עד שאמצא את שאהבה נפשי

צ'יקיטה*
הצטרפות: 21 דצמבר 2009, 20:29

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי צ'יקיטה* »

אולי אתם חוסמים אחד את השני
אולי תנסי למצוא איזה תחום עניין שדרכו תצאי החוצה וגם תכירי חברות.
במצב כמו שאת נמצאת בו של ריק ויובש יהיה קשה למצוא בן זוג. בן זוג ימלא את החלל שיש בך ואחרי זמן מה הוא יבהל ואת תבהלי ושוב תשארי בידיים ריקות.
נראה שהיחסים עם ל' יש בהם משהו עקר. לא בריא. טחינת מים.
יערה*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2003, 19:37

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

את כל כך צודקת צ'יקיטה, אבל מהכרות שלי את עצמי, אני לא חברותית כל כך, ולא מאמינה שזה ישתנה, תמיד הייתי קצת "אווטסיידרית" וגם ל' קצת כזה, ואנחנו כל הזמן צוחקים על כמה שאנחנו דומים בהרבה בחינות,ושונים מה"נורמה" וזה משהו מאוד מיוחד מה שיש בינינו, יש לנו אותה הליכה,אותה מחשבה, אנחנו מבינים אחד את השני בלי לדבר,ומחיוכים שאנחנו ביחד, תמיד זמינים אחדלשני ועוד כלמיני כאלה...
אם הייתי בטוחה שזה לא "זה" אז הייתי אומרת לו ולא משחקת עם הרגשות שלו, אבל אני לא מצליחה להבין מה משמעות הקשר בינינו, אני מתפללת על זה, הוא לפעמים אומר לי -אולי תמצאי כבר מישהו אחר ותעזבי אותי, ומה שקוראת כתבה היה לי קשה לקרוא כי אני לא רוצה להזיק אבל יכול להיות שזה מה שאני עושה, זה קשה, אני לא מבינה את זה, אני לא בן אדם רע.
אינטו_איציה*
הצטרפות: 11 מאי 2007, 13:42
דף אישי: הדף האישי של אינטו_איציה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי אינטו_איציה* »

יערה :-)
קפצתי לביקור מהשממה הוירטואלית שלי..

ומה שקוראת כתבה היה לי קשה לקרוא כי אני לא רוצה להזיק אבל יכול להיות שזה מה שאני עושה, זה קשה, אני לא מבינה את זה, אני לא בן אדם רע.
לא רוצה לצער או לבאס, אבל הפעם אני עם קוראת..
לא קשור להיותך בן אדם רע כן או לא,
הוא ממלא אצלך את החלל המלחיץ הזה שנקרא "בדידות".
אבל באמת ,את יכולה למלא אותו.

שחררי אותו לדרכו, את לא תלויה בו ותגלי לו שהוא גם לא תלוי בך.
תני לו להיות עם מישהי שתתאהב בו, ותחשוב שהנישואים איתו הם לא כמו הורדת פלסטר, אלא הם פסגת השאיפות.
וגם לך יהיה אחד כזה.

מי כמוני מפחדת מהחללים הפנויים האלה...
עם עירית לוי עשיתי דרך מסויימת שבחלקה שחררתי מישהו שהיה קרוב אלי והיתה לנו תלות, קצת שונה, אבל עדיין תלות.
עזבי, לא שווה את זה...
כרגע ,בצורתכם הנוכחית כמו שאת מתארת, אתם לא שני חברים הכי טובים במובן האפלטוני.
אין שם שום דבר נקי בינכם .
כל צד והאינטרס שלו.
שחרריהו לדרכו, וצאי לדרכך...

@}
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

התחלנו לעבוד ביחד על משהו ושנינו מאוד נהנים ממנו,
זה שמרחף באויר העיניין הזה שהוא היה מוכן להתחתן איתי אם זה היה רלוונטי, לא ממש מפריע, מרגיש לי יותר שזה כמו קשר של אחים אין בינינו משהו רומנטי או מגע (אני שומרת נגיעה והוא מכבד את זה , ויש מצב שהוא מתרועע עם בחורות אחרות (הוא יוצא לבלות מידי פעם ,
(הוא חילוני)
היו לי כמה מערכות יחסים די ארוכות שהוא רצה אותי ואני לא,ובכל זאת נהנינו להיות ביחד, יש מצב שאני מרגישה הכי בטוחה במצב הזה, ויש גם משהו מהנה לגבר להיות עם מישהי שלא רוצה אותו,
איטואיציה יקרה, את אף פעם לא מבאסת, אבל בינתיים אני לא משחררת אותו, לאט לאט,
אינטו_איציה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

אהה...אם זה עניין כזה, אז זה גם כיף.
ואולי זה באמת לא הזמן לוותר.
יערהה*
הצטרפות: 16 יוני 2010, 20:08

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערהה* »

היום חשבתי על זה שתמיד הייתי שונה, בכל חיי תמיד לא הייתי מסוגלת לעשות מה שמצפים ממני,
ועכשיו ממש כולם מצפים ממני להתחתן, כאילו, תורי, או אפילו מזמן כבר עבר "תורי" ומרגישה כאילו כולם מסתכלים עלי ואומרים "נווו?" ואני, זה לא בכוונה, מה אפשר לעשות? זו אני. ודי ללחץ החברתי הזה.
האמת היא שהרצון היותר מורגש הוא הרצון להיות אמא, ואם לא הייתי חוזרת בתשובה הייתי מוצאת את הדרך, ובכלל מוותרת על חתונה, וממשיכה כהרגלי לפעול לפי הדחפים הטיבעיים שלי,
אבל דווקא בתקופה הזאת הקב"ה קירב אותי אליו ואומר שאם אני רוצה ילד (ומין) אני צריכה להתחתן, אבל לא שולח לי את בעלי כל כך מהר,
שולח לי ניסיונות, לאחד לא נמשכת, אחר לא רוצה אותי, אחד מלחיץ אותי, וכו וכו וכו....עייפתי,
מחכה שיבוא בזרימה , בנעימות, לא רוצה את התחושות ההיסטריות האלה כל פעם, והעישון , שככה עם עצמי אני בכלל לא מעשנת, לא סובלת סיגריות! אני גם פחות אוהבת את עצמי כשאני יוצאת עם מישהו.
אולי התמכרתי ללבד שלי, רק בשקט הזה אני ממש אוהבת את עצמי,
זהו, לא מכריחה את עצמי להכיר אף אחד,
זכותי להיות לבד!
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

כמו שילד הולך לגן כשמגיע הזמן, כמו רעבים אז יש אוכל לאכול, כשעייפים יש מיטה לישון עליה,
ככה זה הצורך שלי עכשיו בבן זוג- כי זה הדבר שצריכה כדי לשמוח, להיות שלמה, להשתלב בחברה,
היום לא יצאתי מהבית כל היום,
זה לא תלוי בי, אל תגידו לי שזה תלוי בי, אי אפשר לשמוח בכוח, כמו שאי אפשר להיות שבע אם לא אכלת,
כמו שכועסים על ילד שמשעמם לו, הרי ההורים שלו צריכים לדאוג לו שילך לגן ושיפגוש חברים,
ואבא החליט שלא מגיע לי עדיין, לא משנה כמה אתאמץ, אני בעונש על דברים שעשיתי,
אבל עד מתי אבא עד מתי?
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אני לא כל כך סובלת כמו שאולי זה נשמע, אני יודעת שהזמן הזה מאוד חשוב להתפתחות שלי ואני דווקא אוהבת להיות עצובה, (באמת) זה נורא נעים, נורא אמיתי.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

מוצאת את עצמי המון לבד בבית, קשה לי בעבודה, קשה לי עם המשפחה, קשה לי עם חברות,
רק לבד טוב לי.
עפרה_שחר*
הצטרפות: 11 אוקטובר 2007, 23:10
דף אישי: הדף האישי של עפרה_שחר*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי עפרה_שחר* »

אולי תשני את שם הדף לדברים שטוב לבד ותתחילי אותו בהגדלת הטוב: מה את הכי אוהבת לעשות לבד, איך זה מרגיש לך, למה בכל זאת לשתף- אם הלבד כל כך שלם אצלך?
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

היי עפרה,
שם הדף ממש מייצג את התקופה שאני נמצאת בה, הזמן הזה של לפני הקמת משפחה (בע"ה)
וזה מצב מאוד פראדוקסלי, כי מצד אחד צריכה להיות שלמה עם עצמי, להיות שמחה ותקשורתית, ומצד שני תחושות מאוד לא פשוטות עוברות עלי בזמן הזה, שמונעות ממני להיות שמחה וחזקה וכל זה,
ואולי הטוב לבד הזה הוא יחסי לעומת הקשיים מול אנשים,
מה את הכי אוהבת לעשות לבד פשוט להרגע, להקשיב לעצמי, לכתוב, לקרוא , לעשות מה שאני רוצה לא בגלל שום סיבה אחרת, לפעמים זה קצת משעמם, ואולי אני משלה את עצמי שזה כל כך נפלא,
הייתי רוצה מישהו שאני יהנה להיות איתו כמו שאני נהנת להיות לבד.אולי יש לי נטיה להשקיע ולתת יותר מידי תשומת לב למי שאני נמצאת איתו ואז זה לוקח מהתשומת לב שלי מעצמי.
הינה עוד דבר שאני אוהבת לעשות לבד להבין הבנות ולהתקדם,
עם אנשים אני הרבה פעמים מרגישה שזה בזבוז זמן,
אבל אולי באמת זה מוזר שהקיום שלי בעולם (ובאתר) הוא של "אחת שמחפשת ומחכה לזוגיות" כי מי יודע כמה זמן זה יקח? אז אולי אני צריכה לשים דגש על משהו אחר בי?
חשבתי, יש הרבה דברים, אני גם כותבת כאן באלמוניות בדפים מסויימים, אבל זה הנושא שממש בוער בי,
תכלס, זה עוזר לי מאוד לשפוך פה את ליבי , כמו יומן אישי, כמו חברה טובה,
זה לא אומר שזה ה"קיום שלי בעולם", הקיום שלי הוא של בחורה רוחנית וחזקה שעוברת הרבה דברים ולא מוותרת על האמת , אמיצה, יפה, מיוחדת, טובה, וצנועה P-: כייף להחמיא לעצמנו לפעמים, זה עובד (-:
עפרה_שחר*
הצטרפות: 11 אוקטובר 2007, 23:10
דף אישי: הדף האישי של עפרה_שחר*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי עפרה_שחר* »

את מותק. תוסיפי כנה ופתוחה לרשימה. יגיע לך. המרגיעון: הכל בתואם מושלם.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

[-: תודה.
גניה*
הצטרפות: 17 מאי 2005, 01:05

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי גניה* »

הי

כמה הדים מנסיון העבר הלא כה רחוק....
להישאר בלבד המוכר זה קל יחסית מאשר לפתח זוגיות משמעותית הדורשת התמסרות וקבלה. דא עקא - הלבד הזה הוא כואב, לא תמיד, לא בכל רגע, אבל יש זמנים שהוא פשוט בלתי נסבל. הביטחון העצמי מתערער וכבר לא ברור לך אם את בכלל שפויה ונורמאלית (את כן, אל חשש :-)). התרגלת ללבד, את מכירה את עצמך אוהבת את עצמך ומבקרת את עצמך באופן מסויים, ועשוי לבוא מישהו שישנה את כל המאזנים האלה. מהמקום שאת נמצאת בו אולי עדיף שלא לתהות למה תהיי מסוגלת - כי הכוחות יתגלו בך כשתרצי ותצטרכי אותם, ותאמיני שהם שם.

נראה לי שלא צריך כל כך לפחד לאבד את הלבד, כי גם בחיי זוגיות, שניכם תצרו זמן פרטי לעצמכם. ועם זאת אל תדחפי את עצמך למקומות שלא שייכים לך. אם הדברים שחשובים לך בבן זוג חסרים - המשיכי הלאה. זה יבוא. גם אני וגם חברות רבות שהיו הרבה מעבר לסף היאוש מצאו את שאהבה נפשם (ולאו דווקא את זה שדמיינה נפשם), וגם את תמצאי. אני בטוחה.
אני האמנתי שעלי ליצור לעצמי הזמנויות(בעקבות עידוד של כמה חברה כאן), באופן שמתאים לי כמובן. אז לספידי דייט לא הגעתי, אבל לחוגים ולאירועים שבהם האמנתי שיש פוטנציאל לפגוש אנשים אכן הלכתי. ושם מצאתי.

הצלחה וחיבוק....
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

גניה , (-:
תודה,
כתבתי שיר ברגע של מוזה אשמח לדעתכן-

בוא אלי כמו פרח
פתוח,נקי וחזק
כמו מתנה ליום הולדת
כמו תינוק שרק נולד

בוא אלי כמו פרי
בשל, מסמיק ורך
כנה, אמיץ ויפה
כמו עטיפה של שוקולד

זרום אלי כמו מיים
צלולים צלולים צלולים....
נטע_ש*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 04:54
דף אישי: הדף האישי של נטע_ש*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי נטע_ש* »

מקסים {@
אם כי, מאד מאד רך, נשמע גם כמו קריאה לתינוק
לגבר אני הייתי אומרת, בוא, תחדור אל חיי, אל גופי, אל נשמתי,

ויותר מזה, בעיני את הפרח שאליו בא האיש, להריח, להתמסטל מהיופי והמתיקות
את הכנה האמיצה והיפה, את הפרי הבשל, הרכה כמו אישה מדהימה שרק נולדה
אולי זה שיר עליך? אולי את קוראת ליערה הפנימית והמופלאה לצאת אליך באומץ
נטע_ש*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי נטע_ש* »

יש ספר של דייויד דיידה באנגלית למצוא את אלוהים דרך סקס
זה אמנם באנגלית וכניראה ניתן להשיג רק מחו"ל, אבל אני מאד מאד ממליצה, לכל מי שקורא/ת כאן
מדבר ממש על הגבר/הזכרי שתפקידו לחדור אל האישה/הנקבי, בכל תחומי החיים, וגם בזוגיות ומין, נורא יפה ונורא פותח את הפלונטר הזה של נשים וגברים
וגם יש את אוהד אזרחי שמעביר סדנאות ברוח דייויד דיידה יחד עם אישתו, וגם משלב את זה עם המקרא, את מכירה אותו? יכול להיות לך מעניין ליצור איתו קשר

ובלי קשר רק להגיד שאני קוראת וכל כך נהנית, מדהים התהליך שאת עוברת, המקום הזה שבו את שלמה לבד, ומרגישה שאין בעצם שום צורך בבנזוג, זה מקום נהדר!!! הייתי מאחלת אותו לכל מי שמחפש את שאהבה נפשו/ה. רק ככה, אפשר לבוא לזוגיות עם ראש פתוח, בלי תלותיות חונקת, עם הרבה פחות תנאים אחד כלפי השני, כי את כבר יודעת שאת שלמה, אז גם אם הכל מתפוצץ משום מה... תמיד יש לך אותך, וככה לדעתי מוצאים אהבה טובה |L| כזאת שאפשר לצמוח איתה {@
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

לגבר אני הייתי אומרת, בוא, תחדור אל חיי, אל גופי, אל נשמתי,
כן, יש בזה משהו, אולי יותר התכוונתי לרגש עצמו שיגיע אלי, והיה לי חשוב לישמור על הטוהר העדין והקסום שבזה, כמו אהבה ראשונה, או משהו כזה, בהתחלה כתבתי אחרי הפרי- מפתה אבל אפילו זה הרגיש לי נועז מידי יחסית לורוד שרציתי להעביר,
אולי את קוראת ליערה הפנימית והמופלאה לצאת אליך באומץ [-: אולי...
תודה על התגובה שלך, נטע ש בהתחלה קצת התפדחתי...
תמיד יש לך אותך, וככה לדעתי מוצאים אהבה טובה כזאת שאפשר לצמוח איתה
אמן,
הבעיה היא ההרגל, שטוב לבד אבל המעברים ממצד למצב זה מה שקשה.
יש מישהו שאנחנו מתכתבים במייל והוא צריך לבוא עוד שבועיים בערך לארץ,
בפעם האחרונה שנפגשנו זה היה לפני שנה וחצי, והיינו תמיד באיזשהו קשר אינטרנטי, ועכשיו כשהוא חוזר ארצה נהיו מילים יותר רומנטים ופתאום אני ממש מתגעגעת ורוצה לפגוש אותו.
המשך יבוא...............|L|
צ'יקיטה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי צ'יקיטה* »

יערה אל תגיבי זה טרול כמובן
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

תודה צ'יקיטה
מחקתי, זה עשה לי כל כך רע.
הדף הזה בשבילי ממש חשיפה של המעיים שלי , כל כך לא קשור שאיזה נער מתבגר יקרא את זה ועוד יגיד לי מה לעשות.עד עכשיו אני כל כך אוהבת את כולכם פה.
וממשיכה לאהוב כמובן, ערב טוב(-:
נטע_ש*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי נטע_ש* »

יערונת מתוקה ממה התפדחת?
צ'יקיטה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי צ'יקיטה* »

אני יודעת, גם אני הרגשתי רע מזה..
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

שזה קיטשי או טיפשי או שאף אחד לא יגיב...(-:
עברתי עכשיו על הדף מההתחלה , עברו 9 חודשים שבהם התלבטתי בכל מאודי לגבי 5 בנים אם להתחתן איתם!
נטע_ש*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי נטע_ש* »

למרות שיש בזה משהו, (מהטרולים) שפשוט צריך למצוא מישהו ולהתחתן איתו
וזה לא שטחי כמו שזה נשמע, פשוט צריך ללכת על בחירה אחת ולנסות עם כל הלב במאה אחוז
דרך אגב, זה שמגיע מחו"ל נשמע יאמי... בהצלחה איתו!
ע*
הצטרפות: 05 מרץ 2006, 17:46

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי ע* »

בהצלחה ועוד שנה שתזכי לעשות לבנך ברית מילה
יערה, לא מאחלת לך למהר, בזמן המתאים, לא הבנתי אף פעם את האיחול לבן זכר,
כל עוד יש לך "דרישה בשוק זו אשה כתבה? ורד?
מזעזע, לאחל ברית עוד שנה זה לרוץ מהר בלי מחשבה, לא טוב, לא רצוי ולא מומלץ לעתיד המשפחתי ולך באופן אישי.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

לדעתי גם 'ורד' היא טרול. אותו אחד., כן אבל לא נורא , לא נעלבתי, גם נוקית, זה פשוט נשמע לי מחשבות ילדותיות אבל זה בסדר זה גם בני אדם...(אני מוחקת אם זה ממש לא לעיניין אז זה בסדר)
אני מוכנה להסביר להם לילדים, ולי, שזה לא כל כך פשוט זה לא שאני בררנית, ודוחה את ה"מחזרים" כי אני נהינת מזה, עם כל אחד יש את הסיפור שלו , עם אחד זה לא זרם, אחר לא רצה אותי, לאחד לא נמשכתי, וכו' וכו' ...
דרך אגב, זה שמגיע מחו"ל נשמע יאמי... בהצלחה איתו!... כן...תודה! אני מחכה שיגיע ואני אטרוף אותו. (אייקון שטני..אולי זה 9-:)..
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

_אם אתה רוצה לתת עצה טובה - כתוב בכנות, בלי להסתיר את דמותך האמיתית.
כשגבר נותן לאשה עצה וטוען ש אני מדברת אלייך כאחות -
זו הונאה שפלה._

בדיוק !

<אהבת עולם>
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אני חושבת שאני מוכנה לשינוי הזה, להפרד מהלבד, אפילו לעזוב את הבית הזה שכל כך התרגלתי ואוהבת אותו, שהוא המקום ההרגעות שלי, הביטחון שלי, אני גרה פה כבר כמעט שנתיים, לבד, ואני כבר מוכנה לשנות (נראה לי)
יש קלף כזה של אושו שקוראים לו שינוי (נדמה לי) ומצוייר עליו לוליין שצריך לעזוב נדנדה אחת כדי לעבור לנדנדה השניה, וכתוב על זה שאין ברירה כדי לעבור הלאה חייבים לעזוב את המקום שנמצאים בו,
צריך הרבה אומץ,
אני חושבת שאני מוכנה,
הוא כתב לי שהוא היה רוצה שאני יבוא לגור איתו בחו"ל.... לפני שנתיים בערך הוא הציע לי את זה גם אבל אז ממש לא רציתי ועכשיו חושבת אולי....
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

את מערבבת 2 קלפים של אושו אולי אפילו שלושה
אבל הכוונה עוברת גם ככה (-:
נטע_ש*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי נטע_ש* »

הוא כתב לי שהוא היה רוצה שאני יבוא לגור איתו בחו"ל.... לפני שנתיים בערך הוא הציע לי את זה גם אבל אז ממש לא רציתי ועכשיו חושבת אולי.... יערונת... זה נשמע כמו הסיפור שלי עם אהוב ליבי |L| איזה חו"ל... ממשיך להישמע טוב :-)
דרך אגב, אם את עוזבת, אולי תכתבי לי איפה את גרה ואם שווה לנו להיכנס במקומך??? אני "במייל"[email protected]
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

הוא כתב לי שהוא היה רוצה שאני יבוא לגור איתו בחו"ל.... לפני שנתיים בערך הוא הציע לי את זה גם אבל אז ממש לא רציתי ועכשיו חושבת אולי....

רגע... רגע... !!!
קודם תפגשי אותו במציאות. תראי שיש ביניכם כימיה במציאות ולא רק במיילים, שאת נמשכת אליו, שטוב לך איתו - ורק אז תחליטי !

משיכה מרחוק זה לא בהכרח משיכה מקרוב. אל תלכי מהר מדי.

<אהבת עולם>
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

את מערבבת 2 קלפים של אושו אולי אפילו שלושה.. כן, אני יודעת, זה בא מתוך זיכרון עמום...(-:
נטע ש
מה? עזבת הכל ועברת בשבילו לחו"ל? איך עושים את זה? זה גם קשור לאגו, כאילו "רק" בגללו לטוס , מה אני אמורה לעשות שם? גם האנגלית שלי לא משהו
_אהבת עולם, כן ברור, נראה מה יהיה כשנפגש, הוא הצליח דרך המחשב להכנס לי למחשבות ולציפיות וזה כל כך מביך, אני לא רוצה שהוא ידע כמה שאני חושבת עליו, כי פעם לא הייתי ככה הוא מכיר אותי בתור אחת שלא ממש מתלהבת ממנו ( צחקתי בביטול כשהוא הציע לי לבוא איתו לחו"ל, ועכשיו... זה שונה..) ימים יגידו....
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אני בדיכאון , לא יודעת מה לעשות עם עצמי
נטע_ש*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי נטע_ש* »

אני בדיכאון , לא יודעת מה לעשות עם עצמי
גם אני, היום זה ממש קטסטרופה
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אני כל כך אוהבת את אביתר בנאי השיר הזה הוא בול להיום

http://www.youtube.com/watch?v=mZ4ogWku ... re=related
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

חייבת גם להוסיף את http://www.youtube.com/watch?v=Myjbq9dmqEc
עלמה זהר
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אני מתכוננת אליו, גם אם זה לא הוא , (הוא לא ענה לי במייל... אולי אני קצת אובססיבית) גם אם זה לא יסתדר בינינו בסוף, זה טוב לי, זה מחיה אותי, אני נראית יותר טוב,
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אבל שתהיה חתונה בקרוב.
אמן,
תודה מתוקה
אינטו_איציה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

התעדכנתי...
אוף ,גם אני מבואסת היום.
אז אני מקשיבה לאביתר בנאי ששתפת לנו פה.

אני כ"כ מקווה שזו רק תקופה.
חיבוק.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

התעוררתי משנת צהריים, ועלה בי זיכרון עמום של התעוררות לתוך סיוט, כאילו לפקוח את העיניים ולהגיד "אוי לא זו המציאות" ... לא זוכרת בדיוק ממתי הזיכרון הזה, (ברוך השם לא קרה לי משהו ממש נורא בחיים האלה אז לא יודעת)
אז זה עודד אותי כי מצבי הוא לא כל כך נורא, ובסך הכל הכל בסדר תודה לאל, פחות או יותר, קצת מתבודדת, אז מה?
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אני כ"כ מקווה שזו רק תקופה.
ברור שזו רק תקופה, מה זה עוד יכול להיות?

חיבוק. גם אלייך
תנועת_המים*
הצטרפות: 29 יוני 2010, 19:08

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי תנועת_המים* »

יערה
תודה
{@
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

_תנועת המים יקרה, על מה?
מחקת את הדף שלך? למה?
בכל מקרה את מוזמנת להיות שותפה לדף שלי...
בדרך כלל שקט כאן , ומידי פעם יש אורחים נחמדים,
הבית פתוח ואפשר להרגיש חופשי לכתוב מה שרוצים (-:
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

(הוא לא ענה לי במייל... אולי אני קצת אובססיבית) הוא עדיין לא ענה לי המפגר הזה )-:
תנועת_המים*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

על מה?
על ההודעה החמודה שהשארת לי לפני שמחקתי
ואם כבר אז למה לא...על האומץ , על הדף הזה
מחקת את הדף שלך? למה?
לא יודעת, משהו בו כבר לא התאים, אפשר לומר שהוא נסגר מחוסר עניין לציבור :-P
_בכל מקרה את מוזמנת להיות שותפה לדף שלי...
בדרך כלל שקט כאן_
(()) |L|
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אפשר לומר שהוא נסגר מחוסר עניין לציבור ומה אני? טרול? |-:....
לילה לא שקט, דווקא נחמד, מזמן לא הייתי ערה בלילה, כמה חושך, אולי בתוכו אמצא את האור?
תובנות-בכל מצב בחיים יש את אותן ההרגשות, קושי, שמחה, סיפוק, תשוקה, וכו', זה לא שאם אני אהיה בזוגיות אני אהיה יותר מאושרת ממה שאני עכשיו, באמת, אני לא מצפה לזה אני יודעת מה זה זוגיות, יש עליות וירידות בדיוק כמו הזוגיות שלי עם עצמי,
אבל זהו הרצון הבסיסי שלי כבת אדם, לאהוב, לשתף, להתערבב עם מישהו ולבנות משפחה,
והתחלתי עם זה אבל כשזה הגיע לשלב בניית המשפחה עפתי אלף צעדים אחורה ונתקעתי,
חזרתי בתשובה,
מתנקה כמה שמצליחה, לומדת, מתחזקת, מתבודדת, וברוך השם אני מחוברת לעצמי יותר משהייתי אי פעם, אבל הדרך לבן זוגי נהייתה מאוד מעורפלת, וכל הדברים שהייתי טובה בהם זרקתי, כי הם היו משחק,ואני יותר מהכל רוצה אמת וזה כבר הרבה יותר מוחבא אבל מאמינה שזו הדרך היחידה וגם אם כרגע זה נראה כלא קיים, יודעת שזהו יצר הרע ושהדרך הזו שאני הולכת בה , יש בה השגחה פרטית כמו לכל אחד, זה העיניין באמונה, לבטוח במשהו שאי אפשר לראות ולהרגיש ממש בפיזיות, וגם כשקשה מאוד לא לוותר וליפול, לסמוך, אבא יודע יותר טוב ממני מה טוב לי, וכנראה שזה הכרחי המצב שאני נמצאת בו, אני אבין זאת בשלב מאוחר יותר.
נכון אבא?
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

יותר טוב מיום חופש טוב זה יום עבודה טוב,
כמה צחקתי,
תודה על הבחורה המקסימה הזו שעובדת איתי
(())
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אני רוצה לשנות את שם הדף ל-יערה של אף אחד
ואני לא יודעת איך עושים את זה, מישהו יכול לעזור לי?
תודה
שבוע טוב
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

אני רוצה לשנות את שם הדף ל-יערה של אף אחד?

אם כבר, אז אולי עדיף על דרך החיוב ל-יערה של עצמי?
תנועת_המים*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

אל תשני- יש לו אחלה שם
(כבר כמה ימים מתכננת להתפרץ לדלת שפתחת לי ולכתוב כאן אבל לא מגיעה לזה
מקווה בקרוב..)
{@
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

כי בא לי לשבור את התדמית הזאת, של הציפיה הזו לאהבה, זה קצת מעורר רחמים, אפילו שלי על עצמי,
וב- יערה של אף אחד יש איזושהי התרסה על כל האמאות של והנשים של..
מצד אחר גם סוג של התבכיינות "לא של אף אחד וזהו.."
טוב נו מזמשנה, עדיין מחכה לו לזה שאהבה נפשי....
תנועת_המים*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

כי בא לי לשבור את התדמית הזאת, של הציפיה הזו לאהבה

לא יודעת נראה לי שיש דווקא המון מרחב במשפט הזה
העד ש... יכול להיות מלא בעוד הרבה דברים בנוסף לציפייה לא?

הציפייה לאהבה היא לא מגונה אבל אם הופכים אותה למרכז חיינו היא מאמללת
(בכלל אם מתמקדים כל הזמן במה שחסר לנו זה מאמלל, בגלל זה אני משתדלת לא לחשוב על חשבון הבנק שלי;-) )
לפני כמה ימים עשיתי איזשהו תהליך אנרגטי שבעקבותיו התחילו לזמזם לי כל מיני מחשבות על אהבה
ואחרי שריחמתי על עצמי קצת , התחלתי להסתכל איפה יש בכל זאת אהבה בחיי. הסתכלתי ומצאתי .
נכון זאת לא ה-אהבה הנכספת שעליה את מדברת (וגם אני נו...ברור) אבל צריך להתחיל מאיפשהו.
(במיוחד אם במקרה את מסוג האנשים שמשום מה התלבשה עליהם מחשבה שלא מגיע להם)
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אההה עכשיו ננזכרתי מה כתבתי לך בדף....
שאני אוהבת אותך!
(()). ערב נפלא
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

משהו מלחיץ אותי היום, כמה אני מוותרת לעצמי, ונושמת ומדקלמת משפטי הרגעה.... הכל בזמנו, הכל לטובה....
אבל משהו לא נותן לי מנוח היום, צריכה לצאת, יותר לראות אנשים,
אולי יש לי עודף שקט, אולי צריכה קצת רעש...
אולי אסע לתל אביב....
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

זה בטח מה זה מרגיע להיות נשואה, בהריון ,הבעל מפרנס, נוסעים לשבתות להורים או מחליטים להיות בטבע, דואגים אחד לשני וכו',
למה לי זה לא קורה?
צ'יקיטה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי צ'יקיטה* »

זה בטח מה זה מרגיע להיות נשואה, בהריון ,הבעל מפרנס, נוסעים לשבתות להורים או מחליטים להיות בטבע, דואגים אחד לשני וכו',
את צוחקת יערה?
אינטו_איציה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

נכון ששמת פה למעלה שיר של עלמה זוהר?
אז איפה הקליפ שלה מצולם? ז"א איפה היא גרה??

כשדמיינתי איפה החיים שלי יהיו עלתה בי תמונה די דומה לבית הזה במקום הזה...:-)
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

לא!(-:
למה? זה מצחיק?
זה באמת מה שעובר עלי מן קינאה כזו,
פתאום נראה לי שלהיות אשה נשואה , ושמישהו מכניס אותך להריון ודואג לך לרוב הדברים, זה מה זה פינוק.
לפני כמה זמן אחותי ומשפחתה התארחו אצלי, וקלטתי כמה ההתעסקות שלה שונה משלי בחיי היום יום  , מה להכין לאכול, מה הילדים אוהבים, מתי ללכת לישון, ויושבת על הספה עם רגליים על בעלה ובלילה מצחצחים שיניים לובשים פיג'מה והלכים לישון ביחד...
משפחה עוטפת- זה נפלא. ברור שיש את הקשיים כמו בכל דבר, אבל זה בגלל ששוכחים כמה קשה להיות לבד.
אישה_אדמה*
הצטרפות: 05 יולי 2010, 20:46

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי אישה_אדמה* »

וואו..איזה כיף ששמת את השיר הזה של עלמה זוהר. איזה מפגש מרגש היה לי איתו עכשיו. תודה יערה. רוצה רק להגיד לך שמה שרוצים מאוד בסוף מגיע.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

_אישה אדמה (()) שמחה לקרוא
נטע_ש*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי נטע_ש* »

וואו..איזה כיף ששמת את השיר הזה של עלמה זוהר
תענוג של שיר ושל קליפ, בוקר טוב לך יערה אישה יפה {@
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

נטע ש(()) {@
בוקר חדש וטוב.... מחשבות חדשות....
אתמול לקחתי טרמפ אשה ובדרך דיברנו, היא מתעסקת בשידוכים, והתלהבתי ש"במקרה" אני מחפשת מישהו...אז היא שאלה אותי מה אני מחפשת, ולא היתה לי תשובה... אמרתי מישהו שמתאים לי שאני ארגיש שזה "זה"....
פעם ידעתי להגדיר מה אני רוצה- שיהיה מגניב, שיתלהב ממני, שיסכים לשלם חצי משכר הדירה... (\-:)... ולא התקשתי במיוחד בלמצוא... אבל היום... שהרצון הוא הרבה יותר עמוק, הרצון- להרגיש, זה לא פשוט
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

יש איזה אחד שכבר כמה זמן אנחנו מדברים על להפגש, ... ואני רוצה... אבל דוחה את זה כל הזמן,
מרגיש לי לא נכון הדרך הזאת של פגישות עיוורות, זה מאמץ נפשי ממש גדול בשבילי, ונראה לי מוגזם. ולא פיירי.
שבוע טוב
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

התרגלתי ונחמד לי להיות בבית, לבושה בסמרטוטים האהובים עלי, .... זה ממש לא קשור עכשיו , להתלבש ולנסות למצוא חן בעיני מישהו.. (למרות שהוא מתקשר ורוצה וחמוד) אבל הוא צריך למצוא את הדרך אלי בלי להפר אותי כל כך משלוותי,
זה לא עצלות, ז"א - אתם יכולים להגיד לי - "אם את רוצה משהו את צריכה להתאמץ בשבילו" יש מצב, אבל משהו פה לא מסתדר לי,
אני רוצה לפגוש אותו, להתחתן להקים משפחה ולקיים מצוות פרו ורבו וזה בטח יגרום לי אושר,
אבל ממש בא לי להשאר בבית היום...\-:
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אולי מחר...(-:
תנועת_המים*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

תגידי יערה, מאיפה מגיעים כל החמודים האלו?
כאן מדבר ציה ואתרי האינטרנט נראים כפאטה מורגנה
|אוף|
(והצהוב אומר: הכל בעיניי המתבונן |אוף| |אוף|)
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

מאיפה מגיעים כל החמודים האלו?
או שמשדכים לי (חברים של חברים וכאלה..) זה משום מה תמיד הכי גרוע
או כלמיני ידידים מהעבר שפתאום צצים (התבררו עד עכשיו יותר כסגירת מעגל או בירור מסויים)
וגם יש אתר http://www.2become1.co.il/ (משם האחרון) האמת היא שעוד לא העזתי לצאת עם מישהו מהאינטרנט, אבל נראה שיש שם חמודים ... ובהחלט הכל בעיניי המתבונן אך למה לדפוק את הראש בשולחן?? עדיף-(()) (-:
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אה ואחד התחיל איתי |יש|
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אני צריכה להתחזק, למצוא את הדרך להיות יותר חזקה, בטוחה, רגועה, פשוטה, מאמינה,
ומתוך זה לפגוש אותו, בלי סיגריות, בלי התיפיפות, בלי אגו, בלי בושה,
זו האמת- אני נפגשת איתך בשביל לבדוק אם אנחנו מתאימים, אם נעשה טוב אחד לשני, אם הרצונות שלנו נפגשים, אם שנינו מוכנים באמת להכנס למסע הזה ביחד, אם מספיק מוכנים לוותר על הלבד, אם באמת אנחנו מוצאים חן אחד בעיני השני, אם זה באמת מרגש, אם זה באמת זה, אם אפשר לסמוך ולפתוח את הלב , לאט לאט....
קודם כל מאחלת לעצמי שאצליח להביא את עצמי להפגש איתו, מתוך רצון ושמחה ולא מתוך הכרח... כי זה קשה, וזה נעשה יותר ויותר קשה, .
עובדת על שזה יהיה יותר קל, על להיות יותר בטוחה ושקטה עם עצמי ושמחה.
אמן.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

יש לי יהלום בבטן, עטוף ושמור בשכבות על גבי שכבות
אתה משתוקק ליהלום ואני משתוקקת לגלות לך אותו
רק צריכה שתאמין לי , קודם כל בלי לראות
רק צריכה שתבטיח , קודם בלי לגעת
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

נפגשתי עם מישהו,ההוא מהאינטרנט, פגישה טובה ב"ה,
רוצה להיות זהירה, ובכלל התלבטתי אם לכתוב.... כי זה נהיה שרשרת של עוד אחד ועוד אחד...
מרגישה את הטראומה של ההוא מלפני חודשיים (שלושה) שפתאום בשיחת טלפון הוא אמר לי שלא מתאים לו,
ועכשיו כשהוא צילצל דפק לי הלב ופחדתי לענות, ובסוף עניתי בידיים רועדות והיתה שיחה נחמדה, ובע"ה נפגש שוב.
כנראה הייתי צריכה שישבר לי הלב ככה, כדי להעריך מי שכן רוצה אותי ולא לראות זאת כמובן מאליו.
אייי הלב שלי... זה כל כך מפחיד....
תנועת_המים*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

טוב שכתבת...כבר התחילו לכאוב לי האצבעות מרוב שהחזקתי לך אותן...(())
תתמקדי בפגישה הבאה, בלי יותר מידי מחשבות על העתיד שמעבר לזה או העבר פשוט תהיי במה שקורה ברגע
(ממש "פשוט" :-P , אני כזאת טובה בעצות שהכי קשה לי בעולם לבצע :-))
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

מתוקה אחת! אני עדיין צריכה את האצבעות שלך...(()) ....
שמעתי שיעור עכשיו של ימימה מזחי שאומרת שהדרך למצוא בן זוג היא לפרגן לחברותינו...
מי דופק אצלי היום בדלת?
כן ההוא ששבר לי את הלב שהזכרתי אותו בתור הטראומה בפוסט הקודם... סתם.. "מה נשמע ..עברתי בסביבה..".... לא ברור... מה שברור הוא שהבנתי איזה מזל יש לי שאנחנו לא ביחד... ולא הבנתי מה התלהבתי ממנו....
מה שאומר שאני צריכה להזהר מהנטיה שלי להתלהב ולדמיין ...
ה"חדש" גר רחוק ממני וזה נותן לי זמן לעקל ולחשוב...
למען האמת... לא התלהבתי ממנו, פשוט אהבתי את עצמי איתו... ז"א הרגשתי נוח כי הוא היה לחוץ קצת ואני זו ש"שלטה במצב"... והרגשתי שהוא חושב שאני יפה... וחזר אלי הביטחון קצת... אך זה כנראה לא אומר הרבה עדיין... ויש לנו דרך ארוכה,
יש בו משהו שמרגיע אותי, השקט שלו, לא חייבים לדבר, הרצון לפגוש אותו שוב גובר על הלחץ ... תודה לאל.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

קצת מפחדת הלילה, מהבדידות, מההרגל, מההתנתקות שלי מכל העולם, מרגישה ש החיים גדולים עלי, ....
והדוס הזה... אני אמורה להתחתן איתו? או בכלל איך עושים את זה? אני כבר לא חילונית, ואני גם עוד לא דוסית, וקצת הסתבכתי עם עצמי, צריכה אהבה, אנשים שאוהבים אותי, קצת להתעטף, להרגע, כמו סדנא כזאת שפעם שמעתי עליה שכולם מחבקים את כולם... חבל רק שאני שומרת נגיעה...אוף עם הדוסיות הזאת, זה כל כך קשה...
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

כי זה פשוט מטורף, המצב הזה, של היכרות עם מישהו למטרת שהוא יהיה האיש העיקרי בחיי...
אז ברור שאני בלחץ.
אבל לא רוצה להיות, וזה אפשרי, לא התאהבתי בו, אני לו בטוחה שזה "זה" אז לאט לאט- להפגש איתו כשמתאים לי- אם מתאים לי,
ואם זה "זה" אז בטח שלא צריכה להיות בלחץ... אלא שמחה.
נטע_ש*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי נטע_ש* »

כמו סדנא כזאת שפעם שמעתי עליה שכולם מחבקים את כולם... חבל רק שאני שומרת נגיעה...אוף עם הדוסיות הזאת, זה כל כך קשה...
מה זה, לשם מה את שומרת?
תשברי את כל החוקים, תהיי נאמנה רק לעצמך, באמת!
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

תשברי את כל החוקים, תהיי נאמנה רק לעצמך, באמת!
זה חוקים של עצמי, אני לא יכולה שסתם מישהו יגע בי (גם אם כביכול אני רוצה), זה קשה אבל זו ההכנה שלי לגבר שלי זה תהליך של ניקוי וזה לא יחסר לי שיהיה לי את האחד שלי ב"ה.
כמו שאני לא יכולה לחלל שבת גם אם לפעמים "בא לי" ... ועוד כאלה "חוקים" שיכולים להשמע טיפשיים לחילוניים. זו אני זו האמונה שלי, זה מה שמחיה אותי, אם אזרוק את זה לפח מה ישאר ממני?
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

ואני שמחה על תגובות... למרות שזה לא הכי מעניין כאן מישהו...(-:
יום נפלא.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

למרות שזה לא הכי מעניין כאן מישהו

מה???
תנועת_המים*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

זו הייתי אני שם למעלה שתהיתי לפשר המשפט
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

תנועת אחות יקרה,
באמת תהיתי איך זה ששני אנשים כתבו פה.. (-:
ביום א' מגיע ההוא מחו"ל, ועם הדוס כנראה אפגש מחר...
מקווה שיהיו התפתחויות מעניינות....
תנועת_המים*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

תקועה. הזמן לא זז ועם זאת טס. ממציאה דאגות כדי לא לדאוג.
מר עצב בא לביקור, ביקור שקט, מנומס כזה. הוא מציץ מידי פעם אחורה
שנינו יודעים שיש שם איזה ילדון פחד אחד שבטח הולך אחריו.
הייתי רוצה לתת לשניהם חיבוק גדול. ודי כבר, לאהוב- לאהוב- לאהוב
אינטו_איציה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

הי יערה,
הייתי במקום מגורייך הצפוני בחמישי האחרון, היתה חתונה...
חשבתי אולי את אחת מהחמודות שהסתובבו שם..:-)
קשרים ויראטולים. לכי תביני...
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

לאהוב- לאהוב- לאהוב (()) כן!
ודי כבר נכון!
אבל האהבה.... נהייתה מצרך נדיר...
הוא בא לשבת ההוא מחו"ל... והוא חמוד וכייפי ואוהב אותי ורוצה אותי,ומוכן להשאר בארץ בשבילי, וזה כייף להזכר שקיימת האפשרות שמישהו ממש יתלהב ממני... אבל אוף- אני לא ממנו. וכמה שניסיתי לראות את הטוב ולפתוח את הלב- זה לא עבד- זה לא מה שחיפשה נפשי... זה דומה... )-:
אינטו דווקא בחמישי האחרון הייתי בת"א.. אז לא הייתי מהחמודות שהסתובבו שם... (וגם לא זו שעמדה מתחת לחופה) (-:
בפעם הבאה שתהיי כאן את מוזמנת.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

האם בשביל להתחתן אחד הצדדים צריך להתפשר ולהסכים להתחייב למרות שלא ממש בטוח?
או ששני הבני זוג צריכים להיות בטוחים במאה אחוז שזה הדבר הנכון לעשות?
אולי אני צריכה להתאמץ לאהוב אותו? (איך?)
כי זה היה יכול מה זה לסדר לי את החיים.
תנועת_המים*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

אבל האהבה.... נהייתה מצרך נדיר...

אני לא בטוחה בקשר לזה

חווה אלברשטיין אומרת:

האהבה מאלתרת
האהבה לא קוראת תווים
יש מנגינה שחוזרת
אך היא נסתרת בין הצלילים.

האהבה מאלתרת
האהבה מפתיעה תמיד
איש לא נותן אות מתי להתחיל
איש לא כותב בשבילך תפקיד.

יש להקשיב ללא הרף
להצטרף בדקה הנכונה
האהבה מאלתרת
לך בעקבות המנגינה.
תנועת_המים*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

אבל איך אפשר להקשיב ללא הרף? יש כל-כך הרבה רעש מסביב|אוף|
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אוי אני כל כך אוהבת את חוה אלברשטיין והשיר הזה....
תודה(())

אבל איך אפשר להקשיב ללא הרף? אולי להתאמן , להרגיש את הלב, להתפלל...
קראתי את סוף הדף גשם של אסימונים,היא כותבת שהיא חזרה לימי הרווקות העליזים.... (ברוכה הבאה ..)
ומאוד מזדהה, יש לי מזוגיות זכרונות של חויות נעימות של ביחד,אהבה ושלווה, וגם זיכרונות של תסכולים גדולים של פרידות כואבות או כל מיני מריבות ובכי במיטה וסבל רב.
אז מתוך ניסיון חיים די עשיר בנושא הזה קשה להתמסר מחדש... קשה.. כקריעת ים סוף.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

"ההוא מחו"ל"- לא, .. כמו שאומרים..נשארים ידידים....
יש אחד חדש שהכרתי דרך חברה.... שאני מתלהבת ממנו....
אולי בזכות האתר הזה תתגלה אצלי איזושהי הפרעה של "מחפשת סידרתית"....
אם לא אמצא את שאהבה נפשי (ח"ו) אולי אמצא מחלה נפשית.....(ח"ו)
שבת שלום...
שליחת תגובה

חזור אל “דפים למיון”