אורגזמה נשית פעילה

מין ומיניות באופן טבעי
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

אורגזמה נשית פעילה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

מניח כאן מחשבה ... אורגזמה גברית פעילה ?
יש דבר כזה ?
לאורה*
הצטרפות: 07 מרץ 2005, 21:59

אורגזמה נשית פעילה

שליחה על ידי לאורה* »

_מניח כאן מחשבה ... אורגזמה גברית פעילה ?
יש דבר כזה ?_

כן אבל למה להידחף? תפתח דף משלך... :)
ברור שהדף הזה נועד לנשים שרוצות לשתף ולגלות מה מביא אותן לעונג ואורגזמה...
מסע שמאד שונה מהמסע הגברי לאותו היעד.
אז היעד כביכול זהה, אבל הדרך מאד שונה, וזה לא מתאים לכאן.
יערה*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2003, 19:37

אורגזמה נשית פעילה

שליחה על ידי יערה* »

אני ממש ממש בעד לנהל כאן את הדיון על אורגזמה גברית פעילה ואולי להעביר אותו יום אחד לדף משלו ואולי לא. אני נגד הריגה בטרם עת של כל מה שחי (והעברה לדפים ומהלכים כאלה הם שווי ערך הרבה פעמים להריגת הדיון בלי כוונה רעה).
מה אתה אומר, איש? יש כזה דבר אורגזמה גברית פעילה?

לשאלתך למעלה, התשובה לכל שאלה שמתחילה ב"האם יכול להיות מצב..." היא תמיד כן :-)
תמיד יהיו האנשים שזה אכן המצב שלהם, לא משנה מה תשאל. לדעתי זה לא ממש משנה מהי התשובה הכללית או מה המקרה הרווח. משנה איך הדברים רלבנטיים לך ואם זה חלק מעולמך.
כתבת שזו שיחה שקשה להתחיל. אני מזמינה אותך להתאמן עלי. מה היית ממש ממש רוצה להגיד או לשאול את זוגתך בתנאים נעדרי מבוכה (פשוט כי היא לא פה)?
וסחטיין עליך שאתה מרגיש מצויד היטב. אני אישית חושבת שזה ממש חשוב ומשנה, ובכל הכבוד ל"הגודל לא קובע" ו"יש המון דברים אחרים שאפשר לעשות" אז אני חושבת שהוא לא קובע אבל הוא לגמרי משפיע. באותה מידה, הנרתיק שלי, שראה שלוש לידות טבעיות ולכן התרחב משמעותית, משפיע מאוד. אין טעם להחביא את האמת, הנתונים הטבעיים שלנו משפיעים על ההנאה מיחסי המין. וזה שיש עוד הרבה דברים אחרים להנות מהם (כאלה שדורשים רגישות וסבלנות ואפילו טכניקה) לא משנה את העובדות האלה.
לאורה*
הצטרפות: 07 מרץ 2005, 21:59

אורגזמה נשית פעילה

שליחה על ידי לאורה* »

יערה, אני אוהבת את הגישה הפתוחה שלך.
אני רוצה להסביר למה הגבתי ככה: מאחר שהשיח הרווח על מיניות הוא מאד גברי (הפועל הרווח הוא "לזיין", ו"עשינו את זה X פעמים בלילה" מתייחס למספר הפעמים שהגבר גמר, וזה רק קצה הקרחון), אני חושבת שזה מקסים ונעים שיש לנו הנשים מקום רק שלנו. מקום שחסר בעולם בחוץ... כי עיסוק במיניות הגברית, במה גורם לגבר גירוי מיני, ומה גורם לו לגמור, יש בכל מקום, בכל סיטקום בטלוויזיה, זה ישר בפרצוף (יתקנו אותי הגברים אם אני טועה). לכן הפתיעה אותי השאלה "האם יש אורגזמה גברית פעילה", אולי זו באמת שאלה סקרנית ותמימה כמו שאת פירשת אותה (כנראה יש לך חוויות טובות בעולם הגברי הזה ;), אני פירשתי את זה בתור "אוף, למה אתן מדברות רק על עצמכן, מה אתנו הגברים, תתייחסו גם אלינו קצת..."
יערה*

אורגזמה נשית פעילה

שליחה על ידי יערה* »

ווי, באמת? :-)
תשמעי, אני בטוחה ממש במאה אחוז שזו לא היתה הכוונה מאחורי השאלה הזו. אפילו לא יודעת למה.
מה שאני שמעתי זה משהו אחר לגמרי - שאולי למרות השוני האדיר יש פה בעצם רמזים לחוויה משותפת בין המינים, שיכולה לעזור להם להבין אחד את השנייה במקום להמשיך לחשוב "אנחנו כאלה אחרות ומיוחדות ושונות" :-D

הדף הזה הוא לא מקום נשי פרופר, כי אחרת לא היינו משוחחות פה עם גברים. ואני לא חושבת שאפשר באמת לשוחח עם אדם לעומק ולהגביל את מה שמעניין אותו. מה שכן, לו הייתי מזהה פה כוונה דומה לזו שאת שמעת הייתי מגיבה בול אותו דבר. פשוט שמעתי משהו ממש אחר.

וכן, היו לי בעיקר חוויות טובות מאוד עם גברים, ואת אלו שהיו פחות - עיבדתי לטובתי. ולטובתם גם, איפה שהיה אפשר. ואיפה שלא - סלחתי. גם לאלו שלא ביקשו סליחה.
פלוני_ששואל*
הצטרפות: 28 דצמבר 2020, 21:29
דף אישי: הדף האישי של פלוני_ששואל*

אורגזמה נשית פעילה

שליחה על ידי פלוני_ששואל* »

יערה כתבת מדהים ... אתייחס באריכות בהמשך
לאורה הכוונה שלי באמת לא ממקום של מספר או דומה לזה , נהפוך הוא באמת לדבר על זה , ללמוד , להבין , לדון , לחוש
פלוני_ששואל*

אורגזמה נשית פעילה

לאורה אני מאמין ששיח אמיתי וכנה הוא לא כמו שאת מציגה , כגבר הייתי רוצה להבין איך גוף האישה עובד ומה התחושות שעוברות , אין בכל מקום הסבר אמיתי על המיניות של הגבר זה לא משהו זמין שבאמת ממחיש את התחושות שלי כגבר , עם כל תרבות והמהירות שקיימת כאן , יש מקום לשיח קצת אחר יותר עמוק כנה שמגיע למקומות קצת אחרים ממה שרואים בטלוויזיה או ברשת , אני מאוד מתחבר למה שכתבת שה"נתונים היבשין " והיכולת ביצוע של הגבר כמו גם האישה הם מרכיב מאוד חשוב במערכת יחסים ולא משנה אם זה זוגיות או משהו אחר .
פלוני_ששואל*

אורגזמה נשית פעילה

יערה יש דבר כזה אורגזמה גברית פעילה , בהחלט זה משהו שמפעם , בוער יכול להעיד על עצמי , אצלי זה נובע מעיקר מהתחושה של להעניק שלא תמיד מתבטאת בעוצמה שלה , לא תמיד ממומשת , כתבתי כאן איזשהוא קטע שמשקף את זה ,אצלי זה חיבור חזק מאוד של הרגש נתניה מצד אחד ומצד יש משהו מאוד גברי לממש .
יערה*

אורגזמה נשית פעילה

שליחה על ידי יערה* »

אני אוהבת לקרוא את מה שאתה כותב על האורגזמה שלך ובעיקר את הפן ההוליסטי של הדברים. יש לי תחושה עמוקה שככל שגברים ונשים יעמיקו לחקור את הפן הזה אצלם הם יגלו שהמהות היא מאוד מאוד דומה. ושאולי תחושות של שוני בין המינים נובעות מכך שזה לא מדובר ממש, וכאשר זה מדובר זה נגוע בפסיכולוגיה שטחית ולעומתית. תודה שכתבת, תכתוב עוד.

לגבי איך להתאמן איתי? שמע, איש, אם אתה מרגיש פה ערום וחשוף אז אני האחרונה להתווכח עם זה. חשבתי שבגלל שאתה כה אנונימי אולי זה יעבוד.
ומצד שני, מן הסתם גם מול זוגתך אתה מרגיש (או תרגיש, אחרי השיחה שאתה רוצה לנהל) ערום וחשוף. אז אולי זה הגיוני לנסות את זה במקום שיוצר את אותה תחושה? לא יודעת, זה אתה תצטרך לחשוב עם עצמך.
אני מציעה לך להפוך את דמותי הוירטואלית למשהו שאתה יכול לתקשר איתו בפתיחות, דווקא משום שאיני יודעת מי אתה וכנראה לעולם לא אדע. להגיד לי את הדברים שהיית רוצה שזוגתך תדע עליך ועל המחשבות שלך. לשאול אותי את מה שהיית רוצה לשאול אותה.
כמובן שאיני יכולה לענות במקומה, אבל אני יכולה לומר לך מה זה גורם לי להרגיש ואיך זה נשמע באוזניים שלי, ואולי אפילו להציע לך ניסוחים שיהיו לאישה מקרית כמוני יותר נוחים לעיבוד. אני חושבת שגם אם לא אענה לך בכלל, עצם הוצאת הדברים תקל עליך לתקשר אותם אחר כך שוב. אתה יכול לבקש ממני לא לענות, או לענות רק בדרך מסוימת.
בעבר העברתי סדנאות להורים על איך לדבר עם ילדים על מין ומיניות. אחד הדברים שקורים בהקשרים הלכאורה מביכים האלה זה שהתנאים שבהם השיחה מתקיימת לא מתאימים (לאדם עצמו, זה מאוד אישי) ולכן קשה לו או לה לתקשר. כאשר מתאמנים לפני כן מקבלים שני דברים. אחד, את המילים שמרגישים איתן בנוח. שני, הבנה של התנאים הנחוצים לנו כדי שהשיחה תהיה כמה שיותר קלה.
למשל, היו הורים שזה היה להם יותר קל בחושך והם פשוט לא ידעו את זה. או שהיו הורים שהיה להם קשה לענות על המקום והיו צריכים רגע מרווח נשימה בין השאלה לתשובה ולא ידעו איך לייצר מרחב כזה. היו הורים שהיה להם מתאים להישאל ולענות, והורים שהתאים להם יותר לפתוח את השיחה בעצמם. כאשר מדמיינים ומתרגלים, כל מה שנדמיין יהיה לטובתנו וכמו שנרצה אותו, וככה לומדים מה נחוץ.
אני מקווה שזה עוזר קצת להבין מה בעצם הצעתי.
והכי חשוב - אם זה לא מרגיש לך נכון בבטן, פשוט עזוב. תמשיך לדבר על מה שכן מרגיש נכון בבטן ואולי בשלב כלשהו זה יספיק כדי לנהל שיחה עם זוגתך, ואולי לא. הכל טוב בדיוק כמו שהוא, והזמן הנכון והסטינג הנכון יהיה לך ברור לגמרי כאשר תגיע השעה. אני ממש בטוחה בזה וזה הניסיון שלי.
פלוני_ששואל*

אורגזמה נשית פעילה

הי יערה תודה על התשובה שלך , אכתוב כאן ומכאו זה יזרום...
אשמח שתגיבי למה שכתבתי כאן מה שלאחרונה ומה שקודם , התחלתי עם תנוחה ומכאן המילים התגלגלו אולי צריך לחזור לתנוחה כנקודת ציר ועונג ?
פלוני_ששואל*

אורגזמה נשית פעילה

לאן האורגזמה שלך מביאה אותך ?
יערה*

אורגזמה נשית פעילה

שליחה על ידי יערה* »

לשום מקום :-)
היא מביאה לי הנאה רבה, זה הכל. אני מולטי אורגזמית די בקלות כך שאני לא עושה עניין גדול מהאורגזמות שלי. פשוט נהנית מהן.
באופן כללי אני לא בגישה שדברים פיזיים או תפקודים בסיסיים של הגוף (או לפחות אלו שאמורים להיות בסיסיים...) זה איזה ביג דיל. בשבילי זה מילוי וסיפוק של צרכים טבעיים ובסיסיים, זה גורם עונג, וזהו.
פלוני_ששואל*

אורגזמה נשית פעילה

אשתף ואומר שחוויתי בת זוג בעבר שהאישה הייתה כל כך מחוברת לעצמה , אני רק הייתי הציר שדרכו לא מעבר , ציר למולטי , דווקא היום זה מורכב יותר שהצורך הוא רגשי , אם כי גם אז היה חיבור רגשי חזק , טגב היא הייתה גדולה ממני וזה יצר איזון או השלמה
יערה*

אורגזמה נשית פעילה

שליחה על ידי יערה* »

לא לגמרי הבנתי למה התכוונת כששאלת אם זו גישה גברית או נשית. זו פשוט הגישה שלי לגוף, צרכים, עונג מיני וכו'.
זה לא עוצמתי בכלל עבורי, זה פשוט התיפקוד הטבעי של הגוף שלי. אני כמעט ולא חושבת על זה. והגבר שחי איתי רגיל לזה לגמרי ולכן זו הציפייה שלו. אני חושבת שזה משמח אותו למדי :-)
אני לא ממש יודעת לענות אם זה משנה מה גילו של הגבר (אגב, אתה מניח אולי שרק גברים שותפים לזה, אבל לנשים יש יכולת לא פחותה להיות שותפות לעונג כזה כמאהבות של נשים). אני מעריכה שמה שחשוב זו הרגישות והסבלנות של הפרטנר ולא הגיל שלו, אבל אין לי ממש מידע על זה.
אני יכולה לומר לך בוודאות שגם בתוך אורגזמות גבריות יש מנעד רחב מאוד ושזה קשור כמעט בוודאות לחיבור של הגבר עם הגוף שלו.

אני שותפה לתחושה שלך שהמון מזה קשור, כנראה, למידת החיבור לגוף, ושכאשר דברים כאלה קורים התחושה היא שמי שנמצא שם הוא ציר שדרכו דברים עוברים ולא בדיוק איזה איש טכני משוכלל שמייצר את זה. אני מסוגלת להגיע לאורגזמה גם ללא מגע בכלל באיברים הארוגניים שלי. זו בוודאות חוויה שנובעת מהפתיחות שלי אליה ולא כי מישהו גורם אותה. אני חושבת שהראייה הכי טובה לזה היא היכולת שלי להביא את עצמי בעצמי לאורגזמות עוצמתיות.
פלוני_ששואל*

אורגזמה נשית פעילה

היי יערה , התכוונתי שגישה גברית היא בסיפוק הצורך כמו צורך פיזי נטו , אצל נשים זה יותר רגש , אני אישית זה תלוי מצב ובת הזוג , מקווה שהסברתי
פלוני_ששואל*

אורגזמה נשית פעילה

יכול להעיד על עצמי שהעוצמות מאוד משתנות , היכולת להביא את עצמי עם בת הזוג לשיא ( מתחבר לשיאים שאני רוצה להגיע...) , יש אורגזמות שהן קצרות ויש כאלה ארוכות ויש גם מולטי... גם לגבר
פלוני_ששואל*

אורגזמה נשית פעילה

מולטי ולא מטנטרה ... לא עשיתי אף פעם טנטרה אולי כי יש בי צד כזה באופן טבעי ומצד שני גם גבר שכובש
יערה*

אורגזמה נשית פעילה

שליחה על ידי יערה* »

אתה יודע משהו? אני אישית חושבת שנייטיב לעשות אם נתרחק עד כמה שניתן מהסטריאוטיפים של גברי/נשי. הם קיימים, כמובן, אבל כל כך לא מועילים בעיניי. זה באמת משנה לנו? מה דעתך? אולי פשוט... נהיה?
גם אצלי דברים תלויים בהרבה דברים. לפעמים הרגש מככב אצלי וזה נורא חשוב ומשנה, ולפעמים ממש בא לי משהו פיזי פשוט, כמעט טכני. למה? ככה.
אני אישית לא התחברתי לשום דבר שהריח כמו טנטרה אי פעם. זה ממש מרתיע אותי, למען האמת. זה מרגיש לי משבש כל מה שטבעי לי, לא יודעת למה. וגם בי יש צד כובש, אפילו מכניע, למרות שאני לא גבר :-)
פלוני_ששואל*

אורגזמה נשית פעילה

להיות בלי גבולות בלי מחיצות , זה לא באמת משנה ההגדרות , אם נתייחס לגבר כאישה ולאישה כגבר במיטה זה שמיימי בעיני מעצים , מה דעתך ?
פלוני_ששואל*

אורגזמה נשית פעילה

יערה חייב לומר שזה מרתק השיח איתך , מרגיש מצד אחד שיש מקום להקשבה ומצד שני מרגיש די נוח לשתף ולדבר בלי שישפטו אותי ,
לאורה אשמח אם גם את תגיבי ,עניין נוסף שהעלית כאן זה החיבור בין נשים שיכולות להיות מאהבות , גברים תופסים את זה כפנטזיה ואני יכול להבין למה , יערה לאט לאט אני מתקלף... ומשתחרר
פלוני_ששואל*

אורגזמה נשית פעילה

יערה אני חושב שהפכנו את הדף הזה לשלנו .... מה דעתך ?.
יערה*

אורגזמה נשית פעילה

שליחה על ידי יערה* »

דעתי היא שאפשר ברצון להעתיק את הדיון הזה מהימים האחרונים לדף שלך ולהמשיך שם. אם אתה לא יודע איך עושים את זה אעזור בשמחה.
או שאפשר לסתום קצת (בעיקר אני) ולאוורר פה את המרחב לתגובות נוספות.
או שאפשר למחוק את החלקים שלא נוגעים לנושא הדף המקורי.
כל דבר שנראה לך - אני משתפת פעולה בכיף. אין לי סנטימנטים למילים שלי או למקום שבו דיון מתנהל.
אולי גם אחרות שקוראות כאן תוכלנה להגיד איך הן היו רוצות שהדף הזה יישאר.
פלוני_ששואל*

אורגזמה נשית פעילה

נשאיר את הכתוב כאן
ונעתיק לדף שלי
יערה*

אורגזמה נשית פעילה

שליחה על ידי יערה* »

אתה יודע לעשות את זה בעצמך? אני חושבת שאם מעתיקים אז יש טעם למחוק מה שלא שייך לנושא הדף.
פלוני_ששואל*

אורגזמה נשית פעילה

עדיף שנשאיר , שתוכלנה להגיב מי שתרצה ....
שליחת תגובה

חזור אל “מין ומיניות”