גלגולי נשמות

אלונה_רוטר*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 22:25

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אלונה_רוטר* »

אני רציתי לספר לכם על שיחזור גילגולים.
זו חוויה מדהימה.אני עשיתי קורס של שיחזור גילגולים וגם עזרתי למנחה בקבוצה
אחד.
זה נורא מרתק לחוות את החיים הקודמים. פתאום אני קיבלתי פרספקטיבה אחרת על החיים הנוכחים. חוויתי תחושה של מוות ותחושה של אושר שאחרי זה.
אין לי יותר פחד למות. חוויתי גם גילגול עם אימא שלי, והבנתי שדברים שהיא עשתה לי
זה כלום לעומת מה שאני עשיתי לה. זה שיחרר לי את הכעסים שהיו לי עליה, והיום יש
ביננו יחסים נהדרים.
עם מישהו מעונין לקרוא בנושא, אז שם הספר הוא: "שורשים ושיעורים בזמן" מאת ד"ר וייס
ענת_ג*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2001, 16:57
דף אישי: הדף האישי של ענת_ג*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי ענת_ג* »

בדיוק היום שמעתי סיפור, על ברהמין אחד שהיה מקורב מאד אצל האלים, ועל ערש מותו התאפשר לו לשאול,לתוך מה יתגלגל בחייו החדשים. ובזכות הקשרים שהיו לו, קיבל תשובה:
"בחצר שלך עומדת החזירה להמליט.יוולדו לה חמישה חזרזירים ואתה תהיה אחד מהם, זה עם הכתם מעל העין."
הברהמין,שלא חפץ לחיות כחזיר, קרא אליו את משרתו הנאמן, והורה לו לשסף את גרונו לכשיוולד כחזיר.המשרת הבטיח למלא את הבקשה.
אולם כשנפטר הברהמין, והחזירה המליטה, והמשרת ראה את החזרזיר עם הכתם, והתקרב אליו עם הסכין,אמר החזרזיר:
"אל תהרוג אותי.אל תהרוג אותי."
אבל ציווית...ביקשת...
"נכון.כברהמין לא יכולתי לראות, שגם להיות חזרזיר זה בסדר."
צפריר_שפרון*
הצטרפות: 04 יולי 2001, 00:31
דף אישי: הדף האישי של צפריר_שפרון*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי צפריר_שפרון* »

נמוש,
  1. יש להבין שה"מתקשר" הינו רק אמצעי להעברת מידע, מידע זה מגיע מעולם הנסתר. אותו מידע שמגיע מעולם הנסתר "עובר" דרך המתקשר, וכאשר זה, המתקשר, נקי מהעברת דעותיו ותפישותיו (נקי עד כמה שניתן) הרי שיעבור מידע מדוייק שלעתים גם "מצמרר". הנסתר, אותו מקור שמספק את אותו מידע, אינו זקוק לחושי הכלי המעביר (המתקשר), ולכן כל קשר בין הכלי המעביר (המתקשר) והכלי המקבל (במקרה זה את) יהיה מספיק. מכאן גם דרך הטלפון.
  2. כן, כל אחד יכול לתקשר, זה רק עניין של רצון אמיתי ונכונות להפתח אל הנסתר. מי שמבקש באמת את גילוי הנסתר - הנסתר יתגלה בפניו.
  3. אני באופן אישי מצאתי שכאשר עשוי להיות קשר בין מי שהייתי בגלגולים קודמים למי שאני היום, וקשר זה עשוי להועיל למי שאני היום באופן זה או אחר, או במילים כאשר הכרת וידיעת גלגולי הקודמים רלוונטית לחיי העכשויים יש מקום לעבוד עם תפישה זו, לחקור וללמוד. לדוגמא, כאשר אני מגלה שבגלגול קודם כזה או אחר הייתי נאמר אחראי על שמירת האש אני יכול להבין מדוע אני פירומן בגלגול הנוכחי.
כלומר, מידע על גלגולים קודמים עשוי לפתור (אפילו אם זו סתם אשליה) קונפליקטים פנימיים עכשוויים.
לגבי היהדות - איני מצוי בכך מספיק.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי בשמת_א* »

נמוש, אני ממש ממש לא מתקשרת ואפילו לא בסביבה, אבל גיליתי, לתדהמתי, שלפעמים אני פשוט "יודעת" דברים על בן אדם, ואני לא יודעת מאיפה, והם מדוייקים לגמרי - ואני מרגישה, שזה קורה כשאני "פותחת" משהו אצלי ופשוט "נותנת לזה לקרות". אין לי מושג מה, אבל כשזה קורה אני עצמי נדהמת, לא רק מי שאני יודעת עליו.
כרמלה_ודן_מיכאל*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 23:52
דף אישי: הדף האישי של כרמלה_ודן_מיכאל*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי כרמלה_ודן_מיכאל* »

אני מסכימה עם הדברים שנכתבו ע"י צפריר.
מנסיוני המועט בעניין, יש ערך ל"עבודה" עם גילגולים רק כשרוצים לשחרר אנרגיה שמפריעה לנו לתפקד ביום יום. אחרת זאת סתם רכילות, גם אם היא נוגעת לי ואין לזה ערך מוסף לחיים בעולם זה. אם ישנו איזשהו מטען ריגשי שאני לא מצליחה לשחרר לגמרי באמצעות "כלים" אחרים אז זאת בהחלט אפשרות טובה.ייתכן ושרש העניין, הבסיס נמצא בחיים קודמים וכך אוכל לשחרר את המטען.
כמו כן לדעתי הדבר החשוב ביותר במידע על גילגול קודם, זה שכל המידע בא ממני ורק ממני. יכל להיות מולי מנחה/ מורה/ מתקשר/ מטפל אבל המידע אודות מה שארע בגילגול x ,יכול לבוא רק מתוכי, הוא חלק מהרגש שלי, מהחוויה שלי מהזכרון של הנשמה שלי. לעשות גילגול בדרך שאני מדברת עלייה, זה בכלל לא מפחיד. אי אפשר להוכיח אם הגילגול הנחווה הוא פרי דמיוני או שזה באמת קרה. בעצם זה לא משנה, כי כל סיפור שאני אמציא על עצמי בדמיוני שלי בא מתוכי, וכל מחשבה - ודמיון הוא מחשבה, באה מתוך הרגשות שלי והאמונות שלי, היא חלק מהחוויה שלי.
לגבי היהדות, לפי היהדות נשמה של יהודי תמיד היתה יהודי, ז"א שנשמה יהודית מתגלגלת רק ליהודי. זה די בעייתי, ידוע על אשת ציבור מפורסמת שטענה שבגילגול קודם היא הייתה בודהיסטית או משהו בסגנון, כלאמר לא יהודיה וזה עורר הדים. כמו כן לפי הידוע לי, עפ"י היהדות, נשמה יכולה להיות זכר או נקבה ולא ייתכן שינוי מין בגילגולים.
שמעתי פעם מחבר חרדי של המשפחה, שאחת הסיבות עפ"י הקבלה לכך שאנו צריכים לברך על האוכל, למשל על תפוח עץ, היא כדי לשחרר את הנשמה הכלואה בתוכו.
איש איש על פי דרכו ואמונתו.
אמיל*
הצטרפות: 18 דצמבר 2002, 22:40

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אמיל* »

למי שעדיין מתעניין , יש ספר מדהים בעיני , שנקרא " מסע הנשמות " ובו מתאר פסיכיאטר אמריקאי , ע"י טיפולים בהיפנוזה למטופליו ,אשר הובילו אותו אל התקופה "שבין החיים" כלומר בין גלגול לגלגול, והם מתארים לו בפרוטרוט את מה שהם חווים תוך כדי הכוונה שלו , במצב ההיפנוטי.
ספר מאלף למי שמחפש ומתעניין בנושא הוא שופך אור מנקודת מבט מעניינת שנכתבה ותוחקרה בשפה פשוטה ובצורה היררכית.
ספר נוסף "שיעורים ושורשים בזמן".
עדי_יותם*
הצטרפות: 07 אוקטובר 2001, 22:47
דף אישי: הדף האישי של עדי_יותם*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי עדי_יותם* »

לגבי היהדות, לפי היהדות נשמה של יהודי תמיד היתה יהודי, ז"א שנשמה יהודית מתגלגלת רק ליהודי. זה די בעייתי, ידוע על אשת ציבור מפורסמת שטענה שבגילגול קודם היא הייתה בודהיסטית או משהו בסגנון, כלאמר לא יהודיה וזה עורר הדים
שמעתי הסבר אחר שיכול לפתור את ה"בעיה" הזו - אם בגלגול קודם לא היית יהודי, אבל הנשמה בחרה הפעם להתגלגל בגוף של יהודי - זהו, אבוד לך - מעתה תתגלגל אך ורק כיהודי. זה דווקא מסתדר עם תפיסת הגיור והמומרים ביהדות, לא?
אמיל_ע*
הצטרפות: 30 דצמבר 2002, 00:10
דף אישי: הדף האישי של אמיל_ע*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אמיל_ע* »

היהדות טוענת כי יש שני סוגי נשמות עיקריות , נשמה של גויים, הנקראת בפיהם נפש( לגוי אין נשמה) ונשמה של יהודי שהיא הדרגה הגבוהה מבין החיים עלי אדמות. כמובן שזה אינו נכון , וגם זה שיהודי יגיע תמיד יהודי , זה ניסיון של הדת היהודית להמשיך לשמר את הסגולה של העם היהודי, כאילו זה מועדון אקסלוסיבי בלי אפשרות לצאת ממנו או להכנס אליו.
נועה_ברקת*
הצטרפות: 30 יוני 2002, 17:11
דף אישי: הדף האישי של נועה_ברקת*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי נועה_ברקת* »

ההסבר ששמעתי - קבוצת הנשמות שהיתה במעמד הר סיני נושאת בתוכה את הזיכרון הזה לנצח וכך אפשר להבין את הטענה שהיא נשארת יהודיה תמיד - ז"א בכל גלגול שהוא (גם איניאנית..) היא תשמר את הזיכרון הזה בתוכה.
עברתי בתוקף עבודתי כעיתונאית הרבה מפגשים עם מתקשרים שונים וכיום אני חושבת שזה הכרחי לבדוק היטב מיהו האדם שעומד מולכם ולקחת בהסתייגות גדולה את דבריו. עולם הנסתר די דומה למה שקורה בגלוי - יש כל מיני טיפוסים, בינהם נוכלים וחורשי רע ואם אין למתקשר כלים להבחין בינהם זה ממש יכול להיות רע. דרך אחת לבחון האם למתקשר יש יכולת התמצאות היא לבחון כיצד הוא מתפקד בעולם החומרי. אם הוא ממש לא מבין מימינו ושמאלו זה גם מה שקורה לו "שם למעלה".
בלימודי הייעוץ הביוגרפי שאני לומדת גלגול נשמות הוא עניין מקובל לגמרי, אבל הטענה היא שלכל עניין שבאנו איתו יש גם ביטוי אמיתי ונגלה לעין בחיינו. ז"א אם צפריר היה שומר על האש, בהחלט נראה את התכונה הזו חוזרת על עצמה. אפשר בהחלט לומר שהתכונות החזקות שלנו הם שמהו שאנחנו מביאים איתנו.
אמיל_ע*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אמיל_ע* »

לגבי השורה הראשונה שלך, אני מאמין שכל ארוע קולקטיבי או פרטני בו לוקחות חלק ,נשמות מסויימות ,כמו מעמד הר סיני /התרסקות הטיטאניק/ השואה וכו',הוא זכרון שיחרת אצל כל נשמה לנצח. זהו בעצם אוסף ההתנסויות של הנשמה , שמשפיעים עליה להמשך דרכה.
האם בכך שהשתתפתי בארוע היסטורי כזה או אחר , ייאפשר לאמר שאני משתייך לעם הזה מעתה ועד עולם , לא נראה לי.
נשמה_יהודית*
הצטרפות: 31 דצמבר 2002, 15:49

גלגולי נשמות

שליחה על ידי נשמה_יהודית* »

נשמה יהודית היא לא מתנשאת על אחרת- יש לה פשוט תפקיד בעולם- להביא את האמונה באל אחד. התפקיד הזה עדיין חי וקיים.
באופן אישי גם נוח לי לחשוב שלא התגלגלתי בנשמה של חתול- כן מתחשק לי להרגיש יותר חשוב מאשר חיה ,נדמה שפה הועלתה ה"טענה" נגד היהודים שחושבים את עצמם לעם עם יחודיות בנשמה (שזה נשמעת ייחודיות די אמיתית ורצינית)מתוך איזו התנשאות וכוק ולא היא - כי אם תפקיד בעולם ששונה מנשמה יהודית לאחרת- ואגב, מתברר לי עם השנים שלתפקיד הזה יש יותר חובות מזכויות.
אמיל_ע*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אמיל_ע* »

נשמה יהודית חביבה,
מהדברים לעיל לא הבחנתי בנימה של התנשאות או התקפה על הנשמה היהודית. אני פשוט מבקש להבהיר שנשמה יכולה לבחור להגיע כנשמה יהודית בגלגול מסויים ,ללמוד את מה שהיא אמורה ללמוד ולחוות כיהודי , אם תרצי גם להביא את האמונה באל אחד או WHAT EVER U NAME IT,אבל בסיום התפקיד הזה היא ממשיכה הלאה לחוות עוד חוויות וללמוד שיעורים נוספים הן כנשמה טיבטית,הודית,אמריקאית וכו'(לא אמרתי חיות כי ממה שאני יודע נשמות בני אדם מתגלגלות כבני אדם).
התנשאות... רק מי שמרגיש נחיתות יכול להרגיש כי מישהו מתנשא עליו, זה עניין של בחירה להיות קורבן. 8-)
אבו_סלים_ובניו*
הצטרפות: 14 אוקטובר 2003, 22:47

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אבו_סלים_ובניו* »

תחשבו על הסבל הנורא שבגלגול נשמות:
העולם נהרס, לפעמים אפשר להגיד "אחרי המבול". אחרי שאמות תהיה מלחמה נוראה, האוויר יהיה מזוהם, מלחמה גרעינית, מים מזוהמים. אני לא אסבול מזה.
אבל, אם יש גלגול נשמות אי אפשר לברוח מהדברים הנוראיים האלו.
< כשאמות אתרום את גופתי לתחנת האכלה >
ארני_ש*
הצטרפות: 21 ספטמבר 2003, 07:18
דף אישי: הדף האישי של ארני_ש*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי ארני_ש* »

הנשמה שלך עדיין תתגלגל .... לא, אי אפשר לברוח!
נורית_מ*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2001, 17:51
דף אישי: הדף האישי של נורית_מ*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי נורית_מ* »

ככה שצריך לשמור על העולם לא בשביל הילדים אלא בשביל עצמנו.
ברונית_ב*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 14:16
דף אישי: הדף האישי של ברונית_ב*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי ברונית_ב* »

ארני, כן, ברור, אבל לא בהכרח בגוף פיזי. אולי אפשר להיות בגילגול הבא פיית חלומות... (-;
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

מה זה גלגול נשמות?
נשמה_אחת*
הצטרפות: 24 מרץ 2004, 11:54

גלגולי נשמות

שליחה על ידי נשמה_אחת* »

אני קיבלתי מסרים על גיגלולים שלי בהקשר לחיים שלי כאן שמאד עזרו לי להבין דברים ולקבל אותם.
למשל, שהבת שלי הייתה בעברה מרפאה ואף עסקה במאגיה שחורה, ולכן היא מסרבת לקחת כל סוג של תרופה, אפילו טבעית.
על כל פגע (שריטה, מכה, פצע) היא מבקשת קוביית קרח בשקית או במגבון(מים- מקור החיים).
עד שנודע לי על הגלגול הקודם שלה, הייתי מפתה אותה לקחת תרופות/תמציות בכל מיני דרכים או שמה לה בסתר טיפות בשוקו... (אפילו פרופוליס ואכיניציה)
אך לאחר שנודע לי על הגלגול ההוא ועל הידע שיש לה בנושא, וגם על הנסיון המר שהיה לה עם זה (ועל כך בפעם אחרת), אני מכבדת את הרצון/צורך שלה בלרפא את עצמה ובהמנעות שלה מתכשירים.
לאחרונה היא מוכנה לרסס מהתמציות של צפריר שפרון (בעיקר "חסינות"), אבל רק על הגוף ולא בפה (זה גם לא הכי טעים...). אני גם מאפשרת לה לקבוע את המינון של ה"ריסוסים" ובאופן מאד לא מפתיע, היא מציינת 2-3 ריסוסים במצבים חמורים יותר ומציינת שהיא רוצה רק ריסוס אחד במצבים קלים.
אבל מה שחשוב הוא שאני היום מבינה אותה וגם סומכת עליה שהיא יודעת למה היא זקוקה.
כמובן שאני לא שוכחת את האחריות שלי כאמא, ובמקרים קשים אני בהחלט קובעת עובדות בשטח גם אם זה נגד רצונה (לתת לה אקומול כשהיה לה חום של 40.9 עד שמגיעים לרופא).

אני נמנעת מלהתעסק בגילגולים שאינם רלוונטים לחיים כאן. אולי זאת הכוונה בהקשר הרכילותי.
שאלתי פעם את המתקשרת שלי לגבי גלגולים קודמים עם אמא שלי, והיא אמרה לי שזה לא מתאים עכשיו שאעסוק בזה
ועזבתי את זה. כנראה שיש לי שיעור לעבור איתה בחיים האלה.

אני חושבת שצריך מידה של בגרות על מנת לקבל מידע אודות גילגולים קודמים ולדעת לעשות שימוש חיובי במידע.
לזכור שזה היה וזה לא עכשיו ובחיים האלה יש לנו הזדמנויות חדשות. ושהכל כפי שהוא צריך להיות.
אמבט_ים*
הצטרפות: 18 מרץ 2003, 00:27
דף אישי: הדף האישי של אמבט_ים*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אמבט_ים* »

תמי, כל הכבוד על ההבנות והתובנות, למרות הקושי וכאב הידיעה, ושמצאת את התשובה לעשיית תיקון בחייך. (())
אלה*
הצטרפות: 07 פברואר 2002, 12:31

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אלה* »

בעקבות הדיון כאן חיפשתי מקומות שאפשר ללמוד עוד על תקשורים וגלגולים ואני שמחה לשתף אתכם בדבר הראשון שמצאתי.
forums]עידן-הדלי list[/po].php
פלוני_אלמונית*

גלגולי נשמות

שלום לכולם.רציתי לדעת האם ניתן לדעת מה היית בגילגוליך הקודמים מבלי לעבור טיפול בהיפנוזה אצל פסיכיאטר ואולי גם תנסו להסביר לי באיזו צורה אתם חווים את הגילגולים הקודמים.
תודה.
ברונית_ב*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 14:16
דף אישי: הדף האישי של ברונית_ב*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי ברונית_ב* »

פלוני, אפשר לחלום את זה.

חוץ מזה -
מבלי לעבור טיפול בהיפנוזה אצל פסיכיאטר
אין לזה כלום עם פסיכיאטריה. רוב המטפלים בתרפיית גלגולים הם לא פסיכיאטרים, להוציא את בריאן וייס כמובן.
אסכולת ה"סתם לדעת" נקראת בפי בעלי המקצוע "תיירות גילגולים" - לא שזה פסול, זה באמת מסקרן, אבל לא בעל הרבה ערך.
הרעיון הוא להבין איזה רגש או סיפור תקוע לך מחיים קודמים ומפריע לך כאן עכשיו ברבדים סמויים - ולשחרר אותו באמצעות הטיפול.
ולא מדובר בהיפנוזה כי אם בהרפיה עמוקה. אתה מודע לקיום שלך כאן ועכשיו לאורך כל הטיפול ויכול לקפוץ החוצה בכל שלב.
יעל_זלאיט*
הצטרפות: 07 מאי 2003, 16:21

גלגולי נשמות

שליחה על ידי יעל_זלאיט* »

ברונית, ספרי עוד..??? בבקשה
קרן_יער*
הצטרפות: 19 מאי 2004, 11:08
דף אישי: הדף האישי של קרן_יער*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי קרן_יער* »

האם ניתן לדעת מה היית בגילגוליך הקודמים מבלי לעבור טיפול בהיפנוזה
כילדה קטנה מאוד, סיפרתי סיפור מאוד מפורט על חיי שלי עם בעל וילד. פרטי פרטים. שמות זרים שלא מוכרים באף שפה. גם היום זה מרגיש לא כמו סיפור מומצא אלא כמו זכרון ממשי, רק שהפרטים רובם אבדו...
מעדיפה_בלי_שם*
הצטרפות: 15 יולי 2004, 19:40

גלגולי נשמות

שליחה על ידי מעדיפה_בלי_שם* »

אנ חוויתי מחדש את המוות של אחד הגלגולים הקודמים שלי כשהייתי על טריפ/אסיד. הייתי רוצה לציין שלא לקחתי הרבה טריפים בחיי כי אני אדם רגיש ואינטואיטיבי מטבעי והטריפים הכניסו אותי לרגישות יתר. נזכרתי פתאום כיצד הייתי ילדה בהרי מזרח אירופה. עשו בכפר שבו גרתי פוגרום. המוות היה מהיר. פחדתי. הייתי רק בת 3.
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

גלגולי נשמות

שליחה על ידי שרון* »

שמעתי שזכרונות מחיים קודמים מגיעים עם מוכנות האדם לקבל את המידע ללא פחד,
אני מרגיש שהידע לגבי העבר יוכל לעזור לי להתממש בהווה.מצידי אני מוכן ומסוקרן...
האם מישהו מוכן בבקשה לקדם מפגש?
נועה_ברקת*
הצטרפות: 30 יוני 2002, 17:11
דף אישי: הדף האישי של נועה_ברקת*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי נועה_ברקת* »

הרבה אנשים כיום "יודעים" משהו על הגלגול הקודם שלהם. חלק בצורה יותר מודעת וחלק פשוט בתחושה.
אפשר להגיע לידע כזה על ידי חקר של החיים האלו, במיוחד של שבע השנים הראשונות לחיים, שמהוות חזרה מתומצתת על הגלגול האחרון. לאו דווקא בצורה הפשטנית (כשרון או נטייה מסויימת) אלא בצורה שמנסה להבין כיצד נטיה בחיים מסויימים מתפתחת למשהו אחר בחיים שלאחר מכן.
וצריך לזכור שכל מה שקורה לנו בחיים האלו הוא החשוב ביותר קודם כל. לברוח מהתמודדות כאן ועכשיו על ידי הסברים מחיים קודמים, זה לא דבר טוב. להתממש בהווה, אפשר גם בלי לדעת כלום על החיים הקודמים...
שרון*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי שרון* »

הכוונה היא לא לברוח מהתמודדות כאן ועכשיו על ידי הסברים מחיים קודמים אלא להבין חסימות ודפוסי
התנהגות המושרשים במעמקי התת מודע וללא ספק קשורים בעבר הלא מודע-אישי ו/או קולקטיבי
הדף הזה חדש לי,לא ידעתי שברמות תודעה גבוהות יש עדיין חלוקות : נשמה של יהודי,נשמה של גוי
נשמע קצת מוזר,לא?
גם_אני_מעדיפה_ללא_שם*
הצטרפות: 18 יולי 2004, 13:17

גלגולי נשמות

שליחה על ידי גם_אני_מעדיפה_ללא_שם* »

"יציאה" תמוהה של הבן שלי 5.5 לפני כמה ימים: " אמא אני הייתי יותר גדול ממך פעם לפני שנולדתי". לא התייחסתי לזה במיוחד כי לא נראה לי בריא לפתח אצלו את הנושא.
שרון*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי שרון* »

אי התייחסות משמשת כתגובה לפעמים אך ההצהרה היא מסקרנת במיוחד
אני כבן שלושים ולא זכיתי עדיין לזכור גלגול קודם...
דורית*
הצטרפות: 01 ינואר 2003, 19:31

גלגולי נשמות

שליחה על ידי דורית* »

דף מסקרן ומעניין ביותר.
שאלה לברונית ב : כתבת שאפשר לחלום את זה. האם את מוכנה לפרט? איך אפשר לגרום לכך שנחלום על מה שאנחנו רוצים?
פלוניתוש*
הצטרפות: 31 דצמבר 2003, 22:04

גלגולי נשמות

שליחה על ידי פלוניתוש* »

צריך גם לזכור שאפשר להתגלגל לכל עם..מי שהיום עומד במחסום מחר אולי יעמוד בו בתור... ככה שלהתיחס בכבוד ומתוך חמלה לאחרים זה בעצם כבוד עצמי...מי שהיום גבר מחר יהיה אישה..היום עני מחר עשיר..ובקיצור: לכולם יהיה טוב כשלכולם יהיה טוב.
גלגולית*
הצטרפות: 17 אוקטובר 2004, 17:54

גלגולי נשמות

שליחה על ידי גלגולית* »

זה מאוד מעניין אותי , מישהו יכול להסביר לי איך אני יכולה להתחבר לגילגול הקודם שלי ? איך אפשר לדעת מבלי היפנוזה?
איך אפשר להתחבר לנשמות שעזבו את העולם ?
אמא שלי נפטרה כשהייתי בת 15 , עכשיו אני בת 25 ,וחלמתי לפני כמה חודשים שאמא שלי הגיעה אליי לחלום והיא באה בדמות של אישה אחרת עם שם אחר היו לה שתי בנות והיא סיפרה לי עליהם ועל החיים החדשים שיש לה , החיים שהיא התגלגלה אליהם, היה ברור בחלום והיא גם הסבירה לי איך התגלגלה לחיים החדשים האלה אבל היא לא שכחה אותי למרות החיים החדשים שיש לה והמשפחה החדשה.. היא גם נתנה לי את השמות של הבנות שלה , את השם החדש שלה כולל שם משפחה ובאיזה עיר היא גרה ..ואז אמרה לי שאני צריכה להתעורר מהחלום עכשיו , ושהזמן שלה תם - היא לא יכולה יותר למסור פרטים וכשאני אתעורר אני אזכור את החלום לפרטיו אך לא אזכור את השמות והתאריכים שמסרה לי - ושאדע שטוב לה בחיים החדשים . התעוררתי וכך היה - זכרתי הכל לפרטים כולל את הבית בו הייתי לפרטיו- את הדמות אותה ראיתי לפרטים - אך לא זכרתי שום תאריך או שם שמסרה לי.. התעוררתי בבוקר ופתחתי ספר טלפונים בעיר בה היא הייתה בחלום (את זה כן זכרתי) והתחלתי להסתכל על שמות משפחה בתקווה להזכר בשמה החדש של אימי בחלום או אולי בשמותיהן של בנותיה החדשות אך ללא הועיל - הדברים נמחקו מזכרוני למרות שידעתי בנקודה מסוימת כל מה שהייתי צריכה לדעת כדי למצוא את הנשמה שלה בעולם הזה ...אני יודעת שהיא חזרה וחיה פה ואולי גם נתקלתי בה אך בעצם לעולם לא אדע..
תושתוש*
הצטרפות: 19 ספטמבר 2004, 12:45

גלגולי נשמות

שליחה על ידי תושתוש* »

שלום כולם!!!!!!!
קודם כל, לכל מי שמבקש לקרוא עוד על סיפורי גלגולי נשמות, אני ממליצה על "האמת היחידה" - זה בא בשני כרכים, ואמנם הספר נכתב במטרה להוכיח את קיומו של הקב"ה יש בו פרק (באחד הכרכים, או בשניהם... קראתי את זה לפני זמן די רב...) או שניים בנושא גלגולי נשמות וסיאנסים, עם כל מיני סיפורים. אה, ואני ממש מבקשת: אל תלכו לעשות סיאנסים בהשפעת הספר הזה... אולי יום אחד תבינו את הבקשה הזאת, אבל אני מבקשת ממש ממש ממש ממש ממש ברצינות שלא תעשו סיאנסים בהשפעת הספר הזה...
ורציתי לדון במשהו שנאמר שלדעתי הוא טעות:
נאמר כאן שנשמה יהודית תמיד תהיה יהודית, ושלגויים אין נשמה אלא יש להם נפש ולכן היהדות היא כאילו מועדון אקסקלוסיבי שהכניסה או היציאה ממנו אינן אפשריות, אבל זה לא נכון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ברור שגויים יכולים להתגייר (להכנס לדת היהודית)!!!
המגבלה היחידה על גוי שמתגייר היא שהוא לא יכול להיות אף פעם נביא, כלומר הוא לא יכול להגיע אל הדרגה הזו של הנבואה, כי הוא נולד כגוי, וזה לא רלוונטי מימינו אנו, כי כיום נבואה ניתנה רק לשוטים, אבל הוא כן יכול להיות גאון בתורה... וחוצמזה, ישנו הסיפור על הלל הזקן שהיה אמור להיות נביא, הוא בהחלט היה מתאים, אבל הוא לא היה כי הדור שלו לא היה ראוי לנביאים... ויש גם רבנים ידועים שהם למעשה גרים או בנים של גרים. רבי עקיבא היה בן לגרים! יש גם מצוות מיוחדות ביחס לגר. אסור להזכיר לו את הימים בהם היה גוי, מחשש פגיעה, כי הוא אולי מעדיף שלא לזכור את הימים ההם. חשוב רק לזכור שכדי להתגייר יש לפנות לרב מוסמך, כי הגיור נעשה בשלבים, ואסור לדלג עליהם.
גלגולית*
הצטרפות: 17 אוקטובר 2004, 17:54

גלגולי נשמות

שליחה על ידי גלגולית* »

מעניין ...איפה מוצאים את הספר הזה אם אני גרה בחו"ל ? האם ניתן להזמין און ליין ?
קורל*
הצטרפות: 23 ינואר 2005, 17:31

גלגולי נשמות

שליחה על ידי קורל* »

איך אני יכולה להיזכר בגילגול הקודם שלי??
phil_o_sofi*
הצטרפות: 23 ינואר 2005, 23:54

גלגולי נשמות

שליחה על ידי phil_o_sofi* »

tushtush
i wonder were you got the facts you sherd in this page?
i know its a wast of time (haval al hazman) to argu in maters of fath(emuna)...you creat your realety with your
thoghts...
maybe its corect and the jewish religion is an exlusive club.......
if its not....then its the bigest ego trip that has ever been invented by man....
jewdaisem by the way is not alone in this trip.......
phil_o_sofi*
הצטרפות: 23 ינואר 2005, 23:54

גלגולי נשמות

שליחה על ידי phil_o_sofi* »

by the way
in his book "the tibetan book of living and dieing"
sogial rinpuche says that one of the great benafits of reincanation is
that you dont only live for the now,but you allso live for your life in future incarnation...meaning - would you want to have fresh drinking water in your next life?...then dont polut the drinking water sorces in this one!!
it gives a grater vision and purpos to life.....ther is a continuation...what a relife!
צחי_אליאס*
הצטרפות: 01 נובמבר 2004, 21:52

גלגולי נשמות

שליחה על ידי צחי_אליאס* »

קורל,

איך אני יכולה להיזכר בגילגול הקודם שלי??
שחזור גילגולים.

צחי.
אישו[email protected]*
הצטרפות: 27 פברואר 2005, 15:01

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אישו[email protected]* »

שלום לך, גם אני מאוד סקרן לגבי כל הנושא, אבל, עוד לא הוכח לי ממשיותו של נושא זה. כל מה שחויתי עד כה, בכל מני דרכים, היה זה בעזרת דימיוני בלבד. חויית מגע כלשהו עם רוח, אישות, או נשמות נבע בעיקר מדימיוני.
הייתי אצל מתקשרת שהיתימרה לספר לי כי היא ממול אבי ואימי ז"ל, אך, לא היתה מסוגלת לתת לי תשובה על שם כינוי שלי מילדותי. כשהיתעקשתי, נשלחתי לדרכי ולזכותה יאמר כי סירבה לקבל תשלום ולו קטן.
בכל אופן, אני מאוד מאמין כי יש דברים בגו, אך, טרם היגיע זמני לפגשם
אני גם מאוד ריאלי ומאמין כי גילגול נשמות הינו לוגיקה ממשי התפרקותנו, כניסתנו לגלגל מחזורי בטבע וחזרתנו לגוף אדם/אישה ןכו'.
למצב הצבירה הנוכחי הגיע dna שלנו לתנאים אופטימלים. מכאן הוא, שהזיכרון אותו נושא ה-dna שלנו, הינו גילגולים קודמים.
אני אסכם את דברי בזאת,,,, אם נכניס את עצמנו למצב היפנוטי, נוכל להגיע להיסטוריה שלנו, לפחות, לשתי גילגולים אחורה. אז אפשר לבדוק היכן אפשר לתקן פגמים ישנים ואם ניתן בכלל לתקנם.
אשמח להמשיך דיאלוג בכתובת [email protected] ,
פלוני_אלמונית*

גלגולי נשמות

אדם/אישה
הבנתי. אישה היא לא אדם...
צחי_אליאס*

גלגולי נשמות

אישו,

איש יקר,
מעלה אתה את שאלת השאלות, בה אני חושב תוהים רבים המתחילים בדרך הרוחנית, וגם להולכי הוותק. עד שמבין שבכוח הדימיון הוא המקשר בין הרוח לחומר באופן מסויים, מעלה תהיות אודות ממשות הרוח.
והוא שכאן מחפש אחר ממשות, יתרה מכך, אחר הוכחה, לאו דווקא ימצא במקום של ממשות פיזית אחריה מחפש. כשם שאוהב את אותה אישה, אין באמת יכול להוכיח לה בממשות הפיזית את הרגש מעבר להבעה כזו או אחרת. ולכשזה יבין, שבמקום לרדוף אחר הממשות וההוכחה, ימצא לנכון פשוט להיות נוכח באותו מקום של הרוח, אז ידע בממשות הרוחנית, אשר זו נשגבת מעבר להבנה פיזית לעיתים. שזו הפיזית מגבילה ומצמצמת, זוהיא הרוחנית מתרחבת עד אין סוף.

כל זו תלויה על חודה של האמונה, וכאן נזכר כי האימון חבוי באמונה. כך שיתאמן עד אינסוף, ירכוש ממשות רוחנית, ואז יגחגח ממקום של התבוננות, ולא של שיפוט כשזה אחר, יבוא וישאלו להוכחת קיומו של הרוח, ויזכר במקום שבו היה, ואז יתמלה הודיה רבה. וכך יהיה אם רק יתנסה.
<מורחב>

הייתי אצל מתקשרת שהיתימרה לספר לי כי היא ממול אבי ואימי ז"ל, אך, לא היתה מסוגלת לתת לי תשובה על שם כינוי שלי מילדותי. כשהיתעקשתי, נשלחתי לדרכי ולזכותה יאמר כי סירבה לקבל תשלום ולו קטן.
והרי היא רק מתקשרת ואינה אמא ואבא שלך, והרי היא מעבירה רק את המידע שהם בוחרים להעביר לה, לך.

וכאן כאשר מעמיד את אותה מתקשרת תחת מבחן, ומבקש אחר הוכחה, שבוחן אותה אם אכן מחוברת לרוח. ומכאן מעמידה הבריאה בחזרה אותו במבחן, עד כמה יאמין - במבחן האמונה. ושזו באה ועונה על בקשתו להעמיד במבחן.
ושזה נעלב מחזק את מקומו של ההוכחה. ונשאר מוגבל ולא מוגדל.
<מורחב>

שיחזור גילגולים, אכן נושא מאוד מרתק, ותמיד תהיתי מדוע משנה לאדם לדעת אם היה פעם כומר, או אולי חרגול, או סתם איש זקן, ואולי קליאופטריה. את מי מזין המידע הזה? על פי תפיסתי, אנו משחזרים אך ורק גילגולים אשר מהן ניתן ללמוד. למשל מאיפה מכירים אנשים?, למשל, מה סוחבים עיכובים כאלו או אחרים מגילגולים קודמים. אבל זוהי תפיסתי ואין היא מחייבת אף אדם ואישה.
וישנם שיעשו שיחזור גילגולים לשם הנאה, וישנם לשם הסקרנות, וישנם לשם הלמידה, וישנם כי פשוט ישנם.

מה שמזכיר לי שפעם ניתקלתי בהומלס בצומת גלילות, ותהיתי מאיפה אני מכיר אותו, ואני והראש שלי, ישר התחלתח להסיק, נו מגילגול כזה או אחר...
והרי אורך רוח וסבלנות, ופגישה שהצטלבה הביאו אותי לידי זיכרון שכולה אותו אדם קיבץ נדבות לפני ביתי לפני כ - 3 שנים.....

:-)

צחי.
חיים_ענבר*
הצטרפות: 19 מרץ 2005, 14:58

גלגולי נשמות

שליחה על ידי חיים_ענבר* »

שלום
אתם נפגשים עם כול מיני אנשים שונים ומשונים יש כאלה שהופכים לחברים נהדרים אבל אנחנו לא יודעים למה יש לנו קשר
כזה טוב עם אדם מסויים אנו אוהבים אותו בכול ליבנו ומוכנים לעשות למענו הכול.מצד שני יש כאלה שאנו רק רואים אותם ופשוט שונאים או מתעבים אותם וגם זה אנו לא יודעים למה.ובכן אלו הם הנשמות שהיו בגלגולים שלנו.יש כאלה שהציקו לנו
הרביצו לנו.זכרו יש לנו מוח עם הרבה זכרון ואנו זוכרים גם דברים שקרו לנו בעבר.חישבו על זה.
מחפש_את_האור*
הצטרפות: 03 אפריל 2005, 16:59
דף אישי: הדף האישי של מחפש_את_האור*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי מחפש_את_האור* »

שלום לכולם! קודם כל טוב למצוא אנשים שמשתפים בחוויות כאלה. אני עברתי חוויות דומות ומי ששיתפתי רצה לאשפז אותי....
במהלך טיפולי ריברסינג שעברתי פתאום הייתה תפנית רוחנית, ואחריה המון זכרונות מהשואה, כאלה שחווים בגוף ראשון. זה הדהים אותי לזכור דברים מגיל 3 ואחר כך מזמן הלידה שלי, אבל הקטע מהשואה פשוט השאיר אותי המום. אני לא מאמין (לא האמנתי?) בגלגולי נשמות וכו' וכל המיסטיקה הזאת תמיד הייתה מה זה רחוקה ממני. אני מרגיש כמו מכחיש עבמ"ים שפגש עב"מ ועכשיו לא יודע מה לעשות. אני משוכנע בחוויות שלי ובהיעדר הסבר אחר, אבל האם באמת אין הסבר אחר? ואולי הכל יציר הדמיון הלא מודע שלי? מי יודע?
פלוני_אלמונית*

גלגולי נשמות

סיפורי גילגול נשמות
אימא_לה*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2005, 20:15

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אימא_לה* »

אני נורא מסוקרנת לגבי גילגול נשמות ויש משהו שהייתי רוצה לשאול ומאוד שמחה אם הייתם יכולים לענות לי עליו:
הורדתי לפני כמה זמן את הסרט טיטניק וראיתי אותו המון פעמים במחשב עד שפעם אחת כאשר ראיתי אותו פתאום קפצה לי מין תחושה כזאת שהייתי על הטיטניק ולמרבה הפלא זכרתי הכי הרבה רק בקטעי הטביעה (יש קטע שבו הספינה מתהפכת והם מחזיקים ואט אט הספינה שוקעת בתוך המים וממש ממש הייתה לי תחושה שהייתי שם וגם היו לי כמה לילות רצוף חלומות על הטיטניק או יותר נכון על ספינות שאני עליהן ואז אני טובעת ויש סידרה שאני נורא אוהבת בערוץ שלוש ואני רואה אותה קבוע ובדיוק יום אחרי ההרגשה שהייתי שם הם עשו איזה קטע על גילגולי נשמות שכאילו בגילגול הקודם הם היו על הטיטניק והיו לי עוד כמה מין רמיזות...
האם יכול להיות שהייתי על הטיטניק או שהחלומות וההרגשות זה בגלל שראיתי הרבה פעמים את הסרט אשמח מאוד לתשובה כי אני נורא מבולבלת תודה
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

גלגולי נשמות

שליחה על ידי יעלי_לה »

בהחלט יכול להיות. אבל כמובן, לא בהכרח. אגב, אולי טבעת עם ספינה שהיא לא הטיטאניק דווקא.

אני למשל, הסקתי באופן הגיוני את המסקנה שבגלגול קודם כלשהו נרצחתי בסכין (או אולי רצחתי?). כשהייתי בכיתה ד' ראיתי סרט בטלויזיה בשם "הרצח ברחוב מורג", נרצחים שם אנשים בסכין עם שפריצים איומים של דם - מאוד לא מומלץ לילדים... אח"כ במשך חודשים חייתי בפחד ובמצוקה איומים, לא יכולתי להשתחרר מהמראה של הדם, וכל לילה הייתי מתעוררת מסיוט בדיוק בחצות ולא נרדמת עד הבוקר. הייתי בוכה לאמא שלי ושואלת אם אין איזה ניתוח שיכולים לעשות לי כדי להוציא את הזכרון של הסרט מהמוח שלי... אני יודעת, זה לא אומר כלום, אבל זה לא הכל. מאז שאני זוכרת את עצמי ועד התיכון היה לי פחד לא מוסבר מסכינים. בכל פעם שמישהו היה מחזיק בסביבתי סכין - ולא משנה אם זה סכין לחם, סכין מריחה, סכין יפני, אולר וכו' - אם לרגע אחד הסכין לא היה עסוק בחיתוך הדבר שלשמו נועד אלא מתנופף באויר, אפילו לשנייה, הייתי נהיית חצי משותקת ונתקפת בדחף להסתתר. כמה חברים מהכיתה גילו את הקטע הזה שלי והיו עושים לי דווקא, סתם מנופפים באוויר אולר בכלל לא בכיוון שלי, ואני הייתי נהיית משותקת ומתחננת שיפסיקו... אגב, לא היתה לי בעיה עם סכינים שהחזקתי בעצמי. בנוסף לזה, הפעם היחידה בחיי שהתעלפתי היתה כשנחתכתי באצבע וירד לי מלא דם - התעלפתי למראה הדם.

המסקנה די מתבקשת, לא?
צחי_אליאס*

גלגולי נשמות

הרבה פעמים בחיים אנו נתקלים במחזות שמטרתם היא אחת לתזכר את הנשמה שלנו באשר עברנו, או באשר צריך עוד לתקן. ולכן מתעוררת תחושה חזקה, של שייכות של עבר שהתקיים. כל שנשאר הוא לשחזר, ולשחרר.

צחי.
מחשבות*
הצטרפות: 08 דצמבר 2004, 13:49

גלגולי נשמות

שליחה על ידי מחשבות* »

כל כך הרבה אנשים יש בעולם היום, הרבה יותר מפעם. האם יתכן שנולדות נשמות חדשות, שיש כאלו שזה סיבוב ראשון שלהן?
רסיסים_של_אור*
הצטרפות: 21 אפריל 2004, 20:42
דף אישי: הדף האישי של רסיסים_של_אור*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי רסיסים_של_אור* »

כל כך הרבה אנשים יש בעולם היום, הרבה יותר מפעם.
אי תוהה אם זה בגלל שיותר אנשים "שורדים" ובעצם אולי נולדים אותה כמות רק שבעבר שיעורי התמותה היו עצומים ???
ומצד שני מגיע איזה "צונאמי" או "קתרינה" או רעש אדמה מטורף שלוקח בבת אחת חיים של אלפי אנשים !!
צחי_אליאס*

גלגולי נשמות

מחשבות,

הביטי, כל המסרים לאחרונה מדברים על סיום תקפידו של בית הספר לפיסיות "ארץ". לאור זאת אנחנו עדים לעזיבות של נשמות רבות בצורה מקובצת ומרוכזת שצריכות לסיים מס' תיקונים בגילגולים שונים, ולאו דווקא התווספותם של נשמות חדשות. האם בדבריך את מסתמכת על איזה נתון באומרך :
כל כך הרבה אנשים יש בעולם היום, הרבה יותר מפעם
סיגל*
הצטרפות: 27 יולי 2001, 00:02

גלגולי נשמות

שליחה על ידי סיגל* »

לכל המתענינים ממליצה מאוד על ספריו של בריאן וייס שנותנים הרבה מידע על כל הנושא וממקום מאוד מוסמך. "שעורים ושורשים בזמן", תובנות מעבר לזמן" ויש עוד שניים.
רונה*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2001, 10:59

גלגולי נשמות

שליחה על ידי רונה* »

אז ככה
יש לי יכולת מגיל צעיר לראות ולחוש בחיים קודמים מן כשרון טבעי שכזה
ללא מאמץ ובקלות אני גם יודעת איך לרפא ולפתור או לעזור לפתור בעיות שקשורות לגלגולים
אבל אני לא עוסקת בזה כמעט
רק מי שממש מבקש ושאני מוצאת שזה מתאים עכשיו
יש לי פחד מההשלכות של מה שאני אומרת או עושה
כלומר
רוב האנשים לא יכולים להגיע לזה לבד
אז למה שלא יחכו
למה זה צריך להגיע ממקום חיצוני להם???
מה אתם חושבים
האם זה פחד שלי שאני צריכה לנקות
או מנגנון הגנה חיוני וחשוב
אשמח לשמוע כל דעה
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

גלגולי נשמות

שליחה על ידי יעלי_לה »

בעיניי זה מנגנון הגנה חיוני וחשוב

לכי עם האינטואיציהשלך בלי פחד!
אמא_לביאה*
הצטרפות: 14 אפריל 2005, 09:45
דף אישי: הדף האישי של אמא_לביאה*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אמא_לביאה* »

זאת שאלה שמעסיקה גם אותי. לדעתי אין תשובה חד משמעית.
תלוי באדם שמולך.
אמא_חדשה*
הצטרפות: 21 אוגוסט 2003, 17:49

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אמא_חדשה* »

רונה מאוד מזדהה עם מה שאת אומרת...
גם לי מילדות מאוד מוקדמת יש תחושות מוקדמות על הרבה דברים.. נכנסתי לעולם המיסטיקה מאוד מוקדם ונסחפתי עד כדי איבוד זהות כמעט. לא ידעתי לנתב אנרגיות, והייתי גם סופגת מאנשים אחרים. פעם אמרתי לאבא של חברה שהוא בוגד, ומשהו רע יקרה לו ושבוע אחרי זה הוא לקה בארוע מוחי ששיתק אותו למיטה לשנה וחצי, היו לי עוד כמה סיטואציות דומות עד שהבנתי שאני בבעיה... היום אני מונחה ע"י מתקשרת ומטפלת כבר במשך כמה שנים, שעוזרת לי לארגן את עצמי. היא קישרה אותי לעולם האסטרולוגיה והטארוט רק בשביל שאוכל לפרוק אנרגיות שנאגרות בי, ולאט לאט אני עוברת איתה תהליך של למידה.
היא מסכימה איתי שאני עוד צעירה ולא יודעת לשלוט באנרגיות ולכן עדיף שלא אתעסק עם זה בשלב זה.
בקשר לגלגולי נשמות, עברנו לבניין חדש לפני כמה חודשים ולשכנה ממול יש ילד בן 4, ברגע שראיתי אותו התעוררה בי תחושה אמהית חזקה (וזה עוד לפני שילדתי), הבנתי ישר שהוא היה הבן שלי פעם וסיפרתי לכך על בעלי. כל פעם שאני רואה את הילד אני מוצפת ברגשות לגביו, אני פשוט אוהבת אותו ואפילו השכנה אומרת שזה מוזר כמה הוא אוהב אותי, אפילו כשהוא משתובב בבניין והשכנים מעירים לו אני תמיד יוצאת להגנתו. אין לי שום ספק לגביו, כמו שאין לי ספק לגבי עוד גלגולים שעברתי.
נעמי_בן_שיטרית*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2004, 22:15
דף אישי: הדף האישי של נעמי_בן_שיטרית*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי נעמי_בן_שיטרית* »

רונה ו אמא חדשה,

מטרת החיים בכל גלגול היא התנסות בבריאה.
אנו עושים זאת באופן מודע או שלא במודע בכל רגע.
כוונת הנשמה הבאה בגוף היא להגשים את עצמה (גשמיות) ולהתפתח לכדי שלמות - אהבה מוחלטת , בעולם הארצי.

מידע מחיים קודמים יכול לספק עבורנו תובנות בנוגע לשיעורים שאנו חווים בגלגול הנוכחי.
בעזרת המידע ניתן להרחיב את המודעות העצמית ולהתמקד בדרך של ההתפתחות האישית.

קבלת מידע שלא לצורך תובנות ושלא על מנת להתפתח, מיותר ולעיתים מבלבל ומפזר.

לכן מן הראוי שמידע מסוג זה יועבר במסגרת טיפול או ייעוץ שמטרתו לעזור לאדם להבין את הדפוסים התקועים בחייו ולהגשים את עצמו באהבה.
אמא_חדשה*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אמא_חדשה* »

מסכימה, לכן מידע זה עובר במסגרת טיפול
אמא_לביאה*

גלגולי נשמות

קבלת מידע שלא לצורך תובנות ושלא על מנת להתפתח, מיותר ולעיתים מבלבל ומפזר.
לפעמים קבלת המידע מיועדת סה"כ כדי שנוכל לעזוב את העבר בעבר ולחיות את ההווה.
נעמי_בן_שיטרית*

גלגולי נשמות

כדי שנוכל לעזוב את העבר בעבר ולחיות את ההווה.

"לשחרר". לא פשוט. במיוחד אם אנו תפוסים בדפוסים רגשיים שפיתחנו במשך הגלגולים. (ולעיתים אף אינם מודעים לנו)

קבלת מידע ללא תהליך רגשי של עיבוד, הפנמה ויישום שלו, אינה משמעותית.

כשמבקשים או מקבלים מידע באופן הזה זוהי בדרך כלל תוצאה של סקרנות ורצון שכלתני לדעת , ולא מתוך רצון נפשי להתפתחות ושינוי.
אמא_חדשה*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אמא_חדשה* »

בעיני כל מידע מביא לתובנות ולהתפתחות, גם אם זו מתחילה ממצב של בלבול. (מתוהו ובהו נברא העולם).
אין שום פסול בהתעסקות בעבר, מתוך העבר שלי בחיים האלו וגם באחרים אני מצליחה להגיע להבנות שעוזרות לי מאוד דווקא לחיות בהווה. לדוגמא: הידיעה שבחיים קודמים אמא שלי היתה הבת שלי עזרה לי להבין את טיב היחסים בינינו (אני המגוננת והיא הנצרכת). אני חושבת שחשוב להבין ולנתח את העבר.
נעמי_בן_שיטרית*

גלגולי נשמות

אני חושבת שחשוב להבין ולנתח את העבר.
מסכימה מאוד. לכך בדיוק התכוונתי.
כך ניתן להגיע למשמעות המידע וליישם את התובנות בהווה.
צחי_אליאס*

גלגולי נשמות

רונה,
למה זה צריך להגיע ממקום חיצוני להם???
למה לא? לפעמים אדם צריך מכוון חיצוני שיעזור לו להגיע למכוון הפנימי שלא.

רק מי שממש מבקש ושאני מוצאת שזה מתאים עכשיו
למה ממש?, האם הוא צריך להתחנן לקבלת עזרתך? אם את עוזרת מתכון כוונה שזה נכון מתאים וראוי ומאמינה כי אותו אדם נשלח ע"י נשמתו אליך לא סתם. אז מה הבעיה?

אמא חדשה,
... היום אני מונחה ע"י מתקשרת ומטפלת כבר במשך כמה שנים, שעוזרת לי לארגן את עצמי. היא קישרה אותי לעולם האסטרולוגיה והטארוט רק בשביל שאוכל לפרוק אנרגיות שנאגרות בי, ולאט לאט אני עוברת איתה תהליך של למידה. היא מסכימה איתי שאני עוד צעירה ולא יודעת לשלוט באנרגיות ולכן עדיף שלא אתעסק עם זה בשלב זה.
נשמע לי יותר שהיא מגבילה אותך כדי שתמשיכי לפרנס אותה. אם זהו תפקידך בעולם זה ללמד, או לכוון אנשים באשר למה שאת רואה, כי את לא רואה דברים סתם, לא נראה לי לנכון שצריך "לפרוק אנרגיות" שניתנות לך. עוד נורה אדומה, שאת מטופלת כבר כמה שנים, במקום לעודד אותך להתחבר להדרכה של עצמך, ולקולך הפנימי ולקבל הנחיה ישירה באשר למה שאת צריכה לעשות עם המידע אותו את מקבלת. אין דבר כזה "מוקדם" מידי, מוצרט תקשר את יצירותיו הגדולות בגיל 9 (אם אני זוכר נכון).

נעמי בן שטרית,
מידע מחיים קודמים יכול לספק עבורנו תובנות בנוגע לשיעורים שאנו חווים בגלגול הנוכחי.
היי, לא בהכרח. אלו נדרשים לתיקון ע"מ שנוכל להגיע לשיעורים שביקשנו לחוות בגילגול נוכחי.

קבלת מידע שלא לצורך תובנות ושלא על מנת להתפתח, מיותר ולעיתים מבלבל ומפזר
בדיוק הסברים כאלו, גורמים לאלו שפתוחים לקבלת הידע לסגור את הצינור מחשש לבלבל אנשים ולפזר אותם. כאשר זו רואה גילגול של אחר, נראית כיוון שנשמתו מבקשת להראות לך את הגילגול. אגב, ניתן לקבל כל מידע לא רק לשם התפתחות רגשית. ראי נגנים שרבים מהם מתקשרים, ראי אנשים שמתקשרים ידע טכני.
נעמי_בן_שיטרית*

גלגולי נשמות

היי צחי.
נהנית מאוד לקרוא את הסברייך.

היי, לא בהכרח.

לכן כתבתי יכול

בדיוק הסברים כאלו, גורמים לאלו שפתוחים לקבלת הידע לסגור את הצינור מחשש לבלבל אנשים ולפזר אותם.

הסברים כאלו אני נותנת לאלו המקבלים מידע ולא בטוחים מה לעשות בו. אני מדריכה איך להשתמש במידע על מנת להתפתח ולא על מנת לספק את האגו (שליטה)
אמא_לביאה*

גלגולי נשמות

_אמא חדשה,
... היום אני מונחה ע"י מתקשרת ומטפלת כבר במשך כמה שנים, שעוזרת לי לארגן את עצמי. היא קישרה אותי לעולם האסטרולוגיה והטארוט רק בשביל שאוכל לפרוק אנרגיות שנאגרות בי, ולאט לאט אני עוברת איתה תהליך של למידה. היא מסכימה איתי שאני עוד צעירה ולא יודעת לשלוט באנרגיות ולכן עדיף שלא אתעסק עם זה בשלב זה.
נשמע לי יותר שהיא מגבילה אותך כדי שתמשיכי לפרנס אותה. אם זהו תפקידך בעולם זה ללמד, או לכוון אנשים באשר למה שאת רואה, כי את לא רואה דברים סתם, לא נראה לי לנכון שצריך "לפרוק אנרגיות" שניתנות לך. עוד נורה אדומה, שאת מטופלת כבר כמה שנים, במקום לעודד אותך להתחבר להדרכה של עצמך, ולקולך הפנימי ולקבל הנחיה ישירה באשר למה שאת צריכה לעשות עם המידע אותו את מקבלת. אין דבר כזה "מוקדם" מידי, מוצרט תקשר את יצירותיו הגדולות בגיל 9 (אם אני זוכר נכון)._
מאוד נכון גם בעיני
אמא_חדשה*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אמא_חדשה* »

אני לא מתווכחת, יכול להיות בהחלט... העובדה היא שהרגשתי (הרגשה פנימית שלי) שלא הצלחתי לעזור לאנשים, והרבה פעמים פשוט הייתי סופגת מהם (עד אובדן זהות כמו שציינתי).
זה לא אומר שהיום אני מתרחקת מהתשובות שאני שומעת בתוכי. אבל אני מוצאת שנכון לי כרגע להעזר במעקה כדי ללכת בדרך הזו.
לפני כמה שנים מרוב שתקשרתי עם רוחות (כמה משוגע שזה ישמע) תקשרתי גם רוחו של סבי שנרצח לפני כמה שנים, בסופו של דבר שקעתי בדיכאון מאוד עמוק שהביא לנסיונות אובדניים. ידעתי את הסיבה, כי ידעתי ב 100% שאני רוצה לחיות, אבל כוחות פנימיים נאבקו בי. רק כשהגעתי אליה ועשינו עבודה בדמיון מודרך ויכולתי להיפרד ממנו, הרגשתי שהשמש זרחה שוב גם בצד שלי.
אני עדיין לומדת איך לא לקחת אישית את מה שאנשים מעבירים אליי . ועדיין יש שיחות עם אנשים שבהם אני מעבירה להם תובנות שפשוט סוחפות אותי שוב לרגשות מאוד קשים (כי זה מה שאנשים חווים באותו רגע).
אתה צודק צחי, וגם אמא לביאה, אבל הפחדים הם שלי, ולא הגבלות שלה.
אמא_לביאה*

גלגולי נשמות

לא התכוונתי לבקר אותך, מצטערת אם הובנתי כמי שכן.
אני אענה לך בדפבית שלך.
רונה*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי רונה* »

צחי וכולם
איזה דיון מעניין
אין לי כרגע זמן רב לכתוב אכנס לכאן בהזדמנות קיבלתי הרבה תשובות בתיקשור עצמי
ואני מרגישה סוף סוף
טוב עם הסיפור הזה
צחי_אליאס*

גלגולי נשמות

העובדה היא שהרגשתי (הרגשה פנימית שלי) שלא הצלחתי לעזור לאנשים, והרבה פעמים פשוט הייתי סופגת מהם (עד אובדן זהות כמו שציינתי).
ואכן באמת מטרת התקשור שאינו עבורנו הוא לא לשמור את המידע אצלנו אלא רק להיות ככלי. אין צורך לקחת אחריות על אנשים, גם אם את חומלת אותם, זוהי האחריות שלהם.

לפני כמה שנים מרוב שתקשרתי עם רוחות (כמה משוגע שזה ישמע)
דווקא כמה טבעי זה נשמע..

דעי יקרה, שיכולת מופלאה שכזו לדעת על גילגולים של אחרת, או היכולת לגשת לשיחזור גילגולים ולאותו מידע יכול לעזור לאנשים רבים ולך. אל חשש לצאת לדרך. כווני ליבך נכונה באמונה ובאהבה רבה.

והרי לך סיפורון, אחד מימורי סיפר לי שבאחד מטיוליו שלו וחברתו התעוררו הם באמצע הלילה בעקבות רעשים ותזוזות חפצים בצימר בו ישנו. בתהליך שעשו היו שם נשמות תקעות שביקשו את עזרתם לעבור הלאה כי היו תקועות כאן. ללא חשש באמונה רבה, ביצעו את המוטל עליהם כי היו פתוחים ומוכנים לכך. אותן נשמות לא היו פונות או "מטרידות" אותם אם לא היו יודעות שיש להם את היכולת לעזור להם.
אמא_חדשה*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אמא_חדשה* »

צחי, באמת תודה...
הסיפורון שלך, הוא בדיוק מה שקרה לי. כשסבא שלי נרצח, התעוררתי ב- 4 בבוקר מכאבים אוימים בגוף, פירשתי אותם אז כ"מחטים" כאילו גם הידיים וגם הרגליים נרדמו. יותר מאוחר פשוט הבנתי, שהרגשתי, כל דקירה שהוא נדקר, אני פשוט הרגשתי. זה רדף אותי שנים, חייתי בסיוטים, ודכאונות כפי שציינתי.
כשעשינו את הטיפול הראשון, המטפלת אמרה בפירוש שיש רוח של מת שרודפת אותי, ישר אמרתי לה "כן זה סבא שלי", והיא אמרה שזה לא ייתכן, כי הוא נרצח בסיביר ואילו אני כאן וזה רחוק. אמרתי לה שאני יודעת בוודאות שזה הוא, ואכן כשקראנו לרוח, הוא הופיע, הסתבר שבגלל המוות הפתאומי והטראומתי שהוא חווה הוא לא ידע שהוא מת, הוא היה אבוד ומפוחד, ממש הרגשתי את הפחדים שלו. הסברתי לו שהוא נרצח, סיפרתי לו מה קרה, וביקשתי ממנו להיפרד ממני כי אני צריכה לחיות ואילו הוא כבר מת. ליוויתי אותו בדמעות ונפרדתי ממנו. זו הייתה חוויה כל כך אינטנסיבית בשבילי, רעדתי,בכיתי, הקאתי ובאותו ערב אפילו קפץ לי החום ל 40 מעלות. אני לא יכולה לתאר מה עברתי, אבל בסביבה הקרובה שלי אכן חשבו שאני משוגעת (בגלל זה ציינתי את זה).
וכן ,חמלתי אותו (במילותייך) את הכאב הנפשי והפיזי, לקח לי כמעט שנה להתאושש מאותה חוויה, אבל אכן ירד לי משקל של טון מהלב.
אולי מה שחסר לי זה כמו ש אמא לביאה אומרת, היכולת לא להיות ספוג, וגם אתה מציין את העובדה שאני לא צריכה לקחת אחריות על האנשים ולשמור מידע. אבל אני פשוט לא מצליחה, זה לא נוגע דווקא לתובנות שאני מקבלת עליהם, אלא התחושות הפנימיות שהם מרגישים, הכאב, הפחד, העצב... זה ממלא אותי עד שאני מרגישה מחנק.
ואני פשוט לא מצליחה להשתחחר מזה...
רונה*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי רונה* »

לצחי שאלת אם צריך להתחנן אצלי לקבל עזרה ממש ממש לא אבל בעניין הזה היה קשה לי יותר לתת.
מהנסיון שלי לא קל בכלל להיות אדם רואה ,ההתמודדות הזו די קשה יומיומית, ויש הרבה דילמות אבל ממש הרבה.
אתן לך דוגמא: בשיעור של ענף ברפואה המשלימה , הגיע לטיפול מטופל , המורה המדופלם שכבר עוסק במקצוע 20 שנה
מלמד אותנו איך לטפל בכאב.
אני מיד מקבלת מידע , הכאב מקורו ברוחני האנרגיה בורחת לאדם מהגב ועד שלא יסגר החור יכאב לו ולא רק בפיזי
ניסיתי בעדינות לכוון את המורה שלי לחסימה אבל הוא התייחס רק למה שהוא יודע, אותו אדם לא ביקש את עצתי...
וכאן הדילמה לעזור לא לעזור להגיד משהוא ....... בסוף ביקשתי מהמרפאה שבי או מגופי האור לעשות משהוא מבלי שאני ישירות אתערב.
למדתי הרבה ממורים גדולים , וכל מורה גם יגיד לך דברים שונים מה אסור מה מותר מה חוקי ומה לא ולפי אלו מסורות...
לצערי כמו האנשים שכתבו פה חויתי בעבר לפעמים אי נעימיות מעיסוק זה למרות שבאופן כללי אני מרגישה מאד מוגנת.
אחד החוקים שמנחים אותי לא לספק סקרנות , אני לא מתחברת לנטייה של אנשים לספק סקרנות מבלי להתכוון לרפא , נכחתי לא מעט באנשים שהיו על סף חירפון או שהתחרפנו מפתיחת שער של חיים קודמים אפילו ללא ידיעתם, כך שעיסוק זה מחייב כן אחריות .
אם אני פותחת דלת של בית של משהוא ונכנס לבית סוס טרויאני או לא טרויאני אני אחראית או לא?? בחרתי לפתוח את הדלת ואם ידעתי שהסוס יכנס.
באמת הדברים לא נראים כה פשוטים......
אחרי שכתבתי כאן אני מרגישה שאין פחד כמו מקודם הוא קטן מאד עכשיו משום שהבנתי את מקורו והוא היה בחיים הקודמים - ממש הפוך על הפוך.
וכן צחי נכון לפעמים אנו צריכים הנחייה מבחוץ...
ליליה טוב
רונה
רונה*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי רונה* »

לאמא חדשה
כמה מוזר...... לפני יומיים עשיתי טיפול לאשה זהה לחלוטין לזה שאת מתארת רק הסבא שלה היה בזמן השואה.
מדהים אותי תמיד הקישורים הרישתיים הללו
אמא_חדשה*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אמא_חדשה* »

גם אותי..
נעמי_בן_שיטרית*

גלגולי נשמות

אני לא מתחברת לנטייה של אנשים לספק סקרנות מבלי להתכוון לרפא ,

כמה נכון וחשוב. זה ההבדל העיקרי בין רואים שהם חוזי עתידות ומסירי כישופים לבין רואים שהם מרפאים.
הראשונים יסירו את האחריות מהאדם ויטילו אותה על כוח חיצוני כלשהו, בכך ינציחו קורבנות וחוסר אונים (ותלות בבעל הכוחות שיעזור להם) והשניים ינחו את האדם לקחת אחריות על הבריאה שלו ובכך להגיע לתובנות ולשינוי דפוסים תקועים.

וכן ,חמלתי אותו (במילותייך) את הכאב הנפשי והפיזי,

אמא חדשה , חמלה מאפשרת לזהות כאב מבלי להזדהות אתו .
הזדהות היא השלכת הפחדים האישיים על אדם או סיטואציה.
הזדהות מעכבת ריפוי משום שהיא מגבירה את הכאב. (של המטפל והמטופל)
חמלה (שאין בה הזדהות) מאפשרת להכיל ולרפא כאבים ופחדים ללא הגבלה וללא פגיעה עצמית (ראי הדלאי למה)

חמלה אפשרית מתוך אמונה שלמה ש"הכל לטובה".
כשאני פוגשת כאב גדול של מטופל אני מתמלאת התרגשות ושמחה לנוכח העבודה שהוא עושה.
הראייה החיובית שלי על כל מצב, שלילי ככל שיראה, נותנת כוח למטופל ומאפשרת לי לראות את הדרך להתפתחות.
כשאני מזדהה או כואבת את כאבו אני פשוט לא רואה כלום.
חוששת*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2005, 01:55

גלגולי נשמות

שליחה על ידי חוששת* »

בדפים אחדים באתר מצאתי התייחסות לפחדים הקשורים בשואה, ועלה בדעתי שאולי כאן הוא המקום לדון בכך. כפי שחווים כנראה רבים, גם לי יש פחדים מוחשיים מאד מן השואה. מאז ומתמיד. בדרך כלל הפחד מתנקז לתחושה של הסתתרות, אני נערה צעירה, ילדה, מסתתרת במקום לא אפשרי, אולי עלית גג תחוחה, משהו מעץ, חוששת להתגלות. מסביב רעשים, צעדים על רצפות העץ, חריקות, לחישות, שגרה של חיי מסתור, פיסות ידע קלושות על גורלם של אחרים, קרובים שנמקים לידי, תלות קיומית בדיירים חמורי סבר (בעלי הבית שמסתירים אותנו, ומתלבטים אם להלשין), רעב חוסר ידע ואימה שנמשכים פרק חיים שלם עם סוף נוגע ולא ידוע. בילדותי לחלום היו פנים קצת אחרות, התחושות היו זהות. פחד עצום, סוחף, אני מתעוררת מתוך טירוף שבפחד, מזיעה, רועדת, העיניים פעורות מזוועת האימה. בבגרותי התמלאו החלומות בפרטים, נקשרו לשואה, ומאידך התמתנו, כבר לא כל כך תכופים, הפחד הפך למועקה כבדה, יושבת בגרון, פחות בשינה, יותר בערות, תמיד שם, שקטה ומאיימת לפרוץ.

אני מזהה בקלות גורמים שיכולים להביא אלי את המועקה: כל מה שקשור לשואה (לוקח לי שבועות להתאושש מספרי זכרונות למשל, יש לי משיכה שאיני יכולה להבין אליהם), סרטי מתח ואימה, חושך מוגזם, רעשים בלילה, בעיקר כשאני עם הילדים ואבא לא בבית. רגישה מאד לחדשות, ידיעות על פיגועים ואיומים על ישראל משבשים אותי לגמרי. ידיעות על פיגועים ואסונות בעמים אחרים גורמות לי לתגובות אחרות, הרבה יותר אובייקטיביות, וזאת על אף שברגיל איני נוטה להבחין בין דם לדם.

אינני בקיאה כלל בעניינים של גלגולי נשמות, מיסטיקה ותקשור (זאת על אף שנטען עלי לא פעם שיש לי יכולות מיסטיות שונות). אני סקרנית לדעת האם יתכן שגלגול קודם מציץ אלי בחלומי, האם יש טעם לחקור זאת והאם ידע יוכל לפתור אותי מפחדי. רוב חיי האמנתי שהפחדים הם תוצאה של ידע מצטבר על השואה, כל כך הרבה ידע מגיל צעיר מאד, אולי סרטי אנה פרנק בקבלנות כל יום שואה (כשהיה רק ערוץ אחד, עם ארבעה שידורים חוזרים) אבל אולי זה לא רק.
תודה.
אילנה_לשם*
הצטרפות: 17 ינואר 2003, 19:40
דף אישי: הדף האישי של אילנה_לשם*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אילנה_לשם* »

בהחלט יכול להיות שמדובר בחסימה על רקע גילגול מהשואה
כבר נתקלתי בסיפורים דומים הן באופן אישי כמטופלת והן כמטפלת.
ממליצה לך לטפל בנושא מכיוון שהוא הופיע בחלימה ונראה כי יש רגשות חזקים מאד בנושא.
אם תרצי כתבי לי לדף בית או למייל ואני יכולה להמליץ לך על דרכים לפתרון . למשל דרך חלימה אפשר להחזיר חלקים שהלכו לאיבוד בגלגול שנגלה דרך חלום וכו... או לבד או עם מטפל או עם חבר.
וגם אשמח לשתף אותך בחוויותי האשיות בנושא במייל ולא בדף זה
מכל מקום רציתי שתדעי שהרבה מאד אנשים מסתובבים עם תחושות וסיפורים דומים
הערסית_מהשכונה*
הצטרפות: 05 אפריל 2005, 12:16
דף אישי: הדף האישי של הערסית_מהשכונה*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי הערסית_מהשכונה* »

למי יש הסבר על התחושה הזו בזמן השינה שהגוף עולה למעלה ואז אני יכולה להביט על עצמי שוכבת , ישנה.?
זה קרה לי באחד הפעמים כשהאגן שלי היה שבור ולא יכולתי לזוז מהמיטה....יכול ליהיות שהגוף המקורקע ביטא את הצורך לעוף באמצעות החלימה?
הערסית_מהשכונה*
הצטרפות: 05 אפריל 2005, 12:16
דף אישי: הדף האישי של הערסית_מהשכונה*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי הערסית_מהשכונה* »

_אתם נפגשים עם כול מיני אנשים שונים ומשונים יש כאלה שהופכים לחברים נהדרים אבל אנחנו לא יודעים למה יש לנו קשר
כזה טוב עם אדם מסויים אנו אוהבים אותו בכול ליבנו ומוכנים לעשות למענו הכול.מצד שני יש כאלה שאנו רק רואים אותם ופשוט שונאים או מתעבים אותם_

לדעתי התגובה הלא מובנת של שינאה או אהבה לבנאדם זר נובעת מכך שדמותו משקפת לנו משהו בתוכינו שלא שמנו לב שהוא קיים , הדחקנו, או שאנו מנסים להסתיר!
מדובר באספקלריה מעגלית!
אילנה_לשם*
הצטרפות: 17 ינואר 2003, 19:40
דף אישי: הדף האישי של אילנה_לשם*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי אילנה_לשם* »

הי ערסית
יש לנו גוף חלום שכל ליליה עוזב את הגוף, לפעמים אנו נמצאים בגוף החלום שלנו ומודעים לכך שיש לנו גם גוף פיזי, כמו שתיארת .
עי חלימה מודעת או צלולה אפשר ממש להתאמן בלצאת באופן מודע ולשלוט על גוף זה לבקר באמצעותו בעולמות אחרים או סתם בתוך הבית בין הקירות....
אמא_לביאה*

גלגולי נשמות

אפשר ממש להתאמן בלצאת באופן מודע ולשלוט על גוף זה לבקר באמצעותו בעולמות אחרים או סתם בתוך הבית בין הקירות....
ואפילו לצאת איתו לטייל ברחוב , וגם להתבונן במה שקורה שם

<אמא לביאה טיפחה נטייה למציצנות בתקופה מסויימת של חייה>
פלוני_אלמונית*

גלגולי נשמות

איך אפשר לדעת כמה גלגולים עברתי?
פלוני_אלמונית*

גלגולי נשמות

מעניין מאוד מה שרשום בדיון הזה
שרה_ק*
הצטרפות: 05 יוני 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של שרה_ק*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי שרה_ק* »

היו לי חלומות שאני חושבת שהם הבזקי זכרון מהגלגולים הקודמים שלי:
הייתי מדריכה צעירה במחנה קיץ בהרים באירופה. דיברנו אנגלית אם אני זוכרת נכון. השנה היתה שנת 1911. אני הייתי בת 15, ילידת שנת 1896. שמי היה עדינה-ברכה. במחנה הקיץ היו בנים ובנות בגילאי 10 עד גיל 17. זה היה היום הראשון במחנה. כולנו התאספנו בחדר האוכל ועדיין לא התחלקנו לקבוצות. האוכל כלל קנקני מים, קנקני חלב טרי, כיכרות לחם, תפוחים, חמאה למריחה, ריבת תותים. דיסת שיבולת שועל.
כך ניראנו בערך
ואז המנהלת של המחנה - אשה בשנות העשרים הוציאה שק ענקי מלא כובעים מקושטים מצחיקים שאנו הכנו כעבודת אומנות. וכולם רצו לנבור בכובעים וכל אחד ניסה למצוא את הכובע שלו לפי השם. בתוך הבלגן אני קראתי לכולם להפסיק. ואז אמרתי להם: תשמעו, זה לא יכול ללכת ככה. יש לי רעיון: כל אחד יקח כובע, ואז יתן את הכובע למי שזה שייך לו לפי השם! כולם הריעו לרעיון שלי, ואז כך כולם קיבלו את הכובעים שלהם.
אחרי זה יצאנו http://www.cliffhouseproject.com/transportation/Tour%20Bus%20-%201911.jpg]ברכב[/img] מקרטע
והגענו לאיצטדיון. שם עשו מופע קרקס עם בלונים מעופפים. ישבנו במושבים מעץ לצפות במופע. המופע כלל 2 בלונים גדולים אחד היה אדום והשני כחול. בבלון האדום היו חיילים אדומים, ובכחול היו חיילים כחולים. ואז הם עשו 'מלחמה' וירו אחד בשני קליעים ובסוף החיילים מהבלון הכחול ניצחו את הבלון האדום שהתנקב ולאט לאט ירד למטה.
הסתכלתי מסביב ובדמויות המוכרות כל כך, ובשמיים הכחולים הנקיים לגמרי כאשר עננים לבנים שטו בהם. פתאום שמתי לב שמשהו חסר: 003]העננים המלאכותיים hg chemtrails[/po].jpg האופיינים לשנת 2000 ואז שמתי לב שאני בעצם בחלום ועכשיו זה לא שנת 1911. הכל הפסיק לזוז כמו סרט שנעצר ואז התעוררתי.
שרה_ק*
הצטרפות: 05 יוני 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של שרה_ק*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי שרה_ק* »

אמא שלי נפטרה כשהייתי בת 15 , עכשיו אני בת 25 ,וחלמתי לפני כמה חודשים שאמא שלי הגיעה אליי לחלום והיא באה בדמות של אישה אחרת עם שם אחר היו לה שתי בנות והיא סיפרה לי עליהם ועל החיים החדשים שיש לה זה לא נראה לי הגיוני בגלל שהאמא נפטרה לפני 10 שנים לפי החשבון, ואם התגלגלה שוב לעולם הזה, היא היתה צריכה להיות רק ילדה בת 10 לכל היותר.
רק_שאלה*
הצטרפות: 03 מאי 2005, 11:23

גלגולי נשמות

שליחה על ידי רק_שאלה* »

שלום. יש לי שאלה, אולי מישהו יודע, מישהו מבין.

יש לי ילדה בת שלוש. ילדה חכמה מאוד ובעלת יכולות תקשורות גבוהות מאוד. מסוגלת להסביר הכל בצורה מעולה.
לפני כחצי שנה התחילה אצלה תופעה מוזרה ביותר, ללא שום גורם חיצוני שגרם להן (ככל הידוע לי).
התופעה: הילדה מתעוררת באמצע הלילה בצרחות אימים.
לא מבקשת כלום, לא רוצה כלום, אלא צורחת בהיסטריה, כאילו רודפים אחריה ומבקשים את נפשה.
זה יכול להמשך שעות ארוכות.
הדבר היחידי שעוזר זה אם אני מעירה אותה בכוח על ידי טיול רגלי בחוץ.
אחרי שהיא מתעוררת (וכל השכונה...) אפשר שוב לדבר איתה, להרגיע אותה ובהדרגה לנסות ולחזור לישון.
היא זוכרת את האירוע גם למחרת אבל לא זוכרת מה גרם לה לצרוח ומבטיחה שזה לא ישנה.
אירוע כזה מתרחש כמה פעמים בשבוע.
אנחנו הרוסים מזה.
עוצמת הזעקות שלה מפחידה. מה עובר עליה? מה קרה לה?
נראה כאילו אני לא ישנתי לילה נורמלי כבר שבועות.

האם יכול להיות שמדובר בטראומה מגילגול קודם?
ואם כן יש דרך לעזור לה?

תודה מראש
ו- לילה טוב...
ציפ_ציף*
הצטרפות: 05 מרץ 2006, 14:45

גלגולי נשמות

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

מכירה את התופעה מילדי,אלו ביעותי לילה.
אם יש קשר לגלגולים קודמים? ...לא יודעת.
ליהי_פאי_תפוחים*
הצטרפות: 23 מאי 2008, 08:36
דף אישי: הדף האישי של ליהי_פאי_תפוחים*

גלגולי נשמות

שליחה על ידי ליהי_פאי_תפוחים* »

לא בטוחה את מי לשאול אבל ננסה.
אח שלי בן 10 ואביו נפטר לפני שנתיים.
אתמול היה אצל בחורה צעירה בטיפול רייקי והיא טענה שהנשמה של אבא שלו נמצאת בגוף של אח שלי ולפעמים מדברת דרכו.
האם יש משהו בזה? אני לא מבינה בזה כלום.
יהיה נהדר אם מישהו יאיר את עיניי.
תודה.
שליחת תגובה

חזור אל “לידה, נשמות ותמותה”