקום הנכון.
תודה מראש.
נ.ב האתר פשוט מצויין.
פלוני_אלמונית*

יום הולדת בסימן מים

ועוד הצעה לפעילות עם אקדחי מים:
לצייר מטרה על בד (סדין ישן שאפשר לגזור לכמה מטרות, חיתול פלנל שנשאר ממזמן), למלא אקדחי מים במים בצבעים שונים (כדאי להכין מראש בקבוקי מים גדולים עם צבע גואש מדולל מאד מאד מאד) ולעשות תחרות קליעה למטרה.
(צבעים שונים כדי שניתן יהיה להבחין בין הקליעות של הצלפים השונים).
תותית_מתוקית*
הצטרפות: 14 יוני 2012, 22:22

יום הולדת בסימן מים

שליחה על ידי תותית_מתוקית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

הי.. במסגרת קיטנה שאני עושה כמה רעיונות:
בריכה עם ברווזים בעזקת רובה מים הילדים המשתתפים צריכים לדחוף את הברווז לקו הסיום.
"אוצרות מתחת למים"- אני שמה כל מיני דברים בבריכה ונותנת משימה למצוא, חשוב דברים ששוקעים,גולות,אבנים,עט,אני לא מגלה מה שמתי.

בהצלחה
פלוני_אלמונית*

יום הולדת בסימן מים

עשיתי פעם יום מים בקייטנה ואנחנו פשוט הכנו בלונים ממולאים במים ונתנו להם לעשות מה שבא להם. וגם נתנו כמה רעיונות כמו לשחק בזה כאילו זה כדור רגיל ומי שנופל לה נפסלת.
הודיה*
הצטרפות: 22 ינואר 2002, 11:38

יום הולדת בסימן מים

שליחה על ידי הודיה* »

אני סתם מחפשת רעיונות לקייטנה מחר והאתר פה ממש עוזר אז תודה לכל מי ששלחה פה רעיון
פלוני_אלמונית*

יום הולדת בסימן מים

אני צריכה רעיונו למשחקים בתוך הבריכה
שליחת תגובה

חזור אל “שמחות משפחתיות”