עננים בקפה

אסתר*
הצטרפות: 29 דצמבר 2004, 23:28

עננים בקפה

שליחה על ידי אסתר* »

שלום, שאלה לגביי אם זה בסדר. אנרגיה נמוכה בחורף הזה, כמעט כל יום נרדמת עם הילדה בסביבות שבע-שמונה ולרוב לא קמה עד הבוקר.מתקשה להניע דברים שקשורים אליי. האם יש דרך לפתוח שם משהו? תודה
עננים_בקפה*
הצטרפות: 16 מאי 2009, 21:53
דף אישי: הדף האישי של עננים_בקפה*

עננים בקפה

שליחה על ידי עננים_בקפה* »

אסתר
אלמנט האש שלך נמוך, כל מה שקשור לעשיה מתוך תשוקה, להט, יוזמה, ברמת מודעות להיסתכל על הנושאים האלו בחיים שלך ולראות מה יכול "להדליק" אותך מחדש. ברמה מעשית להתחיל לזוז, פעילות גופנית מעלת דופק חצי שעה ביום, יכול להיות ריקור,ריצה, השתוללות עם הילדה, להוסיף צבע אדום לסביבה שלך כולל בלבוש, תבלינים מחממים, ג'ינג'ר,קינמון,צ'ילי, ולגשת לבדיקות דם לבדוק ברזל ופעילות של בלוטת התריס.
חוץ מזה האביב בפתח, אז האנרגיה תכף תשתנה ותהיה נמרצת יותר.
נטע_ק*
הצטרפות: 17 אוקטובר 2009, 19:45
דף אישי: הדף האישי של נטע_ק*

עננים בקפה

שליחה על ידי נטע_ק* »

הי עננים מבקשת לשאול בשבילי. (תרגישי חופשי לסנן)
כבר כחודשיים עם גרון דואב חזור ונשנה, ותחושה קצת סתומה באוזניים. זה בא לכמה ימים הולך וחוזר. עכשיו שוב חזר. מלבד זה כאבי ראש יותר מבעבר.
אשמח לעצה (המרגיעון אומר "אפשר להזמין הזדמנויות" :-) )
עננים_בקפה*

עננים בקפה

בשמת,תודה על האיחולים :-)
עננים_בקפה*

עננים בקפה

נטע
חסרה לי קצת אינפורמציה
האם הית אצל רופא ונילקח משטח גרון? האם קדמה לזה מחלה ויראלית? האם את לפני התחייבות לפרויקט כל שהו?
נטע_ק*

עננים בקפה

שליחה על ידי נטע_ק* »

הי עננים, לא הייתי אצל רופא ולא ידוע לי אם קדמה לזה מחלה ויראלית, יכול להיות.. התחייבות לפני? לא משהו חדש אבל כן עומס בעבודה ועומס כללי.
עננים_בקפה*

עננים בקפה

לנטע
יש שילוב של גורמים
גם חיידק שהגוף לא מצליח להיתגבר עליו וכל פעם שאת יוצאת מאיזון מתעורר לחיים, גם עומס יתר שמחליש אותך וגם איזה עיניין עם או מעבר לשלב הבא או שיחרור של איזה רגש אשמה, שעומדים לך כמו עצם בגרון.
מציעה לך תמציות 13 25 ו35 שבע טיפות מכל תמצית על 30CC שבע פעמים ביום 10 ימים. תקפידי על גירגור של מי מלח חמישה ימים שלוש פעמים ביום והיתי מציעה לך לעשות משטח גרון כדי לדעת מה מצב הסטרפטקוקים, אם יש לך את עלולה להדביק את כל המשפחה.
נטע_ק*

עננים בקפה

שליחה על ידי נטע_ק* »

הי עננים, המון המון המון תודה. מעורר מחשבה. אחפש בסביבתי תמציות כהמלצתך. (אני בצרפת, זרה כאן, ולכן משתדלת להימנע ממפגש עם רופאים..) מאד מעריכה את נדיבותך
אמא_של_בן*
הצטרפות: 08 מרץ 2012, 21:28

עננים בקפה

שליחה על ידי אמא_של_בן* »

הי עננים
תודה על המענה (לגבי הבוכה בנסיעות...)
יש לי שאלה נוספת לגביו
בן חצי שנה
יש לו פריחה מפרישה (הפרשה צהבהבה) לפעמים מדממת מאחורי 2 האוזניים שבאה והולכת (מלווה גם בגירויי בצוואר) ולאחרונה מגרדת לו. מוצרי חלב? (הוא יונק)
לגבי סדנא בתל אביב אני ממשיכה במייל (:
תודה
מאיה
ההולכת_בדרכים*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2004, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_בדרכים*

עננים בקפה

שליחה על ידי ההולכת_בדרכים* »

את מכירה מישהי טובה לאיבחון מלא באזור הרצליה או רמת השרון או תל אביב אולי?
אני מכירה מישהי ממש מעולה בזכרון, היא עושה גם אבחונים מאוד מדויקים מרחוק, בטלפון :-)
יער_ה*
הצטרפות: 12 מאי 2006, 11:47

עננים בקפה

שליחה על ידי יער_ה* »

ברור, הבנתי שאת שואלת בגלל האופניים :P
אשלח לך מייל
ליה*
הצטרפות: 01 מאי 2004, 13:02

עננים בקפה

שליחה על ידי ליה* »

הי עננים

בתי בת 6 וחצי, יש לה טיקים שונים בתקופות עומס. לפני 4 חודשים נולד לה אח ומאז יש הרבה טיקים, זה בא והולך. האם יש משהו שיכול לעזור?

ואצלי (אם אפשר לשאול) יש גירוד עיקש ומציק בכף רגל שמאל, בין האצבעות. כל פעם בין אצבעות אחרות, אבל זה לא עוזב אותי....

תודה!
עננים_בקפה*

עננים בקפה

אמא של בן
אכן יש לו רגישויות למזון, לא מוצרי חלב, אבל 16 גורמים אחרים. מציעה לך לעבור איבחון מלא כדי לברר מה ומה עושים עם זה.
עננים_בקפה*

עננים בקפה

ליה
אצל הבת שלך יש איזו תבנית שהיא ירשה מסבתא מצד אבא. מציעה לך תמציות מס' 15,24,27,33,37,ורסקיורמדי. 4 טיפות על 30CC 4 פעמים ביום חמש טיפות כל פעם 50 יום.
אצלך הגרוד על רקע ריגשי, איזה רגש אשמה לא סגור שמציק לך.
טובה*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2004, 18:45

עננים בקפה

שליחה על ידי טובה* »

שלום :)
חברתי הסכימה שאשאל
היא בהריון שני חודש חמישי עם כאבי גב שתופסים אותה חדש
מבקשת עזרה
תודה עצומה!
פלפלית*
הצטרפות: 01 דצמבר 2005, 19:57

עננים בקפה

שליחה על ידי פלפלית* »

הי עננים,
חוזרת אליך בעקבות דלקת אוזניים (כנראה) אצל התינוקת שלי. זאת הסיבה שלא התפניתי ממש להודות לך על מילותיך שמהדהדות בי.הייתי איתה ...
בכולופן, בעקבות התפרצות נוספת של דלקת אוזניים אצל הקטנה (בת שנה), היינו אצל מומחה אף אוזן גרון שהמליץ (יותר נכון רצה שנקבע תאריך) ל"ניתוח" צינוריות.
דרך אגב, הפסקתי כמעט לחלוטין מאכלי חלב, חוץ מפעם אחת ביום, כשאני לא איתה (לא קרה בשבוע האחרון), היא מקבלת 180 מ"ל סימילק חלבי. לא מצליחה לשאוב כבר.
האם יש לך דעה, המלצה, אבחנה שיכולה לעזור לנו להחליט בקשר לניתוח צינוריות?
מקווה שאני ברורה.
תודה, פלפלית
עננים_בקפה*

עננים בקפה

פלפלית
במצב כזה איבחון אנטרנטי הוא קצת לא אחראי.
מציעה לך לעבור איבחון מלא כדי לברר אם יש רגישויות נוספות ואם כן למה. אני יודעת גם שיש תמציות צמחיות סיניות לבעיות אוזניים אבל זה צריך לשאול סיני
עננים_בקפה*

עננים בקפה

לטובה
יש מצב שבו הריון בגלל שהוא משנה מנח של חוליות עמוד שידרה גורם לדלקות באחד העצבים. מציעה לחברתך לגשת לאוסטיאופט או למהוא מהקרניו סאקרל היות ומקור הבעיה הוא מבני.
נועה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2001, 13:21

עננים בקפה

שליחה על ידי נועה* »

שלום עננים, נחמד מצידך מאד שאת מציעה יעוץ אינטרנטי
שואלת לגבי הילד שלי בן 4 כמעט נזלת כרונית, שקדים מוגדלים ושקד שלישי
נמנעים מלתת מוצרי חלב ועדין הוא רוב הזמן מצונן ונושם בכבדות
לגבי עצמי- כאבים בעורף ובכתפיים
וגם כאבים של חזקים לפני השינה ובבוקר לפני הקימה באזור השחלות, התחילו מסוף ההריון לפני 4 שנים- ממש צמוד לחיבור עם הרגל. עשיתי בדיקות ולא מצאו כלום. הגיקולוגית אמרה שאולי משהו במבנה של הרחם השתנה ושבניתוח אפשר לסדר, אבל אני חוששת במיוחד שלא רואים כלום בדיקות.
ובעיה נוספת סבוריאה בקרקפת כרגע במצב טוב, אבל זה בא לי בגלים
תודה ושבוע טוב
עננים_בקפה*

עננים בקפה

נועה
לגבי הבן, הבעיה היא לא מוצרי חלב אלא רגישויות לדברים אחרים כמו חום,יובש,ומוצרי מזון שונים, ממליצה על איבחון מלא וטיפול כי זו לא סיבה בודדת שניתן להימנע ממנה אלא רגישות רחבה.
לגבי הכאבים אני מציעה לך לפנות לרפואה סינית, יש שם הידבקויות קטנות ורפואה סינית מאוד עוזרת.
לגבי הסבוראה, יש רקע ריגשי, משהו שקשור ליכולת להוציא דברים לפועל בעולם הממשי, מציעה לך לבדוק תמציות 25,35,38 חמש טיפות מכל תמצית על בקבוק 30CC שבע פעמים ביום שבע טיפות כל פעם 22 יום
ליה*

עננים בקפה

שליחה על ידי ליה* »

תודה רבה!

שאלת המשך קטנה - אני בדרך כלל מעדיפה לקחת ולתת לילדים פרחי באך בתמצית אחת כל פעם ולא בקומבינציות. האם יש תמצית מסוימת שיהיה נכון לתת לה במקרה הזה או שחשוב השילוב של כולן?
עולה לי רגש אשמה מאד מסוים שיש לי, מעניין החיבור הזה.... יש לך הצעות מה אפשר לעשות עם זה?
עננים_בקפה*

עננים בקפה

ליה
מה הסיבה שלא לתת קומבינציה, בד"כ התמציות בקומבינציה תומכות זו בזו ומיעלות את התהליך, אבל לשיקולך, אם את מתעקשת התמצית שיוצאת היא מס' 15.
לגבי רגש האשמה, או להפסיק להרגיש אשמה :-) או להודות ברגש ולטפל במקור שלו או תמצית 24 לבחירתך :-)
פלונית_זמנית*
הצטרפות: 18 דצמבר 2005, 15:46
דף אישי: הדף האישי של פלונית_זמנית*

עננים בקפה

שליחה על ידי פלונית_זמנית* »

אם מתאים לך לענות אני שואלת על עצמי (אם לא זה בסדר גמור..)

לפני כחודש התחיל לי כתם אדום ליד זווית הפה מצד ימין, לאט לאט התפתח לפצע כזה
ורדרד כמו פריחה, מרחתי כמה משחות אבל זה לא עזר, עכשיו זה עבר גם לצד השני של הפה
וזה מגיע מזווית הפה ועולה בתוך הקמט של הפה - אף (בערך עד חצי הדרך לאף) האודם עצמו נראה כמו קצת כמו סבוריאה
לא פצע פתוח או דימום רק כמה נקודות ואודם ביניהם. שאלתי רופא אם זה הרפס
והוא אמר שזה לא ממש נראה כמו הרפס, היו לזה גם קצת קשקשים אבל עכשיו לא.
ובכלל גם במקומות אחרים יש כל מיני התפרצויות פצעים קטנים.
מה העור שלי צריך? מה יעזור לו ולי להרגיש יותר טוב (אני מנסה לעשות התמקדות ולא מוצאת את מוקד העניין)..
אשמח לכיוון... ממה זה נובע, מה יעזור? תוהה אם זה רגשי או תזונתי או ויראלי או שניהם?
תודה וכל טוב, מעריכה את האפשרות הזו שאת נותנת כאן!
עננים_בקפה*

עננים בקפה

פלונית זמנית
יש קצת מחסור בויטמין E ומגנזיום, האם הורדת את כמות השומן שאת אוכלת? ויש פינוי לא מספק של תוצרי פסולת דרך המעי הגס. מציעה לך להיתיעץ עם נטורופת, יש גם מצב ריגשי שקשור להבטים "גבריים" בחייך, אולי קונפליקט פנימי בין גברי לנשי או צורך להיתחבר לצד ביצועי ואסרטיבי שניתפס אצלך כגברי
איילת_חן*
הצטרפות: 07 מאי 2004, 08:24
דף אישי: הדף האישי של איילת_חן*

עננים בקפה

שליחה על ידי איילת_חן* »

שלום, לילדה שלי, בת 4, יש נטייה לדם מהאף. זה דורש טיפול כלשהו? מעיד על רגישות מיוחדת (מלבד ליובש?)?
תודה. (היא הסכימה שאשאל)
עננים_בקפה*

עננים בקפה

לאיילת
לבת שלך יש מה שנקרא אש פנימית וזו הדרך של הגוף לנקז עודפים. לא מסוכן למרות שמפחיד ובדך כלל נחלש עם הגיל ועובר לחלוטין אחרי קבלת המחזור (יש קשר לאסטרוגנים ולתנועה לכוון הייני של הסקאלה)
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

עננים בקפה

שליחה על ידי אני* »

היי,
בני בן חודשיים ומגיל 3 שבועות לפתע החל לסבול מריפלוקס, גזים וחוסר שקט. הגזים טופלו, בערך, על ידי המנעות שלי ממאכלים רבים רבים. לריפלוקס וחוסר השקט לא נמצא פתרון. הוא מאוד לא נינוח בלילה, יונק, נרדם, מתפתל, פולט, רעב שוב וכל זה עם הפסקות קצרות מאוד לשינה. יש איזה טיפול שתוכלי להציע?
ואם כבר, אשמח לשאול גם לגבי בתי בת 8.5, רזה מאוד מאוד מאוד וסובלת מבעיות נשימה מגיל שנה. טופלה אצל עדי שאנן( כמעט סיימנו את כל הטיפול לפני שנה והפסקנו ), דיקור סיני, הומיאופטיה ועוד ועוד ועוד. מה את אומרת?
ודבר אחרון אחרון, לגביי- אחרי לידה מורכבת, ארוכה ומטישה. מרגישה טוב אך יש צניחה של הרחם והשלפוחית. מנסה לעבוד על תרגילים לחיזוק רצפת האגן, מתמודדת עם קושי רב לגבי מגבלות תזונה רבות בעקבות הגזים של בני. האם נראה לך שאני זקוקה לתוספים כלשהם?, חיזוקים?
תודה רבה : )
עננים_בקפה*

עננים בקפה

אני
צרי איתי קשר טלפוני
יש הרבה שאלות ולא מספיק מידע
פלונית_זמנית*
הצטרפות: 18 דצמבר 2005, 15:46
דף אישי: הדף האישי של פלונית_זמנית*

עננים בקפה

שליחה על ידי פלונית_זמנית* »

עננים תודה רבה לך!
מעניין שראית את החוסרים האלו, מה שאני יודעת הוא שחסר לי מאד זה פריטין וגם די נמוך למדי
אבל מגנזיום ואי לא בודקים אז עליהם אני לא יודעת..
אני להעמיק את ההבנה של העניין הגברי-נשי אצלי, אכן יש עיסוק בזה באופן עקיף.
ושוב תודה רבה!!
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

עננים בקפה

שליחה על ידי פלונית* »

הי עננים, אשמח להתנסות בשיטה..
אחרי לידה אובחנה אצלי צניחה של רצפת האגן. טיפלתי בכל מיני דרכים עד כשנה לאחר הלידה ואז זה כבר הפסיק להפריע לי אז אפשר לומר שהנחתי לזה.
הייתי רוצה לדעת מה הגוף שלי צריך כדי לצלוח הריון ולידה נוספים בהצלחה ומינימום נזקים לרצפת האגן.
תודה!
עננים_בקפה*

עננים בקפה

פלונית
אני אענה לך תשובה שלמעשה עונה על רוב מקרי הצניחה של רצפת האגן אחרי לידות.
האייפק היא שיטה שעוסקת בעיקר במצבים שנובעים מרגישויות, אלרגיות, מצבים רגשיים לא פתורים ותופעות פסיכוסומטיות. צניחה של ריצפת האגן בעקבות לידות לא נופלת לאף אחת מהקטגוריות הנ"ל. זהו מצב מכני שבו כתוצאה מהעומסים של הריון ולידה יש היחלשות של השרירים ורצועות. יתכן ומצבים רגשיים או רגישויות יחריפו את המצב ואם יטופלו תהיה הטבה מסוימת אבל הדרך הנכונה לטפל במצבים הנ"ל היא עבודה של חיזוק פיזי של האיזור ובמקרים קשים אפילו התערבות כרורגית.
זה מצב שדומה יותר לנקע מאשר להתקף אלרגיה ולכן זו לא השיטה היעילה ביותר לטיפול בנושא.
לגבי הריון ולידה נוספים, יש לך חוסרים של ויטמין D וK בורון וB12 היתי ממליצה לך להתיעץ עם תזונאית או נטורופטית ולהקפיד על תיגול שרירי ריצפת האגן וחיזוק שרירי הליבה באופן כללי.
מקווה שעזרתי והריון ולידה קלים
ליה*

עננים בקפה

שליחה על ידי ליה* »

הי עננים,
הזמנתי את הקומבינציה שהמלצת עליה והילדה מסרבת לקחת! לא טיפות על הלשון, ולא בתוך מים. יש לה חוש טעם מאד רגיש... מה עושים?
תודה!
עננים_בקפה*

עננים בקפה

ליה
אם ניסית והסברת לה מה הטיפות אמורות לעשות ושהן בשביל לעזור לה להיפטר מהטיקים והיא עדיין לא מסכימה ומתעקשת לא לקחת, היתי מנסה לברר את הסיבה לסרוב. יכול להיות שיש רווח משני מנושא הטיקים או שיש ביניכן מאבקי שליטה וזו הנקודה שבה היא בוחרת לבטא את זה. במקרה כזה היתי פונה לטיפול רגשי עמוק יותר מזה שניתן לתת באנטרנט כדי לעזור לה להתמודד עם הקושי שהיא חווה.
נערת_העץ*
הצטרפות: 13 מרץ 2012, 15:10

עננים בקפה

שליחה על ידי נערת_העץ* »

היה עננים,
(מקוה שזה בסדר שאני מוסיפה כבר היום, שאלה ליום א' הבא)
לאחרונה אני מרגישה שיש לי גוש בגרון. מרגישה אותו בבליעה וקצת יותר בלילה, כשאני עייפה ובמאוזן.
הגוש מפריע לי וגם יוצר אצלי תחושת בחילה. לדעתי לא מדובר בגידול מוחשי של רקמה. זה גם לא דומה לגוש בגרון שנוצר מבכי שכולאים בגוף, במקום לשחררו החוצה.
יש לי ניחוש - האם פרוע? - שאולי מסביר את התופעה:
מזה מס' חודשים שאני מתרגלת חיזוק שרירי רצפת האגן. האוסטיופאטית שיבחה אותי ואמרה שהתוצאות מרשימות, אך אני חושדת שבגלל שאני "מאותגרת קואורדינציה",
התרגילים השפיעו גם על כיווץ הקצה השני..
מה את אומרת, אני צודקת או שזה משהו אחר? ואם זה משהו אחר, האם יש לך המלצה?
תודה גדולה! @}
נערת_העץ*

עננים בקפה

שליחה על ידי נערת_העץ* »

רק רציתי להוסיף שהגוש ממוקם לא ממש בגרון, היכן שהשקדים, אלא טיפה יותר למטה, במורד הגרון.
עננים_בקפה*

עננים בקפה

נערת העץ
את אכן צודקת, היות וכל השרירים הטבעתיים קשורים אז "בעליונים כמו בתחתונים" שימי לב למנח הכתפיים שלך בזמן התירגול, להרבה נשים יש נטיה לאמץ את הצוואר בזמן כווץ ריצפת האגן (היה פה אפשהו דף שבו מישהיא סיפרה שנתפס לה הצוואר אחרי אוגזמה :-) ) דברי עם האוסטיאופטית והיא תוכל לתקן את התרגול
נערת_העץ*

עננים בקפה

שליחה על ידי נערת_העץ* »

עננים, תודה על התשובה!
<אמנם נשארת עם גוש תקוע בגרון ובחילה אבל לפחות זה לא מרגשות אשמה. כבר התחלתי להרגיש אשמה שזה בטח מרגשות אשמה..>
דברי עם האוסטיאופטית והיא תוכל לתקן את התרגול
האוסטיאופטית הבאמת מקסימה, לא מצליחה להתאפק מלצחוק, לנוכח ההתגייסות של כל הגוף והנשימה, בכווץ..
<נערת העץ, יען כי יש לה קואורדינציה כמו של בול עץ :-P>
רחלי*
הצטרפות: 27 נובמבר 2002, 23:47

עננים בקפה

שליחה על ידי רחלי* »

עננים. תודה מראש.
אני מתפעלת מאוד מהנכונות המדהימה שלך לסייע.
יש לך פתרון לטחורים? אני ארבעה חודשים אחרי לידה והם מסרבים להיעלם.
בעבר טופלתי באייפק, וזה היה מדהים.
אני מעריצה של השיטה הזו.
ושוב תודה
רחלי
עננים_בקפה*

עננים בקפה

רחלי
הטחורים הם בגלל חולשה במרידיאן טחול. רפואה סינית מאוד עוזרת במקרים כאלו ע"י חיזוק המרידיאן. אני מציע לך ליצור קשר עם המטפל אייפק שלך יכול להיות שגם הוא יכול לעזור במיוחד בהיתחשב שהוא מכיר את ההיסטוריה שלך. בד"כ כמה טיפולים יחזירו אותך למוטב :-)
דובדבנית*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2005, 12:38

עננים בקפה

שליחה על ידי דובדבנית* »

היי עננים ותודה מראש ! אני שואלת על עצמי:
אני בחורה צעירה, ללא ילדים
בתקופה האחרונה יש לי מן חולשה בשלפוחית השתן - אני קמה בלילה לשירותים פעמיים ולפעמים יותר, וגם במהלך היום אני צריכה הרבה פיפי
יש ימים רגועים יותר ויש ימים שאני ממש צריכה מלא מלא, לפעמים כל חצי שעה. ואני מרגישה שזה ממש "דחוף" ולוחץ.
אני מרגישה שזה לא קשור לכמות השתיה...
השאלה שלי היא ממה זה נובע ואיך כדאי לטפל (חשבתי על הומיאופתיה)
תודה !
עננים_בקפה*

עננים בקפה

דובדבנית
אני מקבלת שיש איזה שהוא תיסכול מסביב להוצאה לפועל של דברים בחיים שלך, משהוא שלא קורה בקצב שרצית או בצורה שרצית, והתיסכול הזה הגיע לנקודה שבה את כבר לא יכולה להכיל אותו. הומאופטיה היא אופציה כמובן אבל היתי מנסה פרחי באך תמציות8,14,35 חמש טיפות מכל אחת על 30CC חמש טיפות חמש פעמים ביום 18 יום
דובדבנית*

עננים בקפה

שליחה על ידי דובדבנית* »

תודה רבה ! אני באמת נמצאת כבר המון זמן על פרשת דרכים בחיים ולא מצליחה להחליט ...
וזה לא מתקדם כל כך לשום מקום ובאמת התחלתי לחשוב שזה מעייף ונמאס המצב הזה.
אני אבדוק את התמציות, 8 של באך זה משהו שמאוד מאפיין אותי, השתיים האחרות קצת פחות...
עננים_בקפה*

עננים בקפה

לפעמים התמציות לא מאפינות אותנו אלא את המצב בו אנחנו נמצאים כרגע במודע או שלא במודע. היות ובמבחן שריר אני בודקת את הלא מודע לפעמים לוקח זמן לזהות את המצב ברמת המודע.
ימימה*
הצטרפות: 07 פברואר 2004, 00:37

עננים בקפה

שליחה על ידי ימימה* »

שלום דינה,
גילו אצלי תת פעילות בלוטת תריס חמור. התחלתי לקחת כדורים.
חלפו 3 חודשים. אני מאוזנת.אבל קצת חוששת, מהוססת...
מה היית עושה בנוסף/במקום?
תודה ענקית מראש.
עננים_בקפה*

עננים בקפה

ימימה
בנוסף לכדורים היתי לוקחת תמציות 23,33,36 כדי לעזור לך להיתאושש ולקבל את המצב החדש שבו את תלויה בכדורים וכבר לא "בריאה" הפרדה מאשלית האלמוות שלנו היא תהליך לא פשוט וכדאי לתת לו זמן ומקום.
דובדבנית*

עננים בקפה

שליחה על ידי דובדבנית* »

תודה רבה על ההבהרה !
ימימה*

עננים בקפה

שליחה על ידי ימימה* »

תודה רבה דינה.
כל התמציות יחד או אחת מהן?
אין כמוך.נהדרת.
עננים_בקפה*

עננים בקפה

ימימה
כל התמציות ביחד בבקבוק אחד. אצל מטפלים בפרחי באך או בבתי טבע.
רחלי*

עננים בקפה

שליחה על ידי רחלי* »

עננים,
תודה ענקית על התשובה.
אני רואה שמאז התייעצו איתך כבר עוד כמה,
ומעריכה מאוד את הנכונות.
ימימה*

עננים בקפה

שליחה על ידי ימימה* »

תודה רבה וכל טוב.
ליה*

עננים בקפה

שליחה על ידי ליה* »

תודה רבה! הסברתי לה והיא משתפת פעולה :-)
עננים_בקפה*

עננים בקפה

ליה
יופי! מקווה שיעזור
רעות*
הצטרפות: 31 מרץ 2003, 22:28

עננים בקפה

שליחה על ידי רעות* »

עננים בקפה יקרה
לחברתי תינוק חמוד בן ארבעה חודשים חסר מנוחה
כל הנסיונות לגלות מה מפריע עלו בתוהו
היא על הקצה של אובדת עצות
נשמח לשמוע כל דבר
תודה!!
עננים_בקפה*

עננים בקפה

רעות
תבקשי מהחברה שלך להיתקשר אלי טלפונית
גלי*
הצטרפות: 17 אפריל 2004, 22:06

עננים בקפה

שליחה על ידי גלי* »

שלום ותודה :)
בני בן 4.5 שנים מרבה לעשות גרפסים שקטים, יענו מעלה גירה בפה סגור (סליחה על התיאור, באמת!).
מהרגע שקם עד שנרדם, אומר שזה לא בשליטתו, הוא קטן מאוד פיזית, במעקב אנדוקרינולוג. מכיוון שאין בעיה עם הורמון גדילה אולי יש משהו אחר? (בהקשר הגרפסים בדקנו צליאק יצא שלילי)
הגרפסים החלו לפני שנה בערך. שוב תודה. בכלל נושא אכילה ועיכול רגיש אצלו.
עננים_בקפה*

עננים בקפה

גלי
לבן שלך יש חולשה בשריר הטבעתי שמפריד בין הקיבה לושט. בקיצור גירסת המבוגרים לריפלוקס. חיזוק של השרירים הטבעתיים באופן כללי (פאולה וכאלו) אמורה למנוע את הבעיה.
דברים שמחמירים זה אוכל חומצי כמו עגבניות פירות הדר ורגישויות מזון שקימות אצלו. הרגישויות למזון קשורות גם לגדילה והיתי מציעה לטפל בהן.
אמא_לעתיד_הפכה_לאמא_בהווה*
הצטרפות: 17 פברואר 2012, 22:03
דף אישי: הדף האישי של אמא_לעתיד_הפכה_לאמא_בהווה*

עננים בקפה

שליחה על ידי אמא_לעתיד_הפכה_לאמא_בהווה* »

עננים בקפה יקרה

ביתי בת 5.5 שבועות, כמעט כל הזמן בוכה (כשהיא לא אוכלת או ישנה), איך שמסיימת לינוק או לאכול מבקבוק וגם מאוד מאוד מתקשה להרדם.
הלידה היתה מאוד ארוכה, 62.5 שעות מירידת מים וצירים, שהסתיימה בואקום של דקה וחצי, היא יצאה קצת סגולה בהתחלה, ככה שיתכן וחוותה טראומה גם בלידה.
אני במצב נפשי די קשה רוב הזמן, שנע בין חרדות לרגשות אשמה, למותשות ויאוש, אולי אפילו דכאון.
הכי מתסכל שלא מצילחה להבין למה היא בוכה, האם עדיין רעבה או שמאכילה אותה בבקבוק יותר מידי (כי לא מבינה איך לדעת אם היא סיימה לאכול), או שזה גזים או משהו אחר שמפריע לה?
תודה מראש
עננים_בקפה*

עננים בקפה

אמא לעתיד
צרי איתי קשר טלפוני, אנסה לעזור
או_רורה*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2007, 08:03
דף אישי: הדף האישי של או_רורה*

עננים בקפה

שליחה על ידי או_רורה* »

עננים בקפה יקרה,
תודה רבה על ההצעה שלך בבלוג של הגמד!

אנסה לתמלל את הקושי בכמה שורות:
תקיעות ממושכת של כמה שנים מבחינה מקצועית, יצירתית ותפקודית.
כרגע, דברים מתעוררים מזה כחצי שנה.
התחלתי ללמוד משהו ששנים רציתי ולא היה לי האומץ....
והנה, יש לי עסק בשלבי הקמה.
יש קונספט והכל - אבל הפיזור נמשך ברמה היום יומית, ברמת התכלס- תכלס מה לעשות בשעה הקרובה, בשבוע הקרוב...

תודה!
עננים_בקפה*

עננים בקפה

אורורה
אני מקבלת שיש לך קושי עם "הלבד" של עסק עצמאי אין למי לתת דין וחשבון, אף אחד לא נותן פידבק על דברים שבוצעו או לא בוצעו, את הבוס, העובדים, ההנהלה והוועד והדבר השני תסכול מזה שלא קורה בקצב שאת רוצה אלא בקצב שלו. אפשר לעזור לתחושה הזאת בכמה דרכים, למצוא משהו/י שאיתו אפשר בכל יום לקבוע משימות ולהיתחייב לעשות אותן מולו, (כדאי מישהו שנמצא במצב דומה ואז אתם "מחליפים" בניכם את ההתחיבויות ונמנע מצב של תחושת פטרונות) לקחת שותף/ה, להיצתרף לקבוצת תמיכה ויטואלית או אחרת, ובטח עוד דרכים יצירתיות שלא חשבתי עליהן. לגבי התסכול, תחשבי על זה כמו על הריון, זה לוקח את הזמן שזה לוקח, אי אפשר להגיד לתינוק להוולד שלא בזמן שלו.
פרחי באך לתמיכה, 17,23,33,36 להפסיק לדחות משימות לאחר כך, להיתגבר על העיפות שהיצתברה, לעזור בשלב המעבר שבו את נמצאת ותמצית אחרונה למצא את הדרך המדויקת לך לעשות את הדברים. 8 טיפות מכל אחד על 30CC, שמונה פעמים ביום שש טיפות כל פעם 45 יום.
אמא_של_טוסיק_דבש*
הצטרפות: 15 אפריל 2011, 21:00
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_טוסיק_דבש*

עננים בקפה

שליחה על ידי אמא_של_טוסיק_דבש* »

עננים, סליחה שאני נדחפת, אבל אולי אפשר גם , בבקשה? {אני כבר שבועיים מנסה להצליב כל מיני המלצות שלך כדי להבין באילו פרחי באך כדאי להעזר. וגם .. המצב מספיק ״מאתגר״, (מילה מנומסת) וחוששת מריאקציה שתהיה הקש שישבור...] יום טוב @}
עננים_בקפה*

עננים בקפה

ברור שאפשר, אני מתאימה את התמציות לפי מבחן שריר ולא לפי הידע שלי בנושא (שכבודו במקומו מונח, על המדף הגבוהה בארון). תדיקי את השאלה ואנסה לתת תשובה מדויקת
אמא_של_טוסיק_דבש*

עננים בקפה

תודה, תודה על הנכונות! :-)
אני טסה (לשם שינוי) למשהו שקשור בעבודה. אחה״צ אנסה לדייק את השאלה ואכתוב לך. הרחבת לי את הלב |*|
קמנ_צה*
הצטרפות: 21 מרץ 2012, 22:35

עננים בקפה

שליחה על ידי קמנ_צה* »

עננים יקרה
אשמח לעצתך מרחוק וגם ליצור קשר טלפוני כדי להתחיל טיפול ממש.
בני עוד מעט בן 5, סובל מחוסר חלקי בהורמון גדילה,קומה נמוכה( אמורים להתחיל טיפול בהורמון אבל דוחים כמה שאפשר ומטופלים בהומאופתיה) וחוץ מזה יש לו עינייני שקד שלישי והרטבת לילה.
לביתי בת ה 2.7 יש כרגע דלקת בשתן,פעם שניה בחודשים האחרונים והתעסקות אובססיבית באיבריה האינטימיים,
...וגם אני חשה לא בטוב...בחילות נוראיות(אני לא בהריון) כאב וצריבה בקיבה, כתפיים ושרירי הזרועות תפוסים וכואבים
תודה רבה
עננים_בקפה*

עננים בקפה

קמנצה
לגבי הבן, יש קשר בין כל הבעיות שלו ואני מקבלת שנכון יהיה לעבוד איתו דרך תטא הילינג. נסי למצוא בסביבה שלך מטפל מנוסה ולהיתיעץ אחתו

לגבי הבת
יש איזו שהיא טראומה שקשורה לאיזור והיתי בודקת איתה בזהירות את הנושא. לא רוצה לעשות פה ספקולציות מפחידות אבל היתי שוקלת עבודה עם פסיכולוגית שמתמחה בילדים (לא יודעת לגבי ההגדרה של "היתעסקות אובססיבית" אבל יש מקום לבדיקה מעמיקה יותר מאינטרנט)

לגביך
יש איזו היתנגשות בין האמונות שלך ובין המציאות שגורמת לך לחוסר יכולת להכיל את המציאות ולהרגיש שהעולם כולו מונח על כתפיך ואת חסרת אונים. מציעה לך להעזר בתמציות מס' 17,27,38 שש טיפות מכל אחת על 30CC שש פעמים ביום שש טיפות כל פעם במשך 30 יום.
פלונית*

עננים בקפה

שליחה על ידי פלונית* »

הי עננים,

רציתי לבדוק לגבי כמה עניינים עם הבן שלי (2 ו-3 חודשים).
א. הוא נולד עם טורטיקוליס (נטיית ראש אבל ללא מגבלת תנועה) טופל באוסתאופטיה ובנוסף בהנחיות שקיבלנו מפיזיוטרפיסטית.
ככל שגדל זה השתפר אבל עדיין קיימת נטייה קלה.
ב. ילד מאוד מאוד אקטיבי, נולד עם טונוס גבוה ולדעתי יש גם עניין של ויסות תנועה. מגיל 9 חודשים הלך ומגיל 9.5 חודשים בעיקר רץ...
ג. יש לו רגישות בעור באיזור שמסביב לפה אני לא ממש יודעת אם זה כתוצאה מיובש או מרגישות למאכל כלשהו התגובה היא אודם רב באזור.
בנוסף יש לו רגישות בעור שרופאת עור הגדירה אותה - יובש פיזיולוגי שלטענתה עובר עד גיל 3 בערך זה מתבטא בכתמים לבנים על העור בעיקר באזור הידיים, בא לידי ביטוי יותר בחורף.

אשמח לעצתך :-)

שבוע טוב!
רחלי*

עננים בקפה

שליחה על ידי רחלי* »

עננים, שלום וברכה ותודה ענקית.
שאלתי כאן בעבר לגבי ביתי הבכורה. בת שנה ועשרה.
בימים האחרונים היא לא מוכנה בכלל להיכנס למיטה לישון.
ההליכה לישון מלווה בבכי קורע לב הנמשך אפילו שעה.
ניסיתי המון דרכים חילופיות.
שום דבר לא עובד.
אבל גם זו לא דרך, לבכות לפני השינה. זה נורא לשמוע אותה.
בנוסף, היא מתעוררת באמצע הלילה.
אני מוסיפה שבעבר לא היו אירועים כאלו כלל.
היא ביקשה ללכת לישון, נכנסה בשמחה ולא התעוררה כלל.
מה עושים??? אני חסרת אונים לחלוטין.
תודה!!!
אמא_של_טוסיק_דבש*

עננים בקפה

עננים, לקחתי הכל לתשומת ליבי. ומקוה לעבור לפרטי. תודה גדולה על העזרה ועל ההתחשבות.|L|
עננים_בקפה*

עננים בקפה

פלונית
יש רגישויות למזון ורגישויות סביבתיות, ההגדרה יובש פזיולוגי רומזת לי שיש פה רגישויות לגורמים סביבתיים יום יומיים. היתי מציעה לך לקחת אותו לאבחון מלא כדי לקבל תשובה מדויקת יותר. עיניין התנועה קשור לחוסר איזון בין פנים לחוץ ובים היין לינג. הוא קצת ינגי מדי ומכאן גם טונוס השרירים הגבוהה.
עננים_בקפה*

עננים בקפה

רחלי
לא מצליחה לקבל קריאה.
מצטערת
פלונית*

עננים בקפה

שליחה על ידי פלונית* »

הי עננים
תודה על תשובתך.
למה את מתכוונת כשאת אומרת אבחון מלא אצל רופא אלרגיות?
איך את מציעה לשפר את חוסר האיזון שהצבעת עליו? האם לדעתך זה קשור גם לטורטיקוליס?
תודה :-)
עננים_בקפה*

עננים בקפה

פלונית
אבחון מלא אצל מטפל אייפק, שיוכל גם להציע טיפול ודרכים לשפר את האיזון. לגבי הטורטיקוליס עדיף לשאול אוסטיאופט
רחלי*

עננים בקפה

שליחה על ידי רחלי* »

וואי, עננים.
מאז ששלחתי את השאלה,
אני בודקת כל שעה בדף שלך, אולי יש תשובה ממך.
תודה ענקית על הניסיון והנכונות.
רחלי
פלונית*

עננים בקפה

שליחה על ידי פלונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

תודה!
חוט_השני*
הצטרפות: 02 פברואר 2006, 11:34
דף אישי: הדף האישי של חוט_השני*

עננים בקפה

שליחה על ידי חוט_השני* »

בוקר טוב דינה
השאלה צריכה להיות מנוסחת בכן ולא או פתוחה?
עננים_בקפה*

עננים בקפה

שאלה פתוחה, אני כבר מנסחת את הכן ולא. את יכולה לראות דוגמאות לשאלות בדף :-)
הרגע_שלפני*
הצטרפות: 19 דצמבר 2006, 22:04
דף אישי: הדף האישי של הרגע_שלפני*

עננים בקפה

שליחה על ידי הרגע_שלפני* »

שלום עננים
אשמח לנסות לשאול שאלה, אני לא בטוחה שהיא מתאימה לכאן אבל אולי :-)
יש לי רגישות איומה בעיניים, כמו דלקות עיניים חוזרות ונשנות, בערך למשך שבוע בכל חודש, אבל לרוב בלי הפרשות (אז בעצם לא ממש דלקת).
פשוט אדום, שורף ומגרד. בערך 8 שנים (מאז שעזבתי את בית הורי). לרפואה הקונוונציונלית לא היה מה להציע לי בתור מניעה, כנראה לא מדובר באלרגיה ולא הצלחתי מעולם להבין למה זה חוזר שוב ושוב. כבר ממש מצב כרוני של עיניים כואבות.
תודה רבה,
נעם
יער_ה*
הצטרפות: 12 מאי 2006, 11:47

עננים בקפה

שליחה על ידי יער_ה* »

ההצעה שלך באה לי בדיוק בזמן :-)
אשמח לדעת למה אני אלרגית!
בחודשיים האחרונים כבר כמה פעמים זה הופיע ועבר אחרי כמה ימים - נפיחות בעפעפיים העליונות, גירודים בפנים ובעיקר בעפעפיים, מצח, ואיזור הלסת. מאוד מציק..
תודה @}
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

עננים בקפה

שליחה על ידי מיכל* »

הי- ראשית תודה על הנתינה...
רציתי לשאול לגבי בתי בת ה-6. בעלת טמפרמנט נינוח ואיטי...קצב ההתארגנות שלה יכול לשגע אותנו...מוביל להרבה עימותים לצערי, וגם מונע מאיתנו לעשות דברים- יש מה לעשות בעניין?
הרבה תודה, מיכל
נ'*
הצטרפות: 02 אפריל 2012, 11:11

עננים בקפה

שליחה על ידי נ'* »

עננים יקרה שלום,
אני אם לבן שנתיים וארבעה חודשים, בת זוג לאיש מקסים. חשה תקיעות מקצועית ויצירתית, ואסביר: אני חווה את עצמי כמאוד יצירתית, הדמיון עובד שעות נוספות, המון רעיונות ו... כמעט כלום לא מתבצע. יושבת מול המחשב ואמורה לכתוב תזה, ולא מצליחה לפנות לזה. אוכלת המון (התירוץ היה שמניקה, אבל לאחרונה נראה לי שאני שוברת שיאי אכילה, כולל ג'אנק ומתוק (במידה, אבל בכל זאת, לא הבריא שאני רגילה לו)), מתוסכלת קמעא, מלקה את עצמי באמירות לא מעודדות, ולאחרונה, חדש מהתנור - מחשבות על מה יהיה אם לא אהיה כאן. בעיקר בהקשר של בני. אפשר לקרוא לזה מעין חרדת מוות, לא משהו היסטרי, אבל כמעט כל יום עולות בראשי מחשבות ואיתן רצים תסריטים - מה יהיה כשלא אהיה - מה יגידו על קברי, מה יעשה בני הקטן בלא אם, מה יעשה זוגי. לא מאמינה ששחררתי זאת, לא אמרתי זאת בקול והחוצה עד היום.
בריאותית - שיעול, מדי פעם.
והקטנצ'יק - דלקת אזנים חוזרת, באזן שמאל, פעם שניה השבוע, פעם ראשונה לפני כחודש, הסתיימה בניתוחון לשחרור אבצס.
אודה לך מאד.
נ'.
נ'*
הצטרפות: 02 אפריל 2012, 11:11

עננים בקפה

שליחה על ידי נ'* »

אה, ועוד עניין שמציק - פטריה על החזה ועל הגב, מאלה שמתפשטות ומתכווצות. מלווה אותי כבר שנים, מתפרצת ומתעצמת כשאני במתח רגשי (נו, ברור :-)), אבל כל הזמן שם. אדמדמה בקיץ, מביכה אותי מללכת עם מחשוף קל, מגרדת בגב. נדמה לי שפעם הלכתי לרופא שקרא לה משהו כמו טינאה טריקולור. היא לא הולכת! יש מה לעשות איתה? מעולם לא טפלתי קונבנציונלית, ניסיתי כל מיני אלטרנטיבית.
תודות.
@} @}
חוט_השני*
הצטרפות: 02 פברואר 2006, 11:34
דף אישי: הדף האישי של חוט_השני*

עננים בקפה

שליחה על ידי חוט_השני* »

אוקי, מצויין:-)
השאלה שלי היא מה הסיבה לבעיית ספיגת הברזל שלי (יש בדם, חסר במאגרים) והאם העייפות והמצב הכללי הירוד קשורים בזה גם כן.
תודה רבה!
{@{@{@
מתפלמנתלרגע*
הצטרפות: 02 אפריל 2012, 11:54

עננים בקפה

שליחה על ידי מתפלמנתלרגע* »

בוקר טוב.

מקווה להגיע אלייך פיזית מתישהו אבל עד אז -
סובלת כבר שנים מפסוריאזיס (כנראה, עד השנה לא אובחן ככזה) ומאז ההיריון וההנקה (כלומר בשנתיים האחרונות) פתאום זה התפרץ בכל אזור בית החזה ועל השדיים (עד אז זה היה בד"כ בקרקפת, באזניים). המיקום הנוכחי מאוד מבאס ופוגע בתחושת האטרקטיביות והנשיות שלי. טיפול ברפואה סינית גרם להטבה מסויימת אבל אז חלה שוב החמרה וכבר אין לי כוח לכל הדרישות של הטיפול.
חוצמזה - בן זוג שסובל כבר שנים מעייפות כרונית שלא משתפרת למרות אין ספור טיפולים בכל השיטות האפשריות.
אשמח לכל כיוון של עזרה.

המון תודה!
אילת*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2003, 17:08

עננים בקפה

שליחה על ידי אילת* »

הי ותודה על הנכונות .
בת ארבעים, סובלת שנים מכאבי מחזור , מחזור לא סדיר פמס קשה וכל מה שמתלווה. שוקלת לקחת מוצר שנקרא פיטופימייל של supherb. מה דעתך?
תודה ויום טוב
עננים_בקפה*

עננים בקפה

הרגע שלפני
יש לך רגישות למצב הורמונאלי מסוים. ז"א מינונים ביחסים מסוימים של הורמונים במחזור גורמים לך לגרוי. אם זה התחיל אחרי עזיבת בית ההורים נסי להיתבונן על המקום של להיות אישה ולא ילדה והאובדנים שבכך.
עננים_בקפה*

עננים בקפה

יער ה
יש מספר רב של גורמים, מציעה לך לעבור איבחון מלא ולשקול טיפול אייפק. נסי בינתיים תמציות 10,33,36,13 חמש טיפות מכל תמצית על 30CC שבע פעמים ביוםשבע טיפות כל פעם במשך 21 יום.
עננים_בקפה*

עננים בקפה

מיכל
לביתך יש חולשה במרידיאן הטחול ולכן היא לא "מקורקעת". להוריד מתוקים, קרים, ומוצרי חלב, לצאת איתה להליכות רצוי ברגליים יחפות, תמציות 33,35,17,9 שבע טיפות מכל אחד על 30CC 12 טיפות מהתערובת לבקבוק מים מנראליים קטן ושתשתה במש היום במשך 40 יום.
להעביר את האחריות אליה, אם לא התארגנה בזמן סביר להיות עיניינים לגבי מה יהיה ההפסד אבל בלי להיכנס לעימותים.
להקפיד על סדר בבית כי בלגן מקשה עליה עוד יותר.
עננים_בקפה*

עננים בקפה

ר'
תמציות 17,24 ורסקיו שבע טיפות מכל תמצית על 30CC לקחת שבע פעמים ביום חמש טיפות בכל פעם, במשך 40 יום, להתחיל לעשות הליכות כדי להניע את האנרגיה.
לפיטריה נסי מוצר שניקרא שמן יערן
עננים_בקפה*

עננים בקפה

חוט השני
יש לך קושי עם הרמה האנרגטית של הברזל, מבחינתך זה אזיקים למציאות ולכן את מסרבת לאגור אותו, שלא יהיו משקולות על הרגליים. היתי עובדת עם תטא על הנושא כי זה ברמות אנרגטיות עמוקות.
עננים_בקפה*

עננים בקפה

מתפלמנת
פסוריאזיס זה מצב רב מערכתי. מציעה לך לעבור איבחון אייפק מלא כדי לדעת מי נגד מי.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”